Перейти к содержанию



wanmare

Перевозка Личных Вещей (goods To Follow)

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, AvegA сказал:

С перевозчиком определился....

Подскажите, а при получении груза в Канаде сколько примерно стоит:

- услуги брокера;

- настаможка;

- налоги (?)

Если вы перевозите только  личные вещи, то ничего вам не нужно платить из налогов и растаможки. Перевозчик заполняет на границе декларацию и все.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, MartinEden сказал:

Если вы перевозите только  личные вещи, то ничего вам не нужно платить из налогов и растаможки. Перевозчик заполняет на границе декларацию и все.

Це при умові що перевозка йде в межах іміграції. Якщо це буде окремо, вже коли ви будете в Канаді (не по процедурі Goods to Follow), тоді все ж таки треба буде проходити декларування.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Micellangelo сказал:

Це при умові що перевозка йде в межах іміграції. Якщо це буде окремо, вже коли ви будете в Канаді (не по процедурі Goods to Follow), тоді все ж таки треба буде проходити декларування.

Спасибо за уточнение, это действительно важный нюанс.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Через те, що я отримав PR поштою, без лендінгу (під час ковіду), я не подавав список goods to follow. Я намагався його подати ще коли приїхав по work permit, але мені сказали, що його можна подати тільки при отриманні PR. Є тепер якийсь спосіб переслати мої речі і не платити податків? Як ті податки рахують взагалі? Відсоток від оголошеної вартості?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, YevhenR сказал:

Через те, що я отримав PR поштою, без лендінгу (під час ковіду), я не подавав список goods to follow. Я намагався його подати ще коли приїхав по work permit, але мені сказали, що його можна подати тільки при отриманні PR. Є тепер якийсь спосіб переслати мої речі і не платити податків? Як ті податки рахують взагалі? Відсоток від оголошеної вартості?

Дійсно цікаве запитання. Я думаю вам треба дзвонити і питати, тому що сумніваюся що тут на форумі хтось вже був у вашій ситуації.

Якщо везти за загальною процедурою, тоді так все буде як звичайне розмитнення. Тобто мито (якщо є) з оголошеної або книжкової вартості (середньоринкова за БД митниці). Між Україною та Канадою діє зона вільної торгівлі, тобто мита на 99% товарів Українського походження немає. Проте якщо до цього підходити скрупульозно, то більшість предметів побуту, які у вас є скоріше за все не є Українського походження.

Крім того зверху на це все треба буде платити GST (аналог нашого ПДВ) - 5%.

Рекомендую проконсультуватися з Канадським митним брокером. Якщо цікавить можу скинути контакти давнього читача форуму, який саме цим в Канаді і займається останні 6 років.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Micellangelo сказал:

Рекомендую проконсультуватися з Канадським митним брокером. Якщо цікавить можу скинути контакти давнього читача форуму, який саме цим в Канаді і займається останні 6 років.

Скиньте, будь ласка.

Так, майже впевнений, що все не українського походження. Цікаво, чи грає роль те, що всі речі явно були у використанні довгий час (подряпані сноуборди і явно не новий спортивний одяг).

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, YevhenR сказал:

Скиньте, будь ласка.

Так, майже впевнений, що все не українського походження. Цікаво, чи грає роль те, що всі речі явно були у використанні довгий час (подряпані сноуборди і явно не новий спортивний одяг).

Дякую!

Має. Тому що оціночна вартість буде значно нижча ніж на нові речі, більше того її буде складніше оцінити, тому ціну можна буде дещо занижувати. Контакти скину в приват за хвилинку.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Meest сказали, що мою посилку, довжиною 160 см, зможуть доставити тільки до Торонто :(

Є якісь альтернативи, які за адекватну ціну доставлять до Ванкувера? Габарити 160х40х30, вага 15 кг. Хотілося б в $500 вкластися.

Тарифи Укрпошти виглядають навіть краще за Meest: https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia-posylky Є якийсь підвох?

$30 + (15 кг*$4.75)*1.5*1.25 = 164 USD

Изменено пользователем YevhenR
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10/31/2020 в 12:08 PM, YevhenR сказал:

В Meest сказали, що мою посилку, довжиною 160 см, зможуть доставити тільки до Торонто :(

Є якісь альтернативи, які за адекватну ціну доставлять до Ванкувера? Габарити 160х40х30, вага 15 кг. Хотілося б в $500 вкластися.

Тарифи Укрпошти виглядають навіть краще за Meest: https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia-posylky Є якийсь підвох?

$30 + (15 кг*$4.75)*1.5*1.25 = 164 USD

Укрпошта зазвичай довше (мені авіа йшло десь 3 тижні) але дійсно буває дешевше.
Довгу посилку якщо хочете можете мені на роботу відправити, а я відправлю вам в БС. В мене на роботі дешеві тарифи на відправку (в нас великі об'єми).

Щойно глянув, посилку такого розміру найдешевше можу відправити з Торонто в Ванкувер за 72,97 КАД - дивіться чи воно варто ...

Изменено пользователем Micellangelo

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Micellangelo сказал:

72,97 КАД

Дякую за пропозицію! Це дешевше, ніж Міст пропонує за таку вагу, якби вони взагалі таке доставляли. Але, я так розумію, що вони тільки до свого складу в Торонто довезуть, а за адресою навіть по Торонто не доставлять. Мені не терміново, тому все таки спробую Укрпоштою. Сподіваюсь, вони зможуть до Ванкувера доставити без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скажите, пожалуйста, а если въезжаешь в Канаду по стади пермит, контейнер с личными вещами можно отправить без оплаты таможенных пошлин (как в случае goods to follow)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, NewGreen сказал:

скажите, пожалуйста, а если въезжаешь в Канаду по стади пермит, контейнер с личными вещами можно отправить без оплаты таможенных пошлин (как в случае goods to follow)?

This information will be helpful if you are:

  • entering Canada with the intention of establishing, for the first time, a residence for one year or more (in the Customs Tariff, such a person is referred to as a "settler");

https://www.cbsa-asfc.gc.ca/travel-voyage/mrc-drc-eng.html

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, MartinEden сказал:

This information will be helpful if you are:

  • entering Canada with the intention of establishing, for the first time, a residence for one year or more (in the Customs Tariff, such a person is referred to as a "settler");

https://www.cbsa-asfc.gc.ca/travel-voyage/mrc-drc-eng.html

спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...