Перейти к содержанию



Chuvak

Чемодан
  • Публикаций

    624
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    14

Весь контент Chuvak

  1. Województwo śląskie. Тобто, просто прийняли і не перевірили навіть на формальні недоліки?
  2. У нас вимагають на етапі подачі - все детально описати.
  3. Європейський союз, був радянський )
  4. Відтоді, коли в ужендах почали вимагати детальну інформацію про фінансовий стан сім'ї
  5. Тобто, 36000 за 5 років, вірно? 72000 якщо подарунок від батька і мами. Не хочеться податкову турбувати за кожен пук
  6. Я тут писав ось правило.
  7. Щодо вказання джерела утримання під назвою "допомога сім’ї". Моє дослідження цього питання. Якщо у вас сім’я, що складається з 4х осіб і у вас є живі дідусь і бабуся з обох сторін, тоді ви протягом 5 років можете отримати від них суму 308 592 PLN без необхідності інформування про це податкову. Це біля 60 тисяч злотих на рік, 5 тисяч на місяць. Кошти можна отримувати навіть готівкою. Розрахунок для вашої сім’ї може бути іншим. Правило: Сума 19 287 PLN - це сума, яку одна людина може отримати від одного дарувальника (з 0-ї податкової групи, тобто близьких родичів: батьків, дітей, подружжя, бабусь, дідусів тощо) протягом 5 років без необхідності повідомляти Urząd Skarbowy без сплати податку. Як на мене, така сума цілком дає відповідь на питання про "dokumenty potwierdzające aktualne źródła utrzymania", якщо написати "допомога родини". Хто що думає про це?
  8. Подача на президента. Засоби утримання. А за який період KPiR повинно бути? Якщо JDG свіже і не має багато ще фактур, що тоді? Я читаю закон і не бачу там вимоги чіткої про обгрунтування доходу. Та й тут юристи це казали. Просто шукаю варіант для дружини. Її випадок: варіант а) чекати 2 роки, щоб подати з часового на сталий побит а потім на громадянство через воєводу; варіант б) громадянство через президента, якщо відмова - то за три роки громадянство через воєводу.
  9. Uwaga! Wnioskodawca powinien pisemnie zawiadomić o każdej zmianie swojego adresu. Brak wskazania aktualnego adresu może skutkować niemożnością dostarczenia korespondencji, co może wywołać negatywne konsekwencje w przedmiotowej sprawie. link
  10. А що, якщо подати документи на президента, вони потраплять в канцелярію, а за рік доведеться поїхати жити в іншу країну? Наприклад, Іспанія, або Україна. Про це, звісно, треба буде повідомити листом. Але що далі відбувається?
  11. А ви завірили всі копії документів в нотаріуса?
  12. Був в Уженді, кажуть що JDG відкрите нещодавно і це заслабий доказ для пункту: dokumenty potwierdzające aktualne źródła utrzymania (np.: umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło, zaświadczenie z ewidencji działalności gospodarczej, wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego itp.) lub ich kopia Як на мене, це ужендник собі придумав. Якщо є JDG, значить це є "інформація про джерело доходу". В законі не сказано, що має бути якийсь рівень доходу, чи JDG має бути відкритим "мінімум Х років" тощо. @AlexAG , мій напрямок думок вірний?
  13. Я тільки не розумію, чи як задовільнити пункт про Дружина має JDG. Чи повинен бути певний рівень прибутку? Якщо його немає, то чи буде достатньо виписки з рахунку з банку про те, що там є кошти, або Заяву мою (чоловіка) про те, що я утримую дружину фінансово і що вона ще отримує підтримку від родини? Наскільки я розумію, то "zaświadczenie z ewidencji działalności gospodarczej" є інформацією з CEIDG про те, що дружина має JDG? я вірно розумію?
  14. Я думаю що 40% - це досить багато. Враховуючи, що вимоги, фактично, відсутні. Ще й подача з Польщі, якщо маєш карту побиту, безкоштовна. Я думаю так подати дружину - через президента RP. Нічого не втрачаю, поки чекає на "2 роки шлюбу з поляком". Якщо прийде негативна децизія, то подасть на сталий побит за 2 роки, а потім через Воєводу.
  15. Цілком адекватна логіка. Є недаремно термін дії карти. Більше того - карта діє при наявності закордонного паспорту. Поляки в системі все бачать: чи є карта, чи немає.
  16. Хто знає, якщо є децизія на карту побиту, але ще пластику немає на руках, вже можна відкрити на цій підставі JDG? Чи без карти нічого не вийде?
  17. 1) У неї в результаті є віза D вклеєна у паспорт (на основі того, що чоловік - обиватель). І позитивна децизія на карту часового побиту, на цій же основі. Раніше писали, що має значення місцева приналежність, щоб подавати на громадянство через президента. Якщо є віза - тоді зі Львова. Карти немає ще на руках. 2) А які вимоги на доходи якщо подаєшся через президента? Можна просто написати "на утриманні в чоловіка-поляка" Чи треба долучати доходи чоловіка? Якщо так, тоді які вимоги до його доходів?
  18. Катовіце. Майже 3 роки очікування децизії. Дружина отримала децизію на карту ЧАСОВОГО побуту. Підстава, дослівно: "шлюб укладений у 10.02.2010 року з громадянином польщі". Хоча я лише 2 роки громадянин Польщі. Цікаво: відлік днів по карті часового побуту почався вже, але карти самої ще немає. Напевне, видадуть ще за 1-2 роки... Яку пропонуєте подальшу стратегію по легалізації? За 2 роки від цієї децизії вона зможе подати на сталий побит.
  19. Підсумовуючи, то мій товариш може подавати на громадянство через президента вже? Він зараз чекає на карту побиту по шлюбу з громадянкою RP. Має діючу карту побиту, роботу, мельдунек. Якщо президент відмовить, то в майбутньому буде опція подати ще раз через воєводу. Я вірно зрозумів?
  20. Якщо президент відмовить (50% результат), значить друг в майбутньому вже не зможе податись на воєводу (100% результат). Такі мої думки
  21. А які вхідні дані про щодо вашого чоловіка? На чому він був і подавався? Якби президент відмовив, його рішення не підлягає оскарженні - ви йшли на ризик. Що радите зробити моєму другу, якщо дружина вже 2 роки громадянка, а він чекає карту часового побиту як чоловік громадянки RP?
  22. Наскільки я знаю, щоб власнику КЧП податись на КСП по шлюбу з громадянином RP, треба: 1) отримати карту побиту, отриману на підставі шлюбу з громадянином RP 2) відтоді відрахувати 3 роки Мій друг вже багато років одружений з громадянкою RP (+українка), яка 2 роки тому отримала громадянство через воєводу. Тому він чекає КЧП по шлюбу і тоді почнеться цей відлік. Він питає поради, чи є "коротша" стежка?
  23. Запитання щодо стратегії. Друг українець одружений з полькою. Що у друга: JDG, карта ЧТ (отримана по роботі), подав на КЧП по шлюбу з жителем UE (з його дружиною). Наскільки я розумію, у нього такі перспективи: а) отримати КЧП по шлюбу, почекати 2 роки, подати на КСП. або б) подати на громадянство через президента. Який варіант вибрати? Якщо "б" і громадянство не дадуть, тоді не зможе більше подаватись, як я розумію. Людина вже втомилась "цикатись" із тими картами, ужендами.
  24. Дружина їхала через кордон і її наш прикордонник запитав: "Їдете до чоловіка?" Отже, вони десь у базі бачать членів сім’ї і факт того, що хтось не є в Україні.
×
×
  • Создать...