-
Публикаций
690 -
Зарегистрирован
-
Посещение
-
Победитель дней
20
Тип контента
Профили
Форумы
Календарь
Весь контент Chuvak
-
Ні, не у Кракові. Але я доніс і їм підійшло.
-
Я би сказав, що ви помиляєтесь, бо це твердий доказ, за який, в разі чого, можна й понести карну відповідальність. І для уженду це теж папір, який дозволяє закрити якесь питання.
-
Мені по телефону сказали, що чи міг би я від сусідів дати освідченіє, що дійсно там проживаю? Але додали, що я можу не подавати цієї інфи, якщо хочу. Я подав засвядченіє. Мав мельдунек, умову найму.
-
Візьміть від сусіда засвядченіє, що він підтвердить, що так, в таких-то роках ви дійсно проживали там і бачились. Це буде твердий документ.
-
Судячи з останніх звітів тут, люди досить швидко отримали децизію від президента, протягом року.
-
Тоді турбо-швидко розглянули.!
-
Вітання. Дуже швидко все пройшло! Але по опису, швидше за все що ви подавали через воєводу, а не президента!
-
Мені здається, що маючи другий паспорт і проживаючи за межами України на постійно, скоро можна буде знятись з військового обліку в Україні через резерв+.
-
Напевне, рандом спрацював так. Але чому не дати громадянство дружині громадянина? Щоб вони не були одним цілим? Уявляю, які це проблеми для розвитку сімейних відносин вносить. В ми собі поставили умову: отримає дружина громадянство, то купимо тут житло. А ні - їдемо далі і інвестуємо ці кошти в іншу країну.
-
Так. Якщо є вже сім'я громадян, то мені здається, що висока ймовірність підключення чоловіка чи дружини в їхнє спільне громадянство.
-
Мені здається, що якщо заява потрапляє в канцелярію, то там вже вона сортується на типи: кому рекомендовано надати, кому можна надати, кому рекомендовано відмовити. Також, на мою думку, отримати чоловіку чи дружині громадянство є дуже високі шанси, ще й пришвидшені терміни. Друзі так отримали протягом року.
-
Зеленський підписав закон про множинне громадянство
-
-
Та бо отримав паспорт - запрошую на влк. Якщо почитати статтю, звучить так.
-
Сьогодні розганяють таку тему: https://www.unian.ua/world/armiya-v-polshchi-235-tisyach-gromadyan-otrimayut-viklik-na-vlk-13066977.html Особливо стосується тих українців, які мають громадянство.
-
Ні, не Варшава. До речі, дописали, що іноземець повинен бути замельдований (cudzoziemiec przebywający na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązany wykonywać obowiązek meldunkowy, a więc dokonać zameldowania). У нас звичайна умова найму. Ми не мельдувались, бо власник квартири не дуже дозволяє - прямо про це каже. Знаю, що можемо без його дозволу, але не хочемо конфліктувати.
-
Через 12 днів від моменту подачі отримав листа про те, що справа передана далі: Wniosek został wraz z aktami przekazany do Departamentu Obywatelstwa i Repatriacji MSWiA.
-
А де в польському законі написано, що один громадян рівніший за іншого? Там лишень загальні вимоги до шляху отримання карти побиту для іноземця з конкретною вимогою.
-
Можливо, питання в дівочому прізвищі матері?
-
Я роблю так: 1) подаю документи особисто, не поштою. Це мінімізує ймовірність помилки 2) перший візит - показую всі доки, які маю. Записую, що доопрацювати. Деколи може вилізти несподіваний нюанс, як от вище зі сторінками паспорта 3) другий візит - подача.
-
перевірив вимоги у Варшаві: Cały (tj. wraz z pustymi stronami) Twój ważny paszport zagraniczny lub dokument podróży; та Катовіце: paszport (dokument podróży lub dokument tożsamości obywatela UE) wnioskodawcy oraz kopia wszystkich stron zapisanych dokumentu, Кожен уженд інтерпретує по-своєму. В законі так: dokumenty potwierdzające tożsamość i obywatelstwo wnioskodawcy;”
-
Копії пустих сторінок у паспорті подавати (і завіряти нотаріально) не потрібно!
-
Принесіть рівно те, що є у вимогах на сайті вашого воєводства
-
Якийсь бред. Минулого тижня мені рахували 2 сторінки паспорта як одна завірена копія. Коштувало біля 7 злотих. Можливо, у Варшаві більше беруть, бо життя там в два рази дорожче ніж у регіонах