Перейти к содержанию



Nadin_L

Виза невесты или жены?

Рекомендуемые сообщения

Ну дякую, я тепер навіть не знаю радіти чи ні...що петицію хоча б розглядали..і що може акого не вистачати , що можуть зразу відмовити?

Ще тепер за це переживати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну дякую, я тепер навіть не знаю радіти чи ні...що петицію хоча б розглядали..і що може акого не вистачати , що можуть зразу відмовити?

Ще тепер за це переживати...

 

Надин, чего Вы испугались. Это же то самое РФЕ, которое я Вам говорила ожидать. Вы же как минимум не заполнили и не подписали свою форму g-325. Может там еще были какие-то ляпы. В письме, отправленном либо жениху, либо Вашему адвокату, будет четко сказано что надо сделать и дослать. Если письмо получит адвокат, то мой совет взять у него копию и контролировать все самой. Если к жениху, то делайте все самостоятельно без привлечений адвокатов и пр. Там все довольно просто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну дякую, я тепер навіть не знаю радіти чи ні...що петицію хоча б розглядали..і що може акого не вистачати , що можуть зразу відмовити?

Ще тепер за це переживати...

 

Надин, чего Вы испугались. Это же то самое РФЕ, которое я Вам говорила ожидать. Вы же как минимум не заполнили и не подписали свою форму g-325. Может там еще были какие-то ляпы. В письме, отправленном либо жениху, либо Вашему адвокату, будет четко сказано что надо сделать и дослать. Если письмо получит адвокат, то мой совет взять у него копию и контролировать все самой. Если к жениху, то делайте все самостоятельно без привлечений адвокатов и пр. Там все довольно просто.

 

Оце так попали ми,поки чекаємо на інфорацію що треба дослати...вже 4 дні нічого немає...шкода,шо поклались на адвоката а вийшло гірше ніж якби робили самі..!!

Невже такий великий ризик того, що можуть відказати?? Тільки б знову на кілька місяців не затягнулось...((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора...

Нарешті ще минулого тижня нам (нареченому в США)нарешті прийшлов лист з конкретними вказівками, що потрібно надіслати..( лист..в якому я вказую що згідна вийти заміж на територіі США,авіа білети,чеки...

Але виникла ще одна проблемка..!

Так як хлопець надсилав біографічну форму сам,я надіслала ще і цю саму іорму але підписану вже мною особисто...але ми не впевнені що в формі надісланій в каліфорнійський центр правильно вказані дані (ім'я і прізвище як закордонному паспорті)..чи можна (якщо звичайно петицію таки затвердять) змінити на правильно???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nadin_L, запомните раз и навсегда (возможно, пригодится): если возникли какие-то вопросы по документам, анкетам, петициям и прочая, прочая, прочая обращайтесь в организацию, которая в данный момент с этими документами работает. А уж потом на форум, к знакомым и друзьям друзей. Это очень полезное умение в США.

Так что пусть Ваш жених позвонит, обрисует ситуацию и на месте все выяснит. Удачи!

"Но не самое ли это позорное невежество - думать, что знаешь то, чего не знаешь?"

Платон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Nadin_L, запомните раз и навсегда (возможно, пригодится): если возникли какие-то вопросы по документам, анкетам, петициям и прочая, прочая, прочая обращайтесь в организацию, которая в данный момент с этими документами работает. А уж потом на форум, к знакомым и друзьям друзей. Это очень полезное умение в США.

Так что пусть Ваш жених позвонит, обрисует ситуацию и на месте все выяснит. Удачи!

Дякую...мені була потрібна порада що робити у таких ситуаціях!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

привіт мої доку менти вже пішли на Україну з США і посольство ще неприслало мені ніяких документів з києва? скільки можуть йти з Києва документи? бо вже 2 червня буде місяць як документи відправили зі США це віза наречених

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

привіт мої доку менти вже пішли на Україну з США і посольство ще неприслало мені ніяких документів з києва?

 

Откуда мы здесь, на форуме, можем знать, прислало Вам Посольство документы или нет? :wacko:

 

скільки можуть йти з Києва документи? бо вже 2 червня буде місяць як документи відправили зі США це віза наречених

 

Информация тут. <noindex>ДРУГИЙ ЕТАП - ПІСЛЯ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕТИЦІЇ</noindex>

"Но не самое ли это позорное невежество - думать, что знаешь то, чего не знаешь?"

Платон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора...

З'явилось ще одне запитання...на яке чесно кажучи я давно хотіла знати відповідь.

На медкомісіі на скільки я розумію окрім того що робитимуть рентген і тд, перевірятимуть зір!! Тут якраз і проблемка..в мене скільки себе пам'ятаю,завжди був поганий зір ( одне око 20% всього, інше 90%) лікувала практично жодих змін не давпло!!

На основі цього виникло питання чи можуть мені вже в посольстві( ще б нього дочекатись) дати відказ? Тому що зір, не документи, і змінити я нічого не можу!!! Порадьте будь ласка, що робити в такому випадку? Такі нюанси не є вирішальними?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора...

З'явилось ще одне запитання...на яке чесно кажучи я давно хотіла знати відповідь.

На медкомісіі на скільки я розумію окрім того що робитимуть рентген і тд, перевірятимуть зір!! Тут якраз і проблемка..в мене скільки себе пам'ятаю,завжди був поганий зір ( одне око 20% всього, інше 90%) лікувала практично жодих змін не давпло!!

На основі цього виникло питання чи можуть мені вже в посольстві( ще б нього дочекатись) дати відказ? Тому що зір, не документи, і змінити я нічого не можу!!! Порадьте будь ласка, що робити в такому випадку? Такі нюанси не є вирішальними?

Проблемы могут быть только в том случае, если у вас есть опасное для общества заболевание (типа активной формы туберкулеза, сифилис, спид, психическое заболевание), или если у вас тяжелая неизлечимая болезнь вроде рака, лечение которой ваш жених не сможет оплатить. Ваше плохое зрение для общества не опасно, так что визу вам дадут.

Так что даю совет что делать в вашем случае - расслабиться и не паниковать ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З'явилось ще одне запитання...на яке чесно кажучи я давно хотіла знати відповідь.

На медкомісіі на скільки я розумію окрім того що робитимуть рентген і тд, перевірятимуть зір!! Тут якраз і проблемка..в мене скільки себе пам'ятаю,завжди був поганий зір ( одне око 20% всього, інше 90%) лікувала практично жодих змін не давпло!!

На основі цього виникло питання чи можуть мені вже в посольстві( ще б нього дочекатись) дати відказ? Тому що зір, не документи, і змінити я нічого не можу!!! Порадьте будь ласка, що робити в такому випадку? Такі нюанси не є вирішальними?

Если Вы давно, как говорите, хотели знать ответ, почему не пошли на сайт и не почитали официальную информацию? Вот здесь <noindex>MЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ ІММІГРАНТІВ ТА АПЛІКАНТІВ, ЩО ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ВІЗАМИ НАРЕЧЕНОЇ / НАРЕЧЕНОГО (K ВІЗИ)</noindex>

Вот и узнаете, что будут проверять, а что - нет. Там еще много полезной информации. Почитайте.

 

Проблемы могут быть только в том случае, если у вас есть опасное для общества заболевание (типа активной формы туберкулеза, сифилис, спид, психическое заболевание)...

Так что даю совет что делать в вашем случае - расслабиться и не паниковать ;)

Это точно. А то, не ровен час, можно заработать то самое, выше обозначенное психическое заболевание/расстройство. Не дай боже, конечно.

"Но не самое ли это позорное невежество - думать, что знаешь то, чего не знаешь?"

Платон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

привіт мої доку менти вже пішли на Україну з США і посольство ще неприслало мені ніяких документів з києва? скільки можуть йти з Києва документи? бо вже 2 червня буде місяць як документи відправили зі США це віза наречених

 

Обычно документы доходят за 2 недели. Позвоните в посольство и Вам скажут пришли ли Ваши документы (по номеру кейса они отследять их в системе) и можно ли назначать собеседование

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це звичайно виглядає дуже не гарно..але..

В мене є подруга наречений якоі також подав петицію на неі, тільки на місяць пізніше..а так як ми досилаємо документи є вірогідністьтого що документи ми робитимемо одночасно..і практично в один і той самий час підемо в посольство...тому питання ..чи не буде це надто підозріло якщо наприклад вона піде перша в посольство..а я трохи пізніше...що мені ладуть відказ? Тому що хлопці в одному штат..дуже добре знайоміі, ми дівчата в місті на Украіні..також дружимо...плюс в неі вже є тур віза в США.в мене осінню був відказ по тур!!!

Чи мені краще робити все першій? Бо ризик ,що буде відказ високий ?

Хочу додати, що і в них і в нас все чесно...просто так співпало!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це звичайно виглядає дуже не гарно..але..

