Перейти к содержанию



dezeribov

Прохождение медицины (Канада) в Киеве

Рекомендуемые сообщения

С конца июля (после подачи заявки и прохождения в Киеве биометрики) от IRCC не было никаких вестей кроме того что документы отправлены в Киев на рассмотрение.
Напоминаю, что я подаюсь на Work Permit по провинциальной программе BC.

16 ноября (после 4-х месяцев ожидания) я получил новое уведомление о том что должен пройти медицинское осведетельствование в течении 90 дней:
You are required to undergo the medical examination within 90 days of the date of this letter. Failure to do so may result
in the refusal of your immigration application.
https://secure.cic.gc.ca/pp-md/pp-list.aspx

Согласно https://mymedical.iom.int/apps/omas/ в Киеве можно пройти медицину только в одном месте:
Migration Health Unit (15 Tarasivska Street, Kyiv, Ukraine) и есть онлайн запись.

Проблема в том что нет свободных мест даже на 22.01.21 на 3 месяца вперед, а невозможность записаться автоматически означает отказ моего application.

Кто-то может подсказать текущую ситуацию по медицине? В Польшу сейчас же не поедешь. Хотя есть еще во Львове вариант вроде.

 

Мои предыдущие темы:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаю що народ літає в Турцію. Подивіться як в них зараз з прильотом та з записом на медицину.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Micellangelo сказал:

Знаю що народ літає в Турцію. Подивіться як в них зараз з прильотом та з записом на медицину.

Поддержу про Турцию. Много людей там проходит, заодно и на пляже повалявшись. Хотя с ковидом надо смотреть чтобы отели были открыты.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

City: Ankara
Name: Lale Tuncel
Address: Tunali Hilmi Caddesi,
110/4,
Kavaklidere,
Telephone: 90 0312 467 00 10
Spoken Languages: English

City: Ankara
Name: MHAC Ankara IOM
Address: IOM Ankara MHAC,
2nd Floor, Ugurlu Office Block , 237, Ataturk Boulevard , Cankaya, Ankara,
(This panel physician or clinic provides services paid by Interim Federal Health Program. Ce professionnel désigné ou cette clinique offrent des services payés par le Programme fédéral de santé intérimaire.)
Telephone: + 90 (312) 4543091
+ 90 (537) 6551026
Spoken Languages: English, Turkish

City: Istanbul
Name: MHAC Istanbul IOM
Address: Abide-i hürriyet caddesi, no: 211 Blackout Plaza,
A kapisi 6. Kat 34381 Sisli,
(This panel physician or clinic provides services paid by Interim Federal Health Program. Ce professionnel désigné ou cette clinique offrent des services payés par le Programme fédéral de santé intérimaire.)
Telephone: + 90 (212) 234 04 86
Spoken Languages: English, Turkish

Изменено пользователем dezeribov
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Update:

На сайте https://mymedical.iom.int/apps/omas/#_frmHome онлайн действительно записаться нельзя, но если дозвониться в рабочее время по указанному телефону (044) 584 36 67 то достаточно легко удалось записаться на то время на которое мне было удобно.

Вартість на сьогодні, згідно з курсом ООН, складає: 6700 грн (235 долар США) (15 років і старші), 6400 грн (225 долар США) (5-14 років), 5000 грн (175 доллар США) (0-4 років).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. 
Можливо, хтось знає як відбувається процес дообслідування, якщо під час медичної комісії виявили на рентгені якусь фігню? Проходили у Львові, але мені цікаво, як вони збираються виносити рішення. І чи була в когось така ситуація?
Чоловік на туберкульоз не хворів ніколи, просто ще будучи малим отримав травму в області грудної клітки , через це в нього утворився мозоль, і кожен раз коли він світився на рентгені, завжди було видно те щось. Під час комісії йому двічі робили рентген. 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Nataly сказал:

Доброго дня. 
Можливо, хтось знає як відбувається процес дообслідування, якщо під час медичної комісії виявили на рентгені якусь фігню? Проходили у Львові, але мені цікаво, як вони збираються виносити рішення. І чи була в когось така ситуація?
Чоловік на туберкульоз не хворів ніколи, просто ще будучи малим отримав травму в області грудної клітки , через це в нього утворився мозоль, і кожен раз коли він світився на рентгені, завжди було видно те щось. Під час комісії йому двічі робили рентген. 
 

Они боятся туберкулеза панически, поэтому травмы, последствия бронхитов/воспаления легких, спайки и прочее их очень нервирует.

Я бы пошел в 2 (две) разные частные клиники и сделал анализы на туберкулез, отсканировал их и отправил им на почту с вопросом типа "могу вам оригиналы выслать, дайте адрес куда слать".

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MartinEden сказал:

Они боятся туберкулеза панически, поэтому травмы, последствия бронхитов/воспаления легких, спайки и прочее их очень нервирует.

Я бы пошел в 2 (две) разные частные клиники и сделал анализы на туберкулез, отсканировал их и отправил им на почту с вопросом типа "могу вам оригиналы выслать, дайте адрес куда слать".

