Активность
- Последний час
-
Добрый день ,в вашем случае Катовице Wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego kierowany do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, sporządzony własnoręcznie w języku polskim (motywy prośby należy wