Перейти к содержанию



odonacer

"Відновлення" ПР після не виконання residency obligations

Рекомендуемые сообщения

Вітаю

Можливо хто чув, або знає інформацію стосовно випадків чи можливості втримати ПР статус, якщо не було виконано вимог до збереження статуса постійного резидента?

Ситуація наступна - в 2015 отримав ПР, полетів до Канади, але вже за місяць повернувся до України у звязку з сімейними обставинами. В Україні знаходжусь по сьогодні.
Знаю, що ПР статус сам по собі не зникає, чи анульовується. Однак CBSA агент при перетені кордону буде бачити, що я був відсутній в Канаді більше ніж дозволено. Або навіть, якщо у нього не виникне питань по статусу, то навіть, якщо прожити > 2 років вже в Канаді і після цього часу податись на оновлення ПР картки, то в IRCC теж швидше за все виникнуть питання стосовно історії перебування поза межами Канади. І тут вже, мабуть, як пощастить - або вишлють нову ПР карту, або видадуть order of removal, або щось таке.


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це можливо, якщо були обставини, які "виправдовують" невиконання обовязків резиденства.

Процедура така, приїзжаєте в Канаду, і на кордоні офіцер має направити ваш кейс в IRB (Immigration Refugee Board) на розгляд требуналу (це просто назва комісії, яка ці речі розглядає).
Під час розгляду ви будете мати можливість представити свій кейс. Як прични може бути наприклад складна хвороба близького члена сімї, і ви мусіли за ним доглядати.
Можуть бути різні інші варіанти також.
Дуже рекомендую з цим звернутися до імміграційного адвоката, або РСІС, який спеціалізується на требуналах ІРБ, або біженствах (там дуже схожі процедури).

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 3/18/2023 at 11:33 AM, odonacer said:

 

Однак CBSA агент при перетені кордону буде бачити, що я був відсутній в Канаді більше ніж дозволено. Або навіть, якщо у нього не виникне питань по статусу, то навіть, якщо прожити > 2 років вже в Канаді і після цього часу податись на оновлення ПР картки, то в IRCC теж швидше за все виникнуть питання стосовно історії перебування поза межами Канади. І тут вже, мабуть, як пощастить - або вишлють нову ПР карту, або видадуть order of removal, або щось таке.


 

Не очень понятно как вы собираетесь встретиться с офицером на границе и вообще попасть в канаду? Потому что если у вас карточка уже истекла, то вас по такой просто не посадят на самолет. Можно пытаться просить одноразовую проездную визу, но основываясь на приведенных данных - вам в ней тоже видимо откажут... По куаету, может?

 

 

Изменено пользователем KosMoss
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 3/25/2023 at 1:53 PM, KosMoss said:

Не очень понятно как вы собираетесь встретиться с офицером на границе и вообще попасть в канаду? Потому что если у вас карточка уже истекла, то вас по такой просто не посадят на самолет. Можно пытаться просить одноразовую проездную визу, но основываясь на приведенных данных - вам в ней тоже видимо откажут... По куаету, может?

 

 

З простроченою карткою мають видати ПРТД - одноразовий травел документ.
Бо навіть після закінчення ПР картки, статус не втрачається сам по собі без рішення ІРБ.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 hours ago, Micellangelo said:

З простроченою карткою мають видати ПРТД - одноразовий травел документ.
Бо навіть після закінчення ПР картки, статус не втрачається сам по собі без рішення ІРБ.

Спасибо. Да, я его и имел в виду когда сказал виза, просто в точных названиях не силен.  :blush:

В анкете на него есть опросник  "где вы были последние..." - его разве убрали?

А если нет -  то даже сразу на месте видя по результатам опросника что человек прос все полимеры   заведомо не проходит по срокам   - ему всё равно выдадут проездной? :blink: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 minutes ago, KosMoss said:

Спасибо. Да, я его и имел в виду когда сказал виза, просто в точных названиях не силен.  :blush:

В анкете на него есть опросник  "где вы были последние..." - его разве убрали?

А если нет -  то даже сразу на месте видя по результатам опросника что человек прос все полимеры   заведомо не проходит по срокам   - ему всё равно выдадут проездной? :blink: 

Мали б дати, і тоді в аеропорту робиться офіцером доклад і направлення в ІРБ. Тоді ІРБ розглядає кейс про втрату статусу, де можна надати докази того чому не міг бути в Канаді, і просити Consideration on Humanitarian and Compassionate Grounds.
Я б не сказав що це часто виходить, але процедура є і в відповідних обставинах працює.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 minutes ago, Micellangelo said:

Я б не сказав що це часто виходить, але процедура є і в відповідних обставинах працює.

