Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Kastiel1307

Чемодан
 • Публикаций

  16
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

1 Подписчик

Информация о Kastiel1307

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

250 просмотров профиля
 1. Добрий день! Оскільки немаю ніякого досвіду купівлі авіабілетів, вирішив спитати тут. Шукаю квитки до Торонто і два ніби найдешевщих варіанти це Turkish airlines - десь 13000 грн. і LOT - десь 18000 грн. Насторожує така велика різниця в ціні чи таке нормальна практика для авіаперельотів? Чи там є якісь приховані камні, про які я не знаю? І поділіться досвідом перелотів від Turkish airlines? Дякую!
 2. Kastiel1307

  Express Entry

  Добрий день! Мені прийшов запрос на відправку паспорта в посольство на e-mail, але в профілі нічого не змінилося. Так і повинно бути? Лист, який необхідно роздрукувати для vfs global, це просто роздрук листа з email чи там мав бути прикріплений якийсь файл? Дякую за відповіді!
 3. Kastiel1307

  Express Entry

  Добрий день! Необхідна порада колективного розуму. Ситуація наступна: я 2 роки працюю офіційно на фірмі, всі податки ніби платяться, все ок. Зараз при подачі документів після ITA вирішив зробити довідку з податкової про доходи в плюс до референса для повноти документів. І згідно даної довідки я три квартали працюю на даній фірмі, один квартал - відсутня інформація про доходи, і потім ще 4 квартали я працюю на даній фірмі. Податкова каже, що це помилка при подачі документів напевно була, а на фірмі точно не можуть скати, оскільки фірма невелика, бухгалтер окрема стороння людина і це все довго і темно взнавати, хто винний. Питання в наступному: чи подавати тільки рефенс з роботи, як proof of work, чи додавати дану довідку і писати в letter of explanation, що в даному кварталі була помилка з сторони бухгалтерії фірми, тому інформації немає? Дякую за допомогу.
 4. Kastiel1307

  Express Entry

  Добрий день! Зараз збираю документи після ITA і виникло питання по оформленні перекладів. Скажіть, будь ласка, чи достатню інформації про перекладача(афедавіт) і печаток для подання по експрес ентрі в прикріпленому файлі. І дану інформацію необхідно давати на кожній сторонці перекладу чи достатньо на останній сторонці кожного документу, що складається з декількох сторінок? Дякую за відповіді!
 5. Kastiel1307

  Express Entry

  Що за зміни? Є вже якась інформація?
 6. Kastiel1307

  Express Entry

  Немає вимоги, щоб досвід роботи співпадав з навчанням. Тому зарахують. Головне, щоб робота належала до типу А, В, С або 0 по іхній класифікації.
 7. Kastiel1307

  Express Entry

  Якщо думати логічно: Ви подаєтесь без сім'ї, проходити весь процес, живете 1,5 роки в Канаді. Як я думаю, ви як іммігрант не зможете змінити свій сімейний статус без відома Канади. Тобто через 1,5 роки в Вас дальше немає сім'ї. Як Ви збираєтесь пояснювати несподівану появу сім'ї через 1,5 роки. Якось воно не клеїться. Тобто це відверта брехня в документах, а як на мене, це не розумно. Потім не поясните.
 8. Kastiel1307

  Express Entry

  Залежить від кількості балів, яку ви будете мати якщо здасте на CLB 9. Якщо їх буде достатньо для EE, то, на мою думку, краще підготуватися і здати краще IELTS. Вам там трохи підготувати L і Wr і все буде супер. Я сам вже 4 раз буду здавати, ніяк Sp і Wr по пів бала дотянути не можу. Як на мене, якщо відчуваєте, що можете краще здати англійську, готуйтесь і здавайте.
 9. Kastiel1307

  Express Entry

  Вітаю!!! Ви довго йшли до мрії, але справилися. Ви цього заслуговуєте.
 10. Kastiel1307

  Express Entry

  Цікава інформація. Можете надати якісь цифри ссилки, що врізали, на скільки. Буду дуже вдячний.
 11. Добрий день! Раз тема зайшла за регульовані професії для інженерів-конситрукторів, не можу не поцікавитись. На сайті викладеному вище для NOC 2253 Є даний припис: Note that certification is optional (voluntary) if you do not use one of the reserved titles; however, certification may be required by some employers in Canada. Тобто сертифікація є добровільною. Це якось впливає на можливість проходження по даній ситуації. І ще одне питання трохи не по темі, але задам тут: Регульовані професії впливають на можливість подачі по провінційних програмах, на EE можна пройти з ноком 2253 без сертифікації. Дякую за відповіді!
 12. Дякую! Я десь так і думав. Можете скинути якісь зразок грамотного референса? Щоб було на що орієнтуватися?
 13. Добрий день всім! Давно мучає дане питання, тому вирішив поділитися ним тут. А вже майже два роки працюю неофіційно на фізичну особу підприємця. Він в принципі може оформити мені будь-які документи для мого пітвердження стажу роботи, що не зачіпають податкову. Я думаю зробити референс летер від нього. Плюс він підтвердить, що я працював в нього якщо з ним зв'яжуться. Я сам інженер конструктор і можу надати креслення виконані мною з всіма підписами. Питання чи даних документів(референс летера і його усного підтвердження) буде достатньо для іміграційної служби для підтвердження стажу. Довідку з податкової про доходи і трудову книжку надати не зможу. Можливо можете хтось поділитися подібним досвідом. Також буду вдячний якщо порадите, як краще оформити документи, щоб було менше придирок. Хочу розібратися в даному питанні до подання документів, щоб не влипнути. Дуже дякую за ваші відповіді.
 14. Ясно. Дякую! Тоді таке питання: Якщо по моїй спеціальності немає вакансій в Job bank в Манітобі, то варто пробувати дану програму чи ні? В них ніби необхідно зв'язуватися з працедавцями по своїй професії.
 15. Є таке питання. В мене на руках є результати IELTS, які для ЕЕ є занизькі. А для даної пропозиції від Манітоби підходять. Є бажання податися. Але в той самий час готуюсь знов здавати IELTS і потім податися по ЕЕ. Чи можу я подаватися одночасно на ці дві програми? Чи не буде через це якихось проблем? Дякую за відповіді.
×
×
 • Создать...