Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

roman2005

Чемодан
 • Публикаций

  99
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  2

roman2005 стал победителем дня 1 июля

roman2005 имел наиболее популярный контент!

Репутация

12 Хороший

Информация о roman2005

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

201 просмотр профиля
 1. Має бути прописка, а на скільки ніде не вказано, у мене була до квітня 22 року, я думаю що це не має особливого значення, головне документ, який дозволяє перебування легальне у Польщі.
 2. Напишу свій досвід подачі на умейсцовєнє і узупелнєнє свідоцтва про народження. Це в Бєльсько-Бялій, Шльонск... Вдома підготував два вньоски, СоР мій і СоР матері, і СоБ батьків... Потрібно було мій СоР і СоБ батьків, з перекладами. СоБ, що б віддали, написав прохання на вньоску, що віддаю переклад замість СоБу. При відборі готового одпісу віддадуть. В вньоску на узупелнєнє написано було тільки "назвіско родове маткі" в списку. Сказала дописати ще Назвіско батька, місце народження батька, і місце народження матері, дати народження сказала що не внесе, бо у СоБі тільки роки народження батьків... Взагалі все культурно показала де подописувати, номери актів і все інше, що було не зрозуміло...Да, забув, попросила показати карту побиту... Там же заплатив збліженьово 81 грн. Дали папірчик з даними, з телефоном, з якого будуть звонити, і сказали що термін до 3 неділь... Добре, що перший одпіс зупелний дають безкоштовно. Якось так, все просто вроді.
 3. Нет таких зарплат у операторов в Польше и не было, не звиздите... Фантасты. Даже брутто нету таких, даже у поляков после окончания школы по специальности "оператор машин ЧПУ". И не FANUS, a FANUC, если уже на то пошло.
 4. Дякую... Так, максимальний термін тимчасового обліку 5 років... На постійний можна встати - але не хочу ви реєстровуватись з України, а спішив, бо за місяць-два подаю на обивательство, і потім буде складність зробити, а на 5 років це більш ніж достатньо, там далі буде видно...) А як Ви встали на 5 років? Не по карті сталого побиту?
 5. Дякую за тлумачення. Це воно в Україні посвідка, а тут все-таки karta stałego pobytu...)
 6. На стільки і дали... Що таке посвідка на проживання? Перший раз чую... В мене зезволєнє на побит стали, і від нього відштовхуючись - карта сталего побиту.... Зезволєнє дається безтерміново, карта - на 10 років, потім просто міняється пластик. Так що трохи не зрозумів Вашого допису. Upd: Тепер роз'яснили...) Так, карта дійсна до 30-го року. Якби був менший термін то думаю дали би до кінця терміну дії карти.
 7. Напишу, може комусь пригодиться... Був у Кракові 28.09, на місці за 45 хв до мого часу. Людей не багато, система проста - кожні 10 хв через динаміки(а не через домофон як деякі пишуть, чути прекрасно) викликають тих хто записаний допустим на 10:20, а таких може бути 2-3 людей, з часом накопичується відставання в часі (у мене 8 хв пізніше о 10-ій, потім певно було довше), тому що не встигають за ці 10 хв вкластись, оскільки наші люди як завжди приходять без документів, без заповнених бланків, а деякі взагалі не знають чого прийшли, половина тягне з собою дітей, не відомо чого, в приміщенні крик, шум, памперси, годування груддю і т.д., Україна одним словом. В першій кімнаті питають фамілію, звіряють зі списком, і пропускають в наступну. Там три віконця, даєш документи. Доки - тільки ті що є на сайті Краківського консуляту, ніяких карт обліку, чи заяв іншого зразку, фото тільки 10х15 одне. ВСЕ. Поговорити дуже не вийде, мені зразу прикрили потік питань... Спитали чи терміново робити, сказав що так, і що розраховую на максимальний термін по сталому - 5 років. Без слів за 2 хв. все зробилось і мені віддали паспорт. Вже на вулиці подивився у паспорт - 5 років є! Маю спокій... В той же момент випадково в телефоні обновив почту - а там лист по екзамену на В1 - позитивний, 90 процентів.) От такий вийшов приємний день. Кого щось цікавить - питайте.
 8. Так робіть собі громадянство, а як дістанете то неповнолітня дитина автоматично набуде громадянство, за згоди батьків. Може не коректно юридично виразився, то пардон, але якось так.
 9. В мене щось подібне...) Poniżej podajemy dokładną punktację z poszczególnych części Państwa egzaminu: Rozumienie ze słuchu 27,5p. ( 92%) Rozumienie tekstów pisanych 29p. ( 97%) Pisanie 22,5p. ( 75%) Poprawność gramatyczna 28,25p. ( 94%) Mówienie 37,75p. (94 %) Так само без підготовки, за пісанє думав взагалі провал буде, а ні, 75 цілих нашкріб...)
 10. У нас с Вами часто сходятся мысли в некоторых ситуациях - Вы то же приверженец вакцинации лиц, которые переболели ковидом? Просто интересно...) Я лично на данном этапе против, ну это что бы обозначить свою позицию, не переболевшим и в группе риска - на их усмотрение... Переболевшие - это те кто имел классический вариант с температурой, а не ходил мешком для вирусов...)
 11. Столько сколько написано в децизии... Или Вы больше хотели?))) На момент даты подачи внеска была минимальная зарплата конкретная, вот от нее и считайте сколько Вам заплатят... Тем более от марта до сегодня зарплата не изменялась, то есть в чем состоит суть Вашего вопроса?
 12. До кінця вересня всі результати вже будуть, принаймні цей висновок роблю з тієї інформації яку маю по перегляду своїх певних джерел інформації, перша Варшава вже пішла, від завтра думаю вже почнуться мейли з інших шкіл... ІМХО звичайно, хто його знає..)
 13. Вы это... Завязывайте мои мысли тут писать. А то как-то уже стрёмно... Плагиат получается...) Шучу если что... Я вот своих результатов никак не дождусь, да или нет. Хотя уже все регистрации поблизости закончились... И не поблизости наверное тоже, даже не смотрел. Если негативные - полгода псу под хвост, если не больше. Но надеюсь.
 14. Как бы мои мысли написали, поддерживаю в каждом слове...)
 15. Это при постоянном учете надо выписываться, самому, а на временный ничего такого...
×
×
 • Создать...