Надоже. Ясно, спасибо. :icon_thumbs_up:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 hours ago, KosMoss said:

Надоже. Ясно, спасибо. :icon_thumbs_up:

Найчастіше це кейси по догляду за родиною. Наприклад мама захворіла сильно і потребувала постійного догляду. Але тоді також потрібно доказувати що наприклад немає інших родичів, які можуть допомогти, палетивний або домашній care не доступні з тих чи інших причин і тд.
Трибунали ІРБ ідеть по схожій процедурі до судових засідань, тома там багато що залежить від "історії" і врпавності адвоката/РСІС

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 hours ago, Micellangelo said:

Трибунали ІРБ ідеть по схожій процедурі до судових засідань, тома там багато що залежить від "історії" і врпавності адвоката/РСІС

Спасибо, я примерно так и полагал, судя по тому что слышал\читал. Здесь у меня вопросов нет.

Меня удивляет лишь то что при заполненной сферической анкете кубического "бывшего" пиара, из которой например очевидно что требования на пиарство давно и полностью провалены - ему всё равно по требоанию выдадут проездной, чтобы вот это всё потом тянулось в канаде... :blink:

Изменено пользователем KosMoss
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 3/25/2023 at 7:53 PM, KosMoss said:

Не очень понятно как вы собираетесь встретиться с офицером на границе и вообще попасть в канаду?

Отримав visitor visa по CUAET.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 hours ago, odonacer said:

Отримав visitor visa по CUAET.

Я бачив що такі речі зараз проходять. В нормальний час візу не мали б дати, бо є ПР ...

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 4/5/2023 at 4:49 PM, Micellangelo said:

Я бачив що такі речі зараз проходять. В нормальний час візу не мали б дати, бо є ПР ...

Так, візу дали, але недавно прийшов емейл від [email protected]

В темі емейла лише моє ім"я, призвіще, та якийсь девятизначний номер, що починаєтсья на W, але цей номер немає жодного відношення ні до мого CUAET профайла, ні до ПР.

Quote

Dear Sir / Madam,

A review in our system shows that you currently hold Permanent Residence status in Canada. Your status should be amended before you enter Canada with your CUAET visa counterfoil so that you do not have any issues at the port of entry.

I would like to give up (renounce) my Canadian permanent resident status.

  • If you would like to give up (renounce) your Canadian permanent resident status, you must fill out and submit the Voluntary Renunciation of Permanent Resident Status application.
  • You will find the Application to Voluntarily Renounce Permanent Resident Status form on our website. The completed and signed form and passport copy can be submitted to your online account or electronically through this email address.

Sincerely,

IRCC- London VCM

Цікаво, які issues можуть бути на кордоні, якщо я не збираюсь робити PR status renounce? 

Изменено пользователем odonacer
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 minutes ago, odonacer said:

Так, візу дали, але недавно прийшов емейл від [email protected]

В темі емейла лише моє ім"я, призвіще, та якийсь девятизначний номер, що починаєтсья на W, але цей номер немає жодного відношення ні до мого CUAET профайла, ні до ПР.

Цікаво, які issues можуть бути на кордоні, якщо я не збираюсь робити PR status renounce? 

Про що і йшла мова. ПР сам по собі нікуди не пропав, просто під час КУАЕТ суматохи, вони все черерз коліно ліпили, і нормально на це все не дивилися. Тепер підчищають хвости, бо не мали б дати візу, якщо є ПР.
Проблеми про які вони говорять, це якраз протокол який складуть на кордоні, і направлять вашу справу на розгляд в трибунал ІРБ на розгляд справи про втрату ПРу.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 minutes ago, Micellangelo said:

Проблеми про які вони говорять, це якраз протокол який складуть на кордоні, і направлять вашу справу на розгляд в трибунал ІРБ на розгляд справи про втрату ПРу

Дякую за відповідь.

А щодо цього протоколу - офіцер направить справу до трибуналу, але ж саму візитер візу, та ворк перміт не анулюють через це?

Тобто я зможу потрапити до Канади у статусі візитера з ворк пермітом на руках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чесно кажучи навіть не знаю. Бо по закону така ситуація не має взагалі інснувати. Я підозрбб що можуть бути проблеми з отриманням робочого дозволу, якщо ви ще є ПРом, тому що ви не можете бути ТР і ПР одночано.
Але подібні речі не описані в нормативних актах, тому я вам точно сказати не зможу.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...