В мене є подруга наречений якоі також подав петицію на неі, тільки на місяць пізніше..а так як ми досилаємо документи є вірогідністьтого що документи ми робитимемо одночасно..і практично в один і той самий час підемо в посольство...тому питання ..чи не буде це надто підозріло якщо наприклад вона піде перша в посольство..а я трохи пізніше...що мені ладуть відказ? Тому що хлопці в одному штат..дуже добре знайоміі, ми дівчата в місті на Украіні..також дружимо...плюс в неі вже є тур віза в США.в мене осінню був відказ по тур!!!

Чи мені краще робити все першій? Бо ризик ,що буде відказ високий ?

Хочу додати, що і в них і в нас все чесно...просто так співпало!!!

 

Надин, перестаньте паниковать. Все что интересует консульских работников, это правильность подготовленных документов, отсутствие серьезных правонарушений и нефективность Ваших с женихом отношений. С кем Вы дружите, что Ваши друзья едят и с кем спят и т.д. - это в сферу интересов консульских не попадает. Хоть за ручки приходите с Вашей подругой на собеседование это никак не повлияет на выдачу визы. Главное что Вы с женихом делали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь ласка!!!

Так як в мене куди не глянь всюди нестандартна ситуація, потрібна ще одна порада...можливо хтось зможе мені щось порадити..

Медичне обстеження перед інтерв'ю проводиться в певній лікарні з картою щеплень,випискою з амбулаторноі карточки..але в мене на самій медичній картці подані зовсім інші адреси, тобто адреси по яких дійсно жила, але не була приписана...тому приписана в обласному центрі..а вже 10 років живу в місті, таким чином на картці одна адреса, в середині на виписках інші...а по приписці жодноі...що в такому разі робити? Я розумію, що з цим можуть бути проблеми, тому хочу дізнатись завчасно, що мене чекає в такому разі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь ласка!!!

Так як в мене куди не глянь всюди нестандартна ситуація, потрібна ще одна порада...можливо хтось зможе мені щось порадити..

Медичне обстеження перед інтерв'ю проводиться в певній лікарні з картою щеплень,випискою з амбулаторноі карточки..але в мене на самій медичній картці подані зовсім інші адреси, тобто адреси по яких дійсно жила, але не була приписана...тому приписана в обласному центрі..а вже 10 років живу в місті, таким чином на картці одна адреса, в середині на виписках інші...а по приписці жодноі...що в такому разі робити? Я розумію, що з цим можуть бути проблеми, тому хочу дізнатись завчасно, що мене чекає в такому разі...

Надин, у Вас такая бурная фантазия в поисках возможных сложностей, что моя логика за ней не успевает. Я не могу понять что за проблема на этот раз. Ваша медицинская карта и тем более адреса, которые там перечислены, никого в клинике, в которой Вы будете проходить мед. обследование не интересует. О какой выписке из амбулаторной карты идет речь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь ласка!!!

Так як в мене куди не глянь всюди нестандартна ситуація, потрібна ще одна порада...можливо хтось зможе мені щось порадити..

Медичне обстеження перед інтерв'ю проводиться в певній лікарні з картою щеплень,випискою з амбулаторноі карточки..але в мене на самій медичній картці подані зовсім інші адреси, тобто адреси по яких дійсно жила, але не була приписана...тому приписана в обласному центрі..а вже 10 років живу в місті, таким чином на картці одна адреса, в середині на виписках інші...а по приписці жодноі...що в такому разі робити? Я розумію, що з цим можуть бути проблеми, тому хочу дізнатись завчасно, що мене чекає в такому разі...

Надин, у Вас такая бурная фантазия в поисках возможных сложностей, что моя логика за ней не успевает. Я не могу понять что за проблема на этот раз. Ваша медицинская карта и тем более адреса, которые там перечислены, никого в клинике, в которой Вы будете проходить мед. обследование не интересует. О какой выписке из амбулаторной карты идет речь?

 

Ви напевно таки праві, я занадто панікую...просто не хочеться упустити навіть найменші деталі...а складається враження, що в мене істерика :icon_raz::huh:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня ! Допоможіть ! В мого знайомого відкрита віза нареченого до США, він посварився з нареченою (котра має громадянство США) ! Чи може він вїхати тепер до США ? Чи наречена може зробити так, що його в аеропорті відправлять назад до дому?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня ! Допоможіть ! В мого знайомого відкрита віза нареченого до США, він посварився з нареченою (котра має громадянство США) ! Чи може він вїхати тепер до США ? Чи наречена може зробити так, що його в аеропорті відправлять назад до дому?