цікаво, вони таке приймуть? ми тільки за!
чи все ж пошлють в Київ?
Зараз щоб в Києві записатись на медицину треба чекати місяцями, як тоді?Чи то якась окрема установа проводить той аналіз на туберкульоз.
Цікаво, що лікар навіть не спитав ні мене , ні чоловіка чи ми хворіли на туберкульоз... Вже потім коли прийшла відповідь з Києва , той лікар вже спитав *ой а ви часом на туберкульоз не хворіли?*:wacko:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Nataly сказал:

цікаво, вони таке приймуть? ми тільки за!
чи все ж пошлють в Київ?
Зараз щоб в Києві записатись на медицину треба чекати місяцями, як тоді?Чи то якась окрема установа проводить той аналіз на туберкульоз.
Цікаво, що лікар навіть не спитав ні мене , ні чоловіка чи ми хворіли на туберкульоз... Вже потім коли прийшла відповідь з Києва , той лікар вже спитав *ой а ви часом на туберкульоз не хворіли?*:wacko:

Никто не знает примут ли и никаких гарантий нет. Я бы попробовал в попытке ускорить процесс. Может получиться, может нет.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1/24/2021 в 12:24 AM, Nataly сказал:

Доброго дня. 
Можливо, хтось знає як відбувається процес дообслідування, якщо під час медичної комісії виявили на рентгені якусь фігню? Проходили у Львові, але мені цікаво, як вони збираються виносити рішення. І чи була в когось така ситуація?
Чоловік на туберкульоз не хворів ніколи, просто ще будучи малим отримав травму в області грудної клітки , через це в нього утворився мозоль, і кожен раз коли він світився на рентгені, завжди було видно те щось. Під час комісії йому двічі робили рентген. 
 

Не турбуйтесь, мені робили рентген ТРИЧІ, теж якась фігня. При чому я точно знаю що в мене все добре, можливо в дитинстві щось було.
По факту все добре, Your application to work in Canada has been approved.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, dezeribov сказал:

Не турбуйтесь, мені робили рентген ТРИЧІ, теж якась фігня. При чому я точно знаю що в мене все добре, можливо в дитинстві щось було.
По факту все добре, Your application to work in Canada has been approved.

Вітаю!
Так, таки доправили на дообстеження у Київ. 
Дякую, сподіваюсь , що все буде  добре:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго всім дня.

2 місяці тому чоловік у Києві здавав аналіз на туберкульоз, і сказали звернутись в клініку знову, щоб здати повторний рентген десь в 12 квітня.
В мене питання, нам потрібно дзвонити самим в клініку , в якій здавали медичний екзамен і записуватись, чи має прийти якесь повідомлення в особистий кабінет на сайті CIC?
В кого який досвід? 
Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Nataly сказал:

Доброго всім дня.

2 місяці тому чоловік у Києві здавав аналіз на туберкульоз, і сказали звернутись в клініку знову, щоб здати повторний рентген десь в 12 квітня.
В мене питання, нам потрібно дзвонити самим в клініку , в якій здавали медичний екзамен і записуватись, чи має прийти якесь повідомлення в особистий кабінет на сайті CIC?
В кого який досвід? 
Дякую!

Позвоните в клинику и спросите. Только не ждите ещё 2 месяца чтобы сделать это :)

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3/18/2021 в 3:43 PM, MartinEden сказал:

Позвоните в клинику и спросите. Только не ждите ещё 2 месяца чтобы сделать это :)

В поліклініці дуже здивувались , що ми так швидко дзвонимо. Сказали, щоб аж через місяць подзвонили, бо ще не пройшло 3 місяців. 
Тому чекаємо :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Nataly сказал:

В поліклініці дуже здивувались , що ми так швидко дзвонимо. Сказали, щоб аж через місяць подзвонили, бо ще не пройшло 3 місяців. 
Тому чекаємо :(

Ну теперь вы хотя бы знаете чего ждёте :)

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт.
Хочу поділитись досвідом проходження мед комісії у Львові. І спитати поради.
Короче , чоловіка направили на додаткове обстеження, бо була підозра на туберкульоз. Відправили у Київ на додаткове обстеження. Пройшло вже 2 місяці від обстеження у Києві. Далі нас направили до пульмонолога(+700 грн за візит).Пульмонолог виписала обстеження українською і сказала, що це дослідження відправить Семеніву (лікар, який нас обстежував на медицині у Львові) і той має вже надіслати переклад туди в Канаду. 
Сьогодні ми отримали повідомлення від Семеніва, що альо чого то ми йому переклад ще не переслали. Головне чоловік його двічі запитував чи треба щось перекладати. То він сказав, що ні, то він сам перекладе.

Питання. Той переклад треба завіряти у нотаріуса? 

Ну і в цілому ставлення цього пана Семеніва до процесу не серйозне взагалі. Лікар толком нам нічого не пояснив, що куда зачєм. Чоловіка толком не вислухав. Ніяких пояснень.
Аве цьому форуму , що хоч якусь інфу вичитали.
Слава богу чоловік абсолютно здоровий, пульмонолог сказала, що то дуже давно він десь там може і хворів а може не хворів. тепер без 100 грам не розберешся.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...