Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Gora

Чемодан
 • Публикаций

  69
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

2 Подписчика

Информация о Gora

 • Звание
  Собеседник

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Wroclaw

Посетители профиля

395 просмотров профиля
 1. Ми теж отримали громадянство в вересні 2016 за рішенням президента (5 осіб) Tak що, можна
 2. 400 zl з особи. Мені таке пропонував один юрист.
 3. То файно. Теж будем раді знайомствую Доречі на концерт хтось їде з Вроцлава? У нас зараз нема машини, так якщо хтось має велику машинуто відгукніться.
 4. Було діло. Дзвоніть пишіть. Від Марусіі привіт!!! Світ тісний
 5. Інспектор мав на увазі те що ваш син ітак вже має як мінімум двох предків які потрібні по закону - це наприклад бабуся і Ви(тому що сталий побит у вас іменно по походженню) Тому меншому вже не так суттєво механізм самої подачі на пмж, бо громадянство буде нова подача по нових фактах. А новий факт це знову ж таки пмж по походженню. У мене троє дітей ситуація подібна, на розмову покликали тільки мене. Їм же датуть карту сталогопобиту вже на підставі моєї і того що один з предків поляк = дві потрібні особи для отримання дітям Пмж чи може й потім громадянства. Якось так
 6. Є. Але По карті поляка вам дають ПМЖ (карта поляка видається не тільки по походженню) А по походженню Ви його отримуєте або не отримуєте. Зато в майбутньому це може зіграти позитивну роль, як при отриманні громадянста, так і при оформленні доків для мої дружини.
 7. Chciałbym otrzymać pozwolenie na pobyt stały ze względu na to, iż moje pochodzenie jest polskie. Moja ...................... jest Polką i to właśnie ona uczyła mnie języka polskiego od małego, przez co czuję się Polakiem i chciałbym zamieszkać z ................ naszych dzieci w Polsce. Я так написав. Подав по походженню. Чекаю на розмову.
 8. Привіт. Дякую всім за позитив, все було дуже файною До наступної зустрічі. Приєднуюсь до привітання- З днем незалежності!
 9. Всім доброї ночі і до завтра... Завтра має бути файно Рокінрол форева. Субота 23 серпня (августа) о 14.30 - 15.00 біля фонтану. Gora - 2 + 3 Льоліка. lady82 - 2 + 2 детей Yarik_2013 - 2 Lweno4ek - 1+ завжди будем раді. Cosinus - 2 nichiporuk - чекаєм мій тел. +48795923767
 10. Напевно треба буде чуть чуть зсувати пару столиків. Нас стало на 5 человек больше ! Gora - 2 + 3 Льоліка. lady82 - 2 + 2 детей Yarik_2013 - 1 Lweno4ek - 1+ Вы будете сами? Cosinus - 2 nichiporuk - ?
 11. В самом деле жаль что уехали (, удачи вам!!! Так вот напишу по руски потому что знаю что не все люди с Беларуси знают украинский, ну и не только. В суботу 23 августа сосотоится встреча ворумчан во Вроцлаве. Время сбора учасников встречи 14.30-15.00 на центральной площади Рынек возле фонтана. Програма минимум "Довільна, почнем з меншого - пива від "SPIZ" Думаю тут все ясно Далее по ходу действий Регестрируйтесь кто желает направить жизнь в еще одну интересную сторону. Так от нас вже є 5 дорослих та троє дітей (нема з кимлишити, усі бабусі дома) Супер!!! Помало збирається гарна компанія. Gora - 2 + 3 Льоліка. lady82 - ? Ви скопіювали моє повідомлення але не сказали чи будете Yarik_2013 - 1 Cosinus - 2 nichiporuk - ?
 12. Так як цього тижня ні, то тоді в суботу 23 серпня година десь по обіді 14.30 - 15 в сам раз. А пізніше і nichiporuk підтягнеться Поки літо файне то треба здибатися.
 13. А коли підходить? Можна на наступний уікен чи серед тижня. А взагалі коли набереться ще пару охочих то дату урегулюємо Доречі ми з дітьми. Так що дітям морозиво а батькам по бажанню.
 14. Доброго дня. Пропоную 16 чи 17 серпня організувати першу форумівку десь в центрі. Наприклад о год 13 біля Фонтану в ринку. Прошу почати обговорення, якщо є бажаючі. Програма зустрічі: 1.Можна для початку присісти в SPIZ і походу все придумається само собою . 2...файне кіно 3...роковий, джазовий чи концерт камерної музики... 4... театр. 5... пікнік за містом на озері або в горах. і так далі А дальше залежить від нас. Можем одного прекрасного дня і на Монблані опинитисяю То говорю по власному досвіду. Пишіть, пропонуйте. Реєстрація учасників прям тут., і список буде поповнюватись теж тут.
×
×
 • Создать...