 

А смысл Вашему знакомому въезжать в США? Жениться и сделать документы, необходимые для проживания в США, без невесты он не сможет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня ! Допоможіть ! В мого знайомого відкрита віза нареченого до США, він посварився з нареченою (котра має громадянство США) ! Чи може він вїхати тепер до США ? Чи наречена може зробити так, що його в аеропорті відправлять назад до дому?

 

А смысл Вашему знакомому въезжать в США? Жениться и сделать документы, необходимые для проживания в США, без невесты он не сможет.

а якщо він поїде в США але небуде з нею одружуватися, ну тобото залишиться як нелегально, взагалі мене цікавить чи варто їхати йому в США??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо він поїде в США але небуде з нею одружуватися, ну тобото залишиться як нелегально, взагалі мене цікавить чи варто їхати йому в США??

Особенность этой визы такова, что легализоваться он сможет только одним способом - через брак с невестой к которой он едет. Иначе он будет нелегалом аж до самой депортации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня ! Допоможіть ! В мого знайомого відкрита віза нареченого до США, він посварився з нареченою (котра має громадянство США) ! Чи може він вїхати тепер до США ? Чи наречена може зробити так, що його в аеропорті відправлять назад до дому?

 

А смысл Вашему знакомому въезжать в США? Жениться и сделать документы, необходимые для проживания в США, без невесты он не сможет.

а якщо він поїде в США але небуде з нею одружуватися, ну тобото залишиться як нелегально, взагалі мене цікавить чи варто їхати йому в США??

Во-первых, на этом форуме не обсуждается нелегальщина.

Во-вторых, это какую же жизнь надо иметь на Родине, чтобы согласиться на нелегальную на чужбине.

В-третьих, въехавший по К1 имеет только два варианта - свадьба с избранником и дальнейшее проживание в США, или возвращение на Родину. Нелегал, въехавший по К1 в дальнейшем легализоваться никак не сможет. Даже через брак с гражданином США. Надеюсь это остановит Вашего друга от очень большой ошибки в своей жизни.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь ласка...найчастіші причини відмови?

Чи може бути приною те, що я не працюю офіційно на роботі і не маю трудовоі книжки? Або те що ми знайомились перший раз по інтернету?

Я розумію що ці запитання звучать трохи дивно, але бажання родичів допомогти і шукати всеможливі способи допомоги ( почитати не перевірену інфо!) беруть своє!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь ласка...найчастіші причини відмови?

Чи може бути приною те, що я не працюю офіційно на роботі і не маю трудовоі книжки? Або те що ми знайомились перший раз по інтернету?

Я розумію що ці запитання звучать трохи дивно, але бажання родичів допомогти і шукати всеможливі способи допомоги ( почитати не перевірену інфо!) беруть своє!!!

 

Надин, перед консульскими работниками каждый день проходит строй интернет-невест. Их этим не удивишь и за пользование интернета в визе не отказывают ^_^ .

Ваша трудовая книжка их тоже не интересует и в перечне документов, которые надо предоставить в посольство, не входит. Это Ваше личное дело.

Если у Вас реальные отношения, подкрепленные доказательствами, жених Вас способен содержать и собраны все необходимые для прохождения собеседования документы, то визу Вы получите. Даже если что-то из документов забудете или сделаете ошибку в анкете, в визе не откажут. Просто помогут разобраться и попросят донести документы. Никакая помощь родственников Вам не нужна. Просто правдиво отвечайте на вопросы.

В визе отказывают очень редко и не без серьезных причин. Основные - подозрение в фиктивности отношений, наличие серьезных проблем с законом у Вас или у Вашего жениха, недостаточный доход жениха (если он не найдет при этом ко-спонсора), нарушение в прошлом визового режима.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь ласка...найчастіші причини відмови?

Чи може бути приною те, що я не працюю офіційно на роботі і не маю трудовоі книжки? Або те що ми знайомились перший раз по інтернету?

Я розумію що ці запитання звучать трохи дивно, але бажання родичів допомогти і шукати всеможливі способи допомоги ( почитати не перевірену інфо!) беруть своє!!!

 

Надин, да успокойтесь Вы уже! Заработаете себе нервный срыв, на интервью будете от любого вопроса шарахаться. И консульский офицер, чего доброго, Вашу нервозность примет за признаки лжи. А то и у меня уже закрадываются сомнения в честности Ваших намерений...Иначе к чему столько паники? Дышите глубже! :icon_yes:

 

"Но не самое ли это позорное невежество - думать, что знаешь то, чего не знаешь?"

Платон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...