Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Marianchick

Чемодан
 • Публикаций

  22
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о Marianchick

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

202 просмотра профиля
 1. Я використовувала при підготовці офіційні матеріали для письма і трохи книжку pisać jak z nut. Вона щоправда більше для B2 підходить, бо не покриває всі види письмових робіт на B1. Але частина там є. Плюс з книжкою йде диск, що на ньому я не знаю, бо в мене не було куди його вставити. Теми перегукуються з темами для усної частини. Мені, наприклад, випало на монолог охарактерезувати найважливішу для мене людину і тут мені допомогло те, що я готувалас на письмо характеристику і опис людини.
 2. Познанський університет нарешті вислав результати. B1: RS % RT % P % PG % M % WYNIK % 100 95 97 93 92 95 Власне готувалася тільки до письмової частини, але все одно було відчуття, що набрала мінімум, бо писала без чернетки і багато накреслила. Не очікувала, що буде 97. Мабуть, їм сподобалося мої роздуми про те, як я люблю свою роботу
 3. Я написала 3 квітня з питанням, коли будуть результати і мені відповіли наступного дня, що результати будуть висилати в середині квітня. Тому важко сказати, чи сьогоднішній лист вони вислали всім, хто здавав екзамен чи тільки нетерплячим, як я.
 4. В Познані сьогодні прийшов лист: Szanowni Państwo,w związku z przedłużającym się audytem prac egzaminacyjnych przez Państwową Komisję ds Poświadczania Znajomości Języka Polskiego w Warszawie nie możemy jeszcze podać Państwu wyników egzaminu. Bardzo prosimy o cierpliwość.Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 26 lutego 2016 r. wyniki zostaną Państwu przesłane w postaci pisemnej (drogą mailową) w ciągu trzech dni od momentu zaakceptowania protokołu egzaminacyjnego.
 5. Довідка від лікаря потрібна, щоб створити номер PKK в Wydział'є Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych. Довідку видає лікар медицини праці, який має на це дозвіл. Зазвичай школи направляють до "своїх" лікарів і клінік, але ніхто вам не забороняє зателефонувати до іншої клініки і записатися на прийом. В залежності від того, яку категорію ви хочете відкрити і стану вашого здоров'я може ще буде психіатр і окуліст, може ще якісь лікарі. Але загалом вистачить зателефонувати до клініки чи прийти на рецепцію і сказати "На медогляд на категорію ...". В моєму випадку це була категорія B. Все зайняло десь хвилин 20 і коштувало 100 зл в Познані. Медсестри взяли кров на цукор, потім відразу був лікар медицина праці. Який перевірив на дальтонізм і об'ємне бачення, зміряв кров'яний тискб задав кілька питань і видав довідку в 2 екземплярах. Все. Скільке дійсне по закону не знаю. Я виробила PKK в червні, екзамен здавала в кінці жовтня.
 6. Вам, як власнику українського закордонного паспорту буде корисно прочитати Ст 2 закону Про громадянство України, Ст 2 Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України ну і про штраф Ст 204-1 Кодекс України про адміністративні правопорушення перед тим, як пробувати перетинати державний кордон України з документами іншої держави.
 7. Ні, не подавала нічого з цього списку і на карті в мене адреса не зазначена.
 8. 15 ARE YOU A NATIONAL OF THE COUNTRY IN WHICH YOU ARE APPLYING? - NO 16 PLEASE ENTER DETAILS- RESIDENCE CARD RP******* Плюс я подавала двосторонню копію карти, копію децизії і копію присяжного перекладу децизії на англ.
 9. Теж глянула, раніше при виборі мови інтерфейсу англійської видруковувалися і англ eWyciąg. По ходу, "покращення" зробили. Можна, звісно, написати в службу підтримки. Бо я собі мало уявляю як робити присяжний переклад 50 сторінок витягів. Заходите <Your products>->[номер рахунку]->[біля потрібної транзакції справа More]->PDF confirmation Поки що видає англ. Я робила тільки зп, відповідно там в описі транзакцій записи типу "Wynagrodzenie - grudzien 2017". Мабуть, додаткові бонуси, якщо вони є теж можна додати. Так регулярно. Якщо як агрумент наявності коштів подається виписка з рахунку по якому немає руху, то її можуть не прийняти.
 10. В WBK є можливість видруку англійського варіанту eWyciąg. Точніше сказати, він там польсько-англійський, а от для транзакцій заголовки локалізовані нормально. Я подавала в кінці листопада англ eWyciąg з рахунку, на який зп приходить за 6 місяців. Плюс окремий видрук транзакцій зп за 6 місяців. Плюс англ eWyciąg з накопичувального валютного рахунку рахунку за останні 6 місяців. Нічого додатково не перекладала і виписку по кредитці не подавала. Їм головне показати, що а) грошей достатньо б) гроші дійсно вам належать і ви маєте до них доступ в) джерело походження грошей Візу дали
 11. Marianchick

  Воруем

  Ну не супермаркет, звісно, але у нас один колега співвітчизник тирив ложки з кухні на роботі. При чому, старший програміст, не голодний студент. Як на мене, бидло, воно в душі і абсолютно не залежить від віку, статі, наявності паспорта тієї чи іншої країни чи доходів.
 12. А могли б ви привести конткертний art з o USTAWA z dnia 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach/USTAWA z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy?
 13. Rodzaj wydanego zezwolenia - pobyt czasowy А на звороті Uwagi - Niebieska Karta Ue Максимум на 3 роки
 14. віза і освядчення закінчилось 27 березня. Оскільки я подавала документи на карту через місяць після початку роботи, то для мене роботодавець робив тест ринку праці(він же опінія старости). Суть в тому, що я попередила роботодавця, що в мене віза закінчується. Вони самі зв'язувалися з ужендом і сказали, що я можу працювати, поки чекаю на децизію. Чи оформляли на мене додаткове зезволення на цей період я не знаю. Ще додам, що я подавалася на карту з працею, яка потребує високої кваліфікації. Можливо це має якесь значення, але не певна.
 15. Я подавала в Познані 20 листопада 2015, децизія була підписана 17 травня уже цього року. І це при тому, що я щотижня починаючи з лютого місяця телефонувала інспекторці своїй дізнатися статус справи. Ніяких листів, крім того, що справа прийнята і контактами інспекторки(які виявились неправильними) мені за весь час не надходило. Сама телефонувала, 100500 разів досилала мейлом нові ZUSи. Просто вбила відповідь інспекторки, що пан директор зайнятий і 2 тижні не може підписати мою децизію. Але по правді, коли я спитала арт. правний, по якому вони затримують, то наступного дня отримала мейла, що децизія підписана. Сьогодні телефонувала спитати чи карта готова - ще ні. Враження про роботу уженду жахливе.
×
×
 • Создать...