Перейти к содержанию



kirill2012

Как заработать $300 открыв счет в Cibc

Рекомендуемые сообщения

Обычно там люди держат завещания (или копии), документы и какие-то драгоценности

 

Ну да, но чем хороший домашний сейф хуже-то?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну да, но чем хороший домашний сейф хуже-то?

- не у всех он есть

- не все его хотят

- какой бы "хороший" он ни был, у банка - с крайне большой вероятностью и стены покрепче, и охрана\наблюдение получше, и SLA у полиции посолиднее.

 

С уважением, ваш КО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- не у всех он есть

- не все его хотят

- какой бы "хороший" он ни был, у банка - с крайне большой вероятностью и стены покрепче, и охрана\наблюдение получше, и SLA у полиции посолиднее.

 

С уважением, ваш КО.

 

Ну да.. можно еще и частную охрану заказать, чтоб вокруг банка днем и ночью ходила.. так еще надежнее будет. А еще лучше бункер построить личный.. и т.д. :) В банке-то, конечно, надежнее.. но не все себе бронированные двери ставят и решетки на окнах, хотя так тоже надежнее :)

 

Мой вопрос немного не об этом был. Просто интересно, что именно люди в этих safety deposit boxes держат и почему именно там. Сейф-то дешевле можно купить.. да и удобнее.. не бегать же в банк каждый раз, кода жена сережки другие хочет надеть :)

Ну можно там завещание держать.. но тогда все-равно надо кому-то давать информацию, где оно лежит, и как его достать (т.е., с адвокатом хранить завещание и удобнее и надежнее).

 

Хотелось бы услышать мнение людей, которые этими safety deposit boxes пользуются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто интересно, что именно люди в этих safety deposit boxes держат и почему именно там.

 

Так писали же выше. Документы, драгоценности.

Чуток кэшака на ультрачёрный день (да, я в курсе что по договору с банком - скорее всего это низя! :ico_qip_al: )

 

Сейф-то дешевле можно купить.. да и удобнее..

 

Удобнее - безусловно.

Дешевле - хм... дешевый сейф вскроют или вынесут в первую очередь если в дом всё-таки кто-то нехороший придет (а мы ведь именно ради такого случая интересуемся сейфами, не так ли?)

По уму - это должен быть недешевый сейф, достойно замаскированный в стену.

А это, думаю. не так уж и дешево.

Иначе это по сути выброшенные деньги.

Я так считаю (с)

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дешевле - хм... дешевый сейф вскроют или вынесут в первую очередь если в дом всё-таки кто-то нехороший придет (а мы ведь именно ради такого случая интересуемся сейфами, не так ли?)

По уму - это должен быть недешевый сейф, достойно замаскированный в стену.

А это, думаю. не так уж и дешево.

 

Дешевый плохозакрепленный сейф действительно вынесут.

Дорогой хорошозакрепленный - при покупке и установке такого сейфа нужные люди получают наводку, интернет полнится историями, в том числе здесь, в Торонто.

 

Единственный вариант - покупать сейф таким образом, чтобы не проследили кто купил и куда доставил, да и установку делать или самостоятельно, или через кого-то уж очень проверенного.

Блог <noindex>Украина -> Канада.</noindex>

Австралия: Начало процесса - январь 2008. Visa GRANTED - 01.02.2011. Залендились в Сиднее - 29.09.2011.

Канада: Начало процесса - 23.10.2009. ПОВЛ - 27.04.2010. Визы в паспортах - 03.05.2010. Билеты куплены - 27.05.2010. Залендились в Торонто - 21.09.2010.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так писали же выше. Документы, драгоценности.

 

А еще там можно держать $300 честно заработанные способом описанным на первой странице ;)

 

Ладно, уговорили.. завтра сниму ячейку, что б там картины Рембрандта (которые у меня пока в гостиной висят) хранить. Вот только не знаю, что мне со своим золотым унитазом делать-то.. В банк по нескольку раз в день по нужде бегать неохота-то.. :huh:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ладно.. а старожилы? Или они на этом сайте не бывают?

Дякую за подарунок!

Встиг майже наприкінці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за подарунок!

Встиг майже наприкінці.

 

Нема за що. Між іншим сьогодні та завтра - це два останні дні, коли ще можна використати цю акцію. В суботу вже буде пізно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нема за що. Між іншим сьогодні та завтра - це два останні дні, коли ще можна використати цю акцію. В суботу вже буде пізно.

Заповнив онлайн заявку 2 дні тому, написали що зв'яжуться протягом 2 днів для візиту в бранч. Поки що тиша.

Для акції має бути заявка до 9 вересня чи фізично рахунок відкритий до цієї дати?

24/12/2014 - applied

12/03/2016 - PR

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заповнив онлайн заявку 2 дні тому, написали що зв'яжуться протягом 2 днів для візиту в бранч. Поки що тиша.

Для акції має бути заявка до 9 вересня чи фізично рахунок відкритий до цієї дати?

В интернетах писали что на онлайн-аппликации дедлайн наступает раньше. Не помню, на сколько конкретно, можно в ветке на RFD найти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заповнив онлайн заявку 2 дні тому, написали що зв'яжуться протягом 2 днів для візиту в бранч. Поки що тиша.

Для акції має бути заявка до 9 вересня чи фізично рахунок відкритий до цієї дати?

 

 

Аналогічне питання. Дотягнув до останнього і тільки сьогодні подав заявку :)

 

The offer period begins on July 1, 2016 at 12:01 a.m. (ET) and ends on September 9, 2016

at 11:59 p.m. (ET) (the “Offer Period”)...

 

The Eligible Chequing Account must be opened either:

(a) at a CIBC banking centre; OR

( b ) through Telephone Banking or online (through CIBC’s website at www.cibc.com/smart, CIBC

Online Banking® or CIBC Mobile Banking®) between July 1 and September 4, 2016 (in which case

the Eligible Client must provide their signature in a CIBC banking centre or by using CIBC

eDeposit® process on their mobile device to complete the opening of the Eligible Chequing

Account before the close of the Offer Period).

 

 

Раджу зробити таке: прямо зараз дзвоніть в ваш CIBC branch, кажіть що хочете відкрити Smart Chequing account сьогодні, біжіть в вашу branch і відкривайте рахунок прямо там. Якщо ви щось там заповнювали online після 4 вересня, то про це забудьте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доповідаю. Значить так, хто не встиг, той запізнився.

Онлайн можно було дійсно до 4 вересня. Якщо рахунок відкривався онлайн після 4 вересня, то він не підпадає під акцію, і відповідно, буде відкрито звичайний рахунок (якщо комусь він був потрібен без халявних 300 дол :) , з комісіями і т.д.

 

Варіант прийти в бранч з придуркуватим виглядом що ніби нічого не було, і ось я тут і хочу відкрити цей рахунок до 9 вересня, - не проходить, адже всі ваші дані вже в системі.

 

Варіант все ж відкрити новий рахунок саме в бранчу не проходить, адже це вже буде не перший ваш рахунок в CIBC, відповідно, знову акція не діє.

 

Співробітник пообіцяла надіслати запит кудись там вище і, як виключення, отримати дозвіл на те, щоб вважати рахунок акційним.

 

Подивимось чим закінчиться.

 

 

24/12/2014 - applied

12/03/2016 - PR

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доповідаю. Значить так, хто не встиг, той запізнився.

Онлайн можно було дійсно до 4 вересня. Якщо рахунок відкривався онлайн після 4 вересня, то він не підпадає під акцію, і відповідно, буде відкрито звичайний рахунок (якщо комусь він був потрібен без халявних 300 дол :) , з комісіями і т.д.

 

Варіант прийти в бранч з придуркуватим виглядом що ніби нічого не було, і ось я тут і хочу відкрити цей рахунок до 9 вересня, - не проходить, адже всі ваші дані вже в системі.

 

Варіант все ж відкрити новий рахунок саме в бранчу не проходить, адже це вже буде не перший ваш рахунок в CIBC, відповідно, знову акція не діє.

 

Співробітник пообіцяла надіслати запит кудись там вище і, як виключення, отримати дозвіл на те, щоб вважати рахунок акційним.

 

Подивимось чим закінчиться.

 

І я все ж таки раджу бігти в бранч і відкривати там рахунок навіть якщо ви його вже "відкрили" online... але ж це треба зробити сьогодні. Кажіть, що хотіли б одержати бонусні $300 і тому хочете подати абсолютно нову application. Тоді всі Terms and Conditions ції акціі буде виповнено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я все ж таки раджу бігти в бранч і відкривати там рахунок навіть якщо ви його вже "відкрили" online... але ж це треба зробити сьогодні. Кажіть, що хотіли б одержати бонусні $300 і тому хочете подати абсолютно нову application. Тоді всі Terms and Conditions ції акціі буде виповнено.

