Перейти к содержанию



Chuvak

Чемодан
  • Публикаций

    683
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    19

Chuvak стал победителем дня 17 июля

Chuvak имел наиболее популярный контент!

Информация

  • Пол
    Мужчина

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Chuvak's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

  • Very Popular Rare
  • Posting Machine Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • Reacting Well Rare

Recent Badges

118

Репутация

  1. Мені здається, що маючи другий паспорт і проживаючи за межами України на постійно, скоро можна буде знятись з військового обліку в Україні через резерв+.
  2. Напевне, рандом спрацював так. Але чому не дати громадянство дружині громадянина? Щоб вони не були одним цілим? Уявляю, які це проблеми для розвитку сімейних відносин вносить. В ми собі поставили умову: отримає дружина громадянство, то купимо тут житло. А ні - їдемо далі і інвестуємо ці кошти в іншу країну.
  3. Так. Якщо є вже сім'я громадян, то мені здається, що висока ймовірність підключення чоловіка чи дружини в їхнє спільне громадянство.
  4. Мені здається, що якщо заява потрапляє в канцелярію, то там вже вона сортується на типи: кому рекомендовано надати, кому можна надати, кому рекомендовано відмовити. Також, на мою думку, отримати чоловіку чи дружині громадянство є дуже високі шанси, ще й пришвидшені терміни. Друзі так отримали протягом року.
  5. Зеленський підписав закон про множинне громадянство
  6. Нещодавно прикидав, що за ці 3 роки витратив у Польщі просто на життя понад 100.000Є. Таких іноземців, як я, багато. Через це Польська економіка зараз йде вперед.
  7. Виглядає, що це стосується молоді. І уточнення даних.
  8. Та бо отримав паспорт - запрошую на влк. Якщо почитати статтю, звучить так.
  9. Сьогодні розганяють таку тему: https://www.unian.ua/world/armiya-v-polshchi-235-tisyach-gromadyan-otrimayut-viklik-na-vlk-13066977.html Особливо стосується тих українців, які мають громадянство.
  10. Ні, не Варшава. До речі, дописали, що іноземець повинен бути замельдований (cudzoziemiec przebywający na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązany wykonywać obowiązek meldunkowy, a więc dokonać zameldowania). У нас звичайна умова найму. Ми не мельдувались, бо власник квартири не дуже дозволяє - прямо про це каже. Знаю, що можемо без його дозволу, але не хочемо конфліктувати.
  11. Через 12 днів від моменту подачі отримав листа про те, що справа передана далі: Wniosek został wraz z aktami przekazany do Departamentu Obywatelstwa i Repatriacji MSWiA.
  12. А де в польському законі написано, що один громадян рівніший за іншого? Там лишень загальні вимоги до шляху отримання карти побиту для іноземця з конкретною вимогою.
  13. Можливо, питання в дівочому прізвищі матері?
  14. Я роблю так: 1) подаю документи особисто, не поштою. Це мінімізує ймовірність помилки 2) перший візит - показую всі доки, які маю. Записую, що доопрацювати. Деколи може вилізти несподіваний нюанс, як от вище зі сторінками паспорта 3) другий візит - подача.
  15. перевірив вимоги у Варшаві: Cały (tj. wraz z pustymi stronami) Twój ważny paszport zagraniczny lub dokument podróży; та Катовіце: paszport (dokument podróży lub dokument tożsamości obywatela UE) wnioskodawcy oraz kopia wszystkich stron zapisanych dokumentu, Кожен уженд інтерпретує по-своєму. В законі так: dokumenty potwierdzające tożsamość i obywatelstwo wnioskodawcy;”
×
×
  • Создать...