Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

MykolaNikolaichuk

Чемодан
 • Публикаций

  95
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о MykolaNikolaichuk

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

372 просмотра профиля
 1. Polski dokument podróży cudzoziemca. 12.04.2021 в Варшаві не прийняли документи - вимагали письмовогопідтвердження з посольства, що не має можливості отримати український паспорт. (точніше сказали, що і так будуть викликати до uzupełnienia) Писав додатково узасаднєнє на 2 сторінки і oświadczenie що в коснульство черга і т.д. - не проходить. обовязково письмове підтвердження з послльства, що б почали займатися wnioskiem.
 2. Яка актуальна ситуація з виданням такого документа? Є шанс отримати? Пані з інфолінії сказала що скоріш за все не дадуть, бо є шанс виїхати в Україну наприклад.
 3. дякую за відповіді! ще кілька питань) : 1. два імені дали дитині при реєстрації. як бути з оформленням українських документів? наприклад відразу в заявах як імя що писати? 2. чи можна в посольстві в Варшаві за один раз і громадянство оформити і подати документи на закординий паспорт дитини? 3. дозвіл/доручення другого з батьків на видачу паспорта має якийсь стандартний бланк, чи можна його самому скласти? І як з нотаріальним затвердженням в польського нотаріуса? Писати доручення по польськи - затверджувати - а далі перекладати?
 4. А чи є якісь терміни для оформлення документів для новонародженої дитини? Скільки часу дитина може бути без оформлення громадянства/ без проїздного документа? Який статус правний перебування такого чужоземця в Польщі? Скільки часу можна перебувати в країні (в батьків сталий побут) враховуючи, що спочастку на українські документи чекати а потім на польські взагалі не понятно скільки (наприклад на побит сталий)
 5. Mazowieckie Реєстрація черги через інтернет. Не має вкладки для подачі документів на громадянство!(( Прикріплю скрін з компютера Хто останім часом там зміг зареєструватися? підскажіть як то правильно зробити.
 6. Добрий день. Питання на рахунок Oświadczenie o datach Twoich wyjazdów z Polski i powrotów oraz o miejscach pobytu za granicą w okresach wskazanych w art. 30 ust.1 ustawy Що робити якщо не знаю точних дат? (критерії неперерваного побиту на 100% виконані) Писати приблизно? Чи реально взнати дати в прикордонній службі? Куди звертатися/скільки часу чекати на відповідь?
 7. Доброго дня. Живу з сім'єю в Польщі, сталий побит громадянство українське, паспорти старого зразка ( не біометричні). Планую на відпочинок в Туреччину з сім'єю (я, мама, дитина 6р.) Виліт з Польщі (варшава) повернення теж до варшави. Питання на рахунок візи в Туреччину. Читав що не вимагають, але не знайшов інформації чи потрібен біометричний паспорт. А для громадян польщі візи потрібні (а ми ж ніби з Польщі вилітаємо) ... Також повернення в Польшу...Підскажіть як воно має бути.. найкраще з практики.. Дякую. Може питання і зовсім очевидне, але крім польщі ніде за кордоном не був, літаком не літав. Ще не освоїв мобільний варіант сайта (не вмію шукати) вибачаюсь, якщо відповіді вже були такі.
 8. Знайшов такий зразок польської згоди на вивіз дитини. Пройшов рік від останього поста. Нічого не змінилося? Їздите з "польськими" дорученнями перекладеними на українську? І не зрозумів про апостиль. Ніби то і не вимагається... Але якщо робити, то чий це має бути апостиль? Український чи польський, апостиль самого доручення чи перекладу? А якщо український, то як Україна може завіряти документ виданий Польщею? І ще, може в когось є польський номер української прикордонної служби, що там довідатися інформації?
 9. Важко "забити" в пошук таке питання - можливо вже було: Віза робоча по запрошеню. В період дії візи отримано курту поляка і записалася за подачу документів на сталий побит по Карті Поляка. Питання: чи можна офіційно працевлаштуватися у іншого працедавця, з Картою Поляка, під-час перебування по старій робочій візі, а також підчас перебування в Польщі "на штампі" очікуючи на видачу Карти Сталого Побиту? Ponadto podstawa pobytu cudzoziemca powinna należeć do kategorii podstaw uprawniających obcokrajowcуw do wykonywania pracy na terytorium RP. Podstawy te określa art. 87 ust. 1 pkt 12 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. A zatem cudzoziemiec legitymujący się Kartą Polaka, chcąc legalnie wykonywać pracę w Polsce, musi posiadać odpowiednią wizę bądź zezwolenie na pobyt czasowy (kartę pobytu).
 10. Планується подача документів на сталий побит на підставі Карти Поляка. Я десь чув, що є обмеженя в підставах для легального перебування, на яких можна просити про сталий побит.... Питання - маючи робочу візу, можна по КП подаватися на сталий побит? (КП отримали вже маючи робочу візу, а національну візу по КП робити зараз не дуже зручно)
 11. дякую! написав лист в посольство - відповіли так, як ваш варіант №2
 12. Вибачаюсь, але не можу знайти: Є національна робоча віза, по запрошунню до квітня. Чи можна в лютому подати документи на національну візу по карті поляка?
 13. Отримали відмову в отриманні карти часового побиту на підстави навчання в поліцеальній школі. Курси вікендові, максимум за рік буде 48днів курсів, тому це не підстава для отримання карти побиту((( Крім того чужоземець може отримати візу. Так аргументували в дицизії. Планую писати апеляцію. Основну аргументацію хочу робити на тому що не має вільних дат на момент подачі апеляції до 29.08 писилаючись на сайт еконсулят. І відповідно будуть пропуені зайняття і практика заводова. Прошу поділитися інформацією стосовно написання апеляції. Зразок; правила написання то що. p.s. На позитивне рішення майже не сподіваюся. Цей варіант на разі розглядаю лише, для того щоб затягнути перебування в польщі(
×
×
 • Создать...