Одному за мінімалку на вулиці не залишитесь, але це буде дуже не легко.
Проте молода людина яка хоче працювати, тим більше чоловік (а це відкриває ряд робіт, які переважно імпонують саме чоловікам) може точно заробляти більше ніж мінімалку, і якщо вже на то пішло більше ніж 40 годин в тиждень. (Я особисто працюю в середньому 55-60, і по вечорам ще веду свій бізнес).
Крім того холостому, можна з кимось разом винаймати квартиру (згадуйте серіал "друзі"). Тут як місцеві так і приїзжі дуже часто живуть разом десь з 20 до 30 років, поки не стануть на ноги, або не заведуть сімю.
Є звичайно і багато місцевих які все життя живуть на мінімалку. Але в них часто оренда яка зафіксована ще Н-нну кількість років назад (а рости оренда по діючому контракту може лише кілька % на рік), і живуть також часто не 1 а багато, а інколи і як в Україні кількома поколіннями разом, а ще деякі на дотаціях та пособіях. Якщо то кажуть кожен собі дає раду як може, в Україні люди на пенсію в 80 дол теж якось живуть.
Тому в Канаду все таки люди їдуть і їдуть масово, бо Канада одна з не багатьо країн яка дає легальні шляхи іміграції для великої кількості імігрантів. Ну і найгірший старт в Канаді, звісно на голову нижчий ніж середній в Україні наприклад, але все одно набагато вищий ніж нижня межа що в Україні, що тим більше в океанії, Африці та південній Азії.