Перейти к содержанию



RehtinZP

Презентация в ILC мясокомбинат. Кто был? Кому позвонили?

Рекомендуемые сообщения

Не можу зрозуміти реальної сутност Вашого питання. Хоча дозволю додати, що якщо не помиляюсь обіцяні Вам 8 місяців,змінили 19 міс ,а потім 22 і тд..

 

Про який етап програми Ви говорите ?

Кто гуглит - тот всегда найдет.....и информацию и приключения на свою голову.

 

Landed immigrant since 18th of April 2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

baster

Сенс життя втрачено ? :lol:

Хто на Вашу думку, причетний до змін в "програмі імміграції" ? Хто зацікавлений ? Які важілі впливу має ?

Кто гуглит - тот всегда найдет.....и информацию и приключения на свою голову.

 

Landed immigrant since 18th of April 2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю до виборів тяжкувато буде реанімувати твій втраченний сенс,але поживем побачиш. Успіхів

 

Шкода, шо ти покидає, успіхів і тобі! ;)

Кто гуглит - тот всегда найдет.....и информацию и приключения на свою голову.

 

Landed immigrant since 18th of April 2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

час розставить все на свої місця.

Кто гуглит - тот всегда найдет.....и информацию и приключения на свою голову.

 

Landed immigrant since 18th of April 2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Імміграція проходить досить злагодженно та не у випадку роботи на заводі .Винні самі люди ,які їдуть різноробочим,низькокваліфікованною силою. А потім розуміють на місці реальні шанси. Без імміграції Ви поїхали б на таку роботу,а в цьому випадку обіцянка про імміграцію ,те саме,що перепрошую,дати беззубому псу кістку.І не знаємо як цього року ,та в 2012 приїхали доволі професійні працівники.Хто пройшов шлях бізнес імміграції знає звротню сторону всього процесу і швидкості досягнення мети. На нашу думку потрібно добряче подумати у першу чергу в якості кого Ви туди їдете,а будучи в Канаді старатися досягти чогось окрім заводу, шляхів багато...І саме основне не зупинися ніколи , не почати з часом спиватся потихеньку і під прикриттям "я для дітей зробив" зупинитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що полякiв був набiр? не чула, розкажiть будь ласка.

В офісі ILC на спібесіді з Франсін, хлоці говорили про те, що ніби має бути співбесіда і для поляків. Але там, здається, щось не зрослось.

Та це й не дивно. Навіщо полякам ця вакансія.

NOTHING IS IMPOSSIBLE TO A WILLING HEART
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от я так i думаля, вони можут самi знайти роботу вже Канадi протiм вже дома документи збирати. Те ж саме з прибалтами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот <noindex>здесь </noindex> !

Кто гуглит - тот всегда найдет.....и информацию и приключения на свою голову.

 

Landed immigrant since 18th of April 2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні бувалі)

Як я розумію, на початку серпня у нас буде зустріч (ймовірно з доп. скайпу) з представниками Олімел та імміграційним консультантом У. Гарчінські.

Прохання: які питання варто підняти. Наприклад, конкретні питання, щодо документів які будтуть в нагоді у Канаді тощо.

Можливо деякі питання стоять перед Вами, або Ви мали подібні.

Не даремно ж ми 550 дол. йому платити будемо.

Усі думки будуть доречні :ico_qip_bv:

NOTHING IS IMPOSSIBLE TO A WILLING HEART
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні бувалі)

Як я розумію, на початку серпня у нас буде зустріч (ймовірно з доп. скайпу) з представниками Олімел та імміграційним консультантом У. Гарчінські.

Прохання: які питання варто підняти. Наприклад, конкретні питання, щодо документів які будтуть в нагоді у Канаді тощо.

Можливо деякі питання стоять перед Вами, або Ви мали подібні.

Не даремно ж ми 550 дол. йому платити будемо.

Усі думки будуть доречні :ico_qip_bv:

Встреча будет в живую - они прилетят в Киев. Главный вопрос - это какой пакет документов необходим для получения PR? Так же нужно узнать нас кто то будет курировать в процессе иммиграции или мы сами все подаем? Я думаю что это основные вопросы которые нужно узнать в обязательном порядке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне кажется в Альберте получить иммиграцию, да ещё низкоквалицированным рабочим, это практически не реально.

Кто ищет, тот всегда найдёт. Обращайтесь))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы нам уже за водительское удостоверение, рассказывали! ;)

Кто гуглит - тот всегда найдет.....и информацию и приключения на свою голову.

 

Landed immigrant since 18th of April 2014

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почему же не реально получить иммиграцию? Есть закон - значит все реально! Кстати по моему как раз только в Альберте и можно получить иммиграцию через пищевую промышленность (в любой другой провинции работая в пищевой отрасли нельзя).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне кажется в Альберте получить иммиграцию, да ещё низкоквалицированным рабочим, это практически не реально.

Креститесь, когда кажется! Надеюсь - поможет!

И хватит уже писать свои догадки. Здесь взрослые люди, которые не просто так идут на эту работу....(надоело это уже объяснять), и у которых достаточно много родных и друзей, которые уже выехали по этой программе и имеют результат.

 

 

There are things that you need to do right away, or else you’ll lose your chance.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для v7v...Что за норов!Что ты чмыриш всех и вся,солидный ты наш!Какие родственники и друзья?Пусть вызовут! И вообще,сомнение большое,что ты туда едишь.Ты не филипинец,не с Израиля и поэтому по этой программе с 2007года все уже в статусе"форункула"у работодателя,резидентом будеш на коленях до появления внуков,радимый!А теперь крестись дома,тут лоб побьеш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...