Та не вийде так, акція для нових клієнтів, а після онлайн заявки ви вже не новий клієнт

 

24/12/2014 - applied

12/03/2016 - PR

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та не вийде так, акція для нових клієнтів, а після онлайн заявки ви вже не новий клієнт

 

Це не вірно. До того як ви всі папери не підписали ви не є клієнтом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це не вірно. До того як ви всі папери не підписали ви не є клієнтом.

Рахунок вже відкритий в системі одразу після онлайн заявки.

Взагалі, до чого розмова якщо я вже був у бранчі і отримав відповідь саме там ;)

 

24/12/2014 - applied

12/03/2016 - PR

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рахунок вже відкритий в системі одразу після онлайн заявки.

Взагалі, до чого розмова якщо я вже був у бранчі і отримав відповідь саме там ;)

 

Безкоштовний урок: завжти слухайте що вам кажуть, але ж завжди й перевіряйте. ;) І завжди читайте Terms and Conditions!

Не відкритий у вас рахунок, поки ви папери не підписали. Може це ваш сусід для вас вирішив цей рахунок відкрити online.. може жартує він так. Може це вороги не хочуть вам дати $300 одержати.. ;)

 

У мене самого була така ситуація: відкрив цей рахунок online, прийшов у бранч, а мені кажуть що нічого не можуть в системі знайти.. відкрили все з нуля.. а наприкінці і кажуть: "О.. дивись.. так от же ж тут ваша стара application. Ну нічого, вона сама із системи через декілька тижнів вийде". Так що з вашою логікою мені за другий рахунок не повинні були б і бонуси давати.. а таки дали.

 

Добре, не буду сперечатись бо я знаю що я правий на всі 100%. У бранчі вони для вас стару application (ту що ви online зробили) надрукували для підпису, чи нову зробили? Якщо нову зробили, то все буде без проблем. Якщо стару, то проблеми можуть бути, тому що ви ж подали заявку online після 4 вересня. Але ж якщо та співробітниця що рахунок відкривала вам напише що бонус ви таки повинні одержати, то все у вас вийде (може с невеличкими проблемами, так що тримайтеся того листа). Якщо ж вона вам таке не напише, то тоді хто зна.... Так що раджу з нею спілкуватися через email.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивимось. В мене теж ситуація що онлайн після 4-го, підпис 9-го.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивимось. В мене теж ситуація що онлайн після 4-го, підпис 9-го.

Мені вже відзвонились.

Оскільки на ваше ім`я заявка вже є, подана онлайн після 4-го, то під промоушн не підпадаєте.

24/12/2014 - applied

12/03/2016 - PR

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені вже відзвонились.

Оскільки на ваше ім`я заявка вже є, подана онлайн після 4-го, то під промоушн не підпадаєте.

Хочу подякувати автора за це:

Dec. 08, 2016 Electronic Funds Transfer CREDIT MEMO $300 CIBC Smart Offer

 

Рахунок відкривав онлайн восьмого вересня. Пізніше зрозумів що за умовами бонусу рахунок онлайн вже був без бонусу, тому прийшов у відділення, попросив завалити старий файл і зробити відкриття нового 9-го вересня. Спрацювало.

 

Зараз чекаємо на другий "постріл" :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто знает сейчас можно найти такое предложение в каком нибудь банке. Смотрела по сайтам ничего не нашла. Может я что-то упускаю((

Отказ в тур.Визе 15.01.15; Отправка документов 31.12.15; AOR Миссиссага 19.02.16; Спонсор 03.03.16; OAR Киев 17.03.16; ПОВЛ 30.05.16 ИТОГО 5 месяцев обработки нашего дела :-)

Екатерина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто знает сейчас можно найти такое предложение в каком нибудь банке. Смотрела по сайтам ничего не нашла. Может я что-то упускаю((

RBC за открытие счета у них прислали в подарок айпад. Но это я еще в мае открывал, узнайте, может есть еще такая акция

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто знает сейчас можно найти такое предложение в каком нибудь банке. Смотрела по сайтам ничего не нашла. Может я что-то упускаю((

Помітив що найбільше таких акцій саме влітку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...