Перейти к содержанию



iceboyz

Manitoba Provincial Nominee Program / Иммиграция В Манитобу

Рекомендуемые сообщения

Здравствуйте, по ссылке: <noindex>http://gazette.gc.ca/rp-pr/p1/2012/2012-08...l/reg2-eng.html</noindex> - здесь наводятся изминение в FSW.

 

Помогите разобрать даную цытату:

 

In the case of applicants who have listed a regulated occupation in their application, where a professional body has been designated by CIC to conduct such assessments, the applicant must submit that professional body’s foreign educational credential assessment establishing that the foreign educational credential is equivalent to the Canadian educational credential required to practice that occupation.

 

Furthermore, should the assessment of an applicant’s credential by a professional body not demonstrate that the credential is equivalent to the Canadian credential required for the occupation listed in the application, the applicant will not be eligible to apply in the Federal Skilled Worker Class under that occupation.

 

У меня 2 года работи електромонтажником (мои обязательства совпадают с НОК 7241 Construction Electrician) диплом специалиста "Учет и ауди" и диплом "Инженер-електрик" о переквалификации государственного образца (это второе высшее учился 2 года заочно и в то же время работал електромонтажником).

Судя с цитаты, мне по новым правилам нужно будет пройти акридитацию моего образования специальной организацией.

В описании моего НОКА 7241 сказано

Completion of a four- to five-year apprenticeship program is usually required
. Получается, что в канаде чтобы работать електриком нужно пройти 4-5 лет учиничества (apprenticeship program), а у меня 2 года работы и 2 года университета.

 

Получается что я 100% процентов не проходжу акридитацию моего образования????????????

 

Помогите советом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"usually required" - обычно требуется. Обычно, и обязательно, разные вещи. Все у Вас нормально. Не переживайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"usually required" - обычно требуется. Обычно, и обязательно, разные вещи. Все у Вас нормально. Не переживайте.

 

Не понимаю я как они акредетируют мое образование, если в Канаде для работы електриком нужно пройти 4 года apprenticeship program, а у меня 2 года стажа работы електриком + диплом бухгалтера + диплом инженера-електрика (2 года заочно).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Электрики пойдут по новой программе skilled trades class, а там требования такие:

Applicants to the proposed program would be required to meet four minimum requirements:

A qualifying offer of employment from up to two employers in Canada of at least one year duration (see footnote 14) or a Certificate of Qualification from a provincial or territorial Apprenticeship Authority;

Language proficiency, as evidenced by a test from a designated language testing organization that demonstrates the applicant’s abilities in the requisite skill areas meet the threshold set by the Minister in all four language abilities (speaking, reading, writing, oral comprehension);

Twenty-four months of work experience (after qualification/certification in the country where the work was performed, where applicable) in the same skilled trade in the last five years; and

Qualifications that satisfy employment requirements as described by the NOC, except for certification and licensing requirements, which are difficult to obtain outside Canada.

Т.е. надо год отработать в Канаде или обратиться в соответствующую организацию, которая оценит образование и опыт и засчитает это все за apprenticeship или скажут чего не хватает. Короче все сильно осложняется, если в таком виде будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Электрики пойдут по новой программе skilled trades class, а там требования такие:

 

Да, но там говорится что trade persons в т.ч.

Електрики могут выбирать програму по которой им подаваться . Прочитайте цитату:

Although applicants in the skilled trades could also apply under the FSWC, the criteria in the proposed FSTC would be better adapted to suit skilled tradespersons, should they have an offer of employment in Canada or a certificate of qualification from a provincial authority and meet the other proposed criteria.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тогда проще, наверное. Отправить на оценку документы, они дадут заключение чему соответствуешь, допустим construction electrician apprentice 3-го года. А это тот же самый NOC 7241 - в example titles апрентисы значатся. Apprenticeship это же не учеба в колледже - люди работают и получают зарплату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тогда проще, наверное. Отправить на оценку документы, они дадут заключение чему соответствуешь, допустим construction electrician apprentice 3-го года. А это тот же самый NOC 7241 - в example titles апрентисы значатся. Apprenticeship это же не учеба в колледже - люди работают и получают зарплату.

Хочется поскорее услышать официальные правила, чтобы точно знать как поступать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, при акридитации образования, если заявитель подается по специальности, которая является регулируемой в Канаде (електрик в моем случае), а образование у него не совпадает по профилю с специальностью, будут ли засчитывать балы за такое образование или будут считать баллы только за образование которое соответствует с специальностью????????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер,

 

Не хотелось бы создавать отдельную тему, потому задам пару вопросов тут. Так как по основной федеральной программе скорее всего не пройти, заинтересовала программа Strategic Initiative в Манитобе. Интересует работа в сфере IT в этой провинции. Просмотрел по вакансиям, и как то совсем немного их. Соответствнно вопрос, может уже правила поменялись, но пока не нашел таких изменений. Если даже и удастся пройти по этой прорамме, нужно ли будет оставаться в этой провинции или можно сразу пробовать найти работу в соседних провинциях и переехать туда? Как вообще с поиском работы в сфере IT? Уровень английского вроде нормальный (для свободного общения хватает), есть базовые знания французского. Образование вот только гуманитарное, но опыт работы в IT около 3-х лет. Сильно ли влияет наличие профильного образования при поиске работы?

 

Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правила трішки змінились, от наприклад, із позитивних змін - по General stream, при підтримці друзів/далеких родичів уже не треба два листа підтримки, потрібен лише один Settlement plan 2, а також дали можливіть користуватись online application tool що дуже добре, бо економляться час та гроші на посилці документів, їх нотаріальному завіренні. Також, зараз відкрили прийом заявок на Exploratory visit. Це щодо змін.

А по вашій справі - що таке "опыт работы в IT около 3-х лет"? Ви тестувальник, адмін, програміст, локалізатор? Тут потрібно уточнювати, бо Манітоба - це не Онтаріо чи БК, тут немає багато контор по розробці ПЗ, є робота для системних адміністраторів, не дуже багато програмістських вакансій, все. А взагалі то сайти по пошуку роботи ніхто не відміняв, там ви і вакансії знайдете по свому профілю і з/п будете знати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правила трішки змінились, от наприклад, із позитивних змін - по General stream, при підтримці друзів/далеких родичів уже не треба два листа підтримки, потрібен лише один Settlement plan 2, а також дали можливіть користуватись online application tool що дуже добре, бо економляться час та гроші на посилці документів, їх нотаріальному завіренні. Також, зараз відкрили прийом заявок на Exploratory visit. Це щодо змін.

А по вашій справі - що таке "опыт работы в IT около 3-х лет"? Ви тестувальник, адмін, програміст, локалізатор? Тут потрібно уточнювати, бо Манітоба - це не Онтаріо чи БК, тут немає багато контор по розробці ПЗ, є робота для системних адміністраторів, не дуже багато програмістських вакансій, все. А взагалі то сайти по пошуку роботи ніхто не відміняв, там ви і вакансії знайдете по свому профілю і з/п будете знати.

Здраствуйте извините что спрашиваю о другом хотя я думаю что правила для всех кандидатов одинаковы.Я кандидат от провинции Альберта и отправил документы 1 неделю назад меня волнует вопрос о сдаче теста по языку. В Канаду я прибил с семьей в 2011 то коснутся ли меня новые изминения? Хотя по закону тест для тех кто прибыл после 1 июля 2012.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Альберті я нічого не знаю, нажаль, але думаю, що закон немає зворотньої дії, тобто якщо на той момент не потрібно було здавати тест на мову, то ви йдете по старих правилах і вас це повинно минути. Але трапитись може різне і, наприклад, якщо подивитись на Квебек, то я був би готовий до всього, особливо якщо це стосується мовних тестів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я кандидат от провинции Альберта и отправил документы 1 неделю назад меня волнует вопрос о сдаче теста по языку. В Канаду я прибил с семьей в 2011 то коснутся ли меня новые изминения? Хотя по закону тест для тех кто прибыл после 1 июля 2012.

Відправили документи куди? Ви кандидат чи Ви тільки подлися на те щоб ним стати? Якщо тільки подалися на провінційну програму Альберти, то Вам ніхто не скаже чи захоче уряд Альберти бачити ваші знання з англійської мови, тут 50/50, бабка на двоє гадала як то кажуть.

Але якщо Ви вже дійсно кандидат від провінції і отримали сертифікат кандидата від Альберти, то скоріше за все екзамен не попросять, але зновуж таки це не 100%. Сказати точно не може ніхто.

 

Як самі вони пишуть:

Citizenship and Immigration Canada may request any additional information that it deems appropriate at any time during the application process. This may include asking provincial nominees to submit International Language Testing System test results.

Skilled Workers (NOC 7252-B)

November 28, 2010 - Began to search for job offer

December 4, 2010 - IELTS

July 8, 2011 - Finally I have received my Job Offer

January 26, 2012 - Application received

March 14, 2012 - Acknowledged Receipt of Application

February 11, 2013 - Additional documents requested

January 16, 2014 - Additional documents requested

July 28, 2014 - Letter of refusal has been received

July 29, 2014 - The end of our immigration ambitions

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правила трішки змінились, от наприклад, із позитивних змін - по General stream, при підтримці друзів/далеких родичів уже не треба два листа підтримки, потрібен лише один Settlement plan 2, а також дали можливіть користуватись online application tool що дуже добре, бо економляться час та гроші на посилці документів, їх нотаріальному завіренні. Також, зараз відкрили прийом заявок на Exploratory visit. Це щодо змін.

А по вашій справі - що таке "опыт работы в IT около 3-х лет"? Ви тестувальник, адмін, програміст, локалізатор? Тут потрібно уточнювати, бо Манітоба - це не Онтаріо чи БК, тут немає багато контор по розробці ПЗ, є робота для системних адміністраторів, не дуже багато програмістських вакансій, все. А взагалі то сайти по пошуку роботи ніхто не відміняв, там ви і вакансії знайдете по свому профілю і з/п будете знати.

 

Дякую за відповідь. Я працюю системним адміністратором. Якраз дивися вакансії, знайшов штуки 3-4 (monster.ca, indeed.com). Тому, хотів спитати, можливо є сенс зразу шукати роботу наприклад в Онтаріо? На вашу думку, є сенс чекати на черговий "recruitment visit" представників з Манітоби в якусь європейську країну і їхати туди на інтерв'ю, щоб зекономити витрати на поїздку до Канади? Чи може зразу подавати заявку на Exploratory visit?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все залежить від ваших фінансових можливостей, але я б на вашому місці подав заявку на EV, їх прийом якраз відкрили і я б поспішив, бо знову можуть закрити приймати заявки на ознайомчий візит і тоді вже доведеться чекати на ярмарки вакансій у різних країнах, а враховуючи що ще потрібно буде візу отримувати, то це додаткові клопоти.

На рахунок вакансій, то я б радив вам подивитись ще на kijiji, але айтішних вакансій все рівно мало, хоч це не означає, що ці сайти показують реальну їх кількість, тому що є компанії які просто не публікують свої вакансії на таких сайтах, а користуються або послугами рекрутингових агенцій, або самі шукають собі кандидатів на вакантне місце, наприклад, на LinkedIn"i, тому, на вашому місці я б трішки пообдзвонював компанії які так чи інакше мають парк компютерної техніки і повідправляв б їм своє резюме, однак роблячи це не розраховуйте отримати job offer, а лише інформацію щодо наявності вакансій. Роблячи такі дзвінки/посилаючи резюме краще не вказуйте що ви знаходитесь не в Канаді.

А взагалі, то маючи 20К+ долярів я б пішов у Red River College на Network Technology на 1 рік.

А от шукати роботу не перебуваючи у Канаді і не маючи дозволу на роботу - я б взагалі не став б, лише потратите час - перевірено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді, скоріше за все, треба буде пробувати подавати заявку на EV. Може ви в курсі, скільки може коштувати така поїздка і скільки там треба буде перебувати? Я так розумію, що це коштуватиме не менше ніж $3k і перебувати там треба буде з тиждень. Зрозуміло, що знайти роботу в Канаді не перебуваючи там дуже складно. Просто цікавлюсь, якщо все ж таки вийде пройти цю всю процедуру, отримати дозвіл на проживання, чи варто пробувати зразу шукати роботу в сусідніх провінціях і потім переїзджати туди? Також, може підкажете яка в середьному має бути зарплата в Манітобі та сусідніх провінціях щоб була можливість нормально забезпечувати себе (аренда житла, купівля їжі, одягу і т.д.) ? Ну, 20к звісно серйозна сумма. Хотілось би спочатку спробувати знайти роботу там, якщо вийде отримати дозвіл на проживання. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гадаю буде коштувати десь від 3К, але тут вже треба рахувати де ви будете жити, де і як харчуватись і так далі, тобто тут все індивідуально.

Далі, якщо я все провильно зрозумів, ви роботу зможете шукати лише тоді, коли пройдете іміграційний процес, а на EV ви лише знаходите місця у яких могли б працювати, можливо, контактуєте із представниками тих компаній, відвідуєте різні організації, збираєте іншу інформацію про провінцію і як там ви зможете успішно оселитись і жити, потім про результат свого візиту розповідаєте офіцеру MPNP і він уже вирішує чи ви будете кандидатом провінції чи ні. Хоча, я думаю, ви це й так знаєте?

На рахунок зарплат, тут я нічого не скажу, бо хтось і за $12 за годину зможе нормально жити, а комусь і $20 буде мало, тут теж все індивідуально. Тут, на форумі тему зарплат і витрат неодноразово обговорювали, пошукайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Первые два-три месяца точно лучше сидеть на попе ровно, пока не будут получены ПР карточки. Потом необходимо произвести убедительные движения по поиску работы на месте, а уж после этого можно идти жаловаться офицеру. На это всё должно уйти 3-6 месяцев; я считаю что это минимум.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А подскажите какие требования к людям которые хотят стать кандидатам от провинции , что бы можно было поехать посмотреть на провинцию и пообщаться с офицером ?

Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

To P0oh

<noindex>Цок</noindex>.

Ваш кеп.

Спасибо ... Я не совсем понял этим критериям должны соответствовать оба супруга или только один может ? И еще как быть если выпускник университета и только начал работать , после универа меньше года стажа, можно сейчас подаваться указать ,что отучился в университете 5 лет и закончил в 2012 и опыт только начал нарабатывать ?По поводу поиска работы , получается записываться на интервью с работодателями и говорить я хочу у вас работать , но я пока еще не резидент или как им показать , что есть возможность найти работу в провинции,показать список вакансий по специальности ? И если нет по специальности работы можно грубо говоря сказать , что меня готовы взять на работу на ресепшен в отеле?И вообще это реальный шанс или нет ?

Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не совсем понял этим критериям должны соответствовать оба супруга или только один может

Я так думаю, що відповідати їхнім вимогам повинен головний аплікант, до того ж я сумніваюсь що на EV дадуть дозвіл поїхати до Манітоби ще й вагону.

И еще как быть если выпускник университета и только начал работать , после универа меньше года стажа, можно сейчас подаваться указать ,что отучился в университете 5 лет и закончил в 2012 и опыт только начал нарабатывать ?

Я навів офіційні критерії по відбору кандидатів по даній програмі і потрібно слідувати їм, а не вигадувати собі різні можливі варіанти, хоча, особисто я не знаю чи ваш варіант пройде, чи вас завернуть, але особисто я подавався лише тоді, коли відповідав б усім критеріям.

По поводу поиска работы , получается записываться на интервью с работодателями и говорить я хочу у вас работать , но я пока еще не резидент или как им показать , что есть возможность найти работу в провинции,показать список вакансий по специальности ? И если нет по специальности работы можно грубо говоря сказать , что меня готовы взять на работу на ресепшен в отеле?

Тут є багато варіантів як показати що ви та ваша спеціальність підходить провінції. Ви можете просто надати офіцерові список усіх профільних підприємств, на яких могли б працювати, надати рекомендації із LinkedIn, якщо вийде, то спробувати взяти участь у інтерв"ю у якійсь компанії і надати офіцерові результат його проходження. А далі вже представники профінції будуть вирішувати підходите ви їм, чи ні.

И вообще это реальный шанс или нет ?

Більш ніж реальний! Пошукайте статистику по MPNP Strategic initiative, як на мене, то там 95% усіх подань на ПР - успішні, хоч я не рахував співвідношення, а "прикинув на око". І, можливо я зараз когось ображу або здивую, але на мою думку це дешевший, швидший і надійніший спосіб отримати статус у Канаді ніж йти через навчання! Звичайно ж, якщо кандидат відповідає усім вимогам і без самодіяльності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понял сначала подаем документы из этого списка <noindex>http://www.immigratemanitoba.com/how-to-im...oratory-visits/</noindex> потом получаем визу на exploratory visit и не понятно можно для супругов или только для одного ... Потом если все хороши нам дают какую то другую визу ....... (какую)? и в конце концов когда мы приедем семьей мы подаем документы на <noindex>http://www.immigratemanitoba.com/how-to-im...te/eligibility/</noindex> ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понял сначала подаем документы из этого списка <noindex>http://www.immigratemanitoba.com/how-to-im...oratory-visits/</noindex>

Ніякого списку документів на першому етапі немає. Цитую:

Procedure for submitting Exploratory Visit expression of interest:

* E-mail an expression of interest. Subject line: Exploratory Visit Request (and date request sent).

* We will send you a questionaire.

* You MUST return your completed questionaire within 30 days. Include resumé and proof of English proficiency (IELTS test).

Тобто, ви посилаєте їм листа з проханням дади вам дозвіл здійснити Ознайомчий Візит, потім вони вам висилають анкету із питаннями, ви її заповняєте і відпривляєте назад разом із результатом IELTS. Далі ви очікуєте на відповідь - на лист-запрошення на Ознайомчий візит, потім - подаєтесь на візу у посольство.

 

не понятно можно для супругов или только для одного

Я вам уже писав коментарем вище - їде лише головний заявник, тому що запрошення дають лише йому (хоча не факт, якщо знайдете інформацію, яка спростовує мої слова - надасьте її), одній людині, а якщо хочете поїхати з дружиною, нехай вона подається на візитерську візу і поїдете разом, але на візиті і на інтерв"ю будуть оцінювати лише одного головного заявника.

 

Потом если все хороши нам дают какую то другую визу ....... (какую)? и в конце концов когда мы приедем семьей мы подаем документы на <noindex>http://www.immigratemanitoba.com/how-to-im...te/eligibility/</noindex> ?

Потім, якщо все буде добре - то ви повертаєтесь додому, подаєте повний пакет документів через онлайн аплікацію на MPNP і чекаєте коли вам дадуть сертифікат провінції, потім, будучи вдома, подаєетсь вже на федеральний етап - відправляєте документи у Сідней і чекаєте, отримуєте медформи, ПОВЛ, візи і т. д.

Весь процес займає, приблизно, до двох років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А нужно обязательно найти работу по своей специальности ? У меня знакомый работает переводчиком ,был раньше преподавателем . Вряд ли он там сможет работать по специальности ... Может он найти какую то другую работу и предоставить варианты на работу которая не требует опыта?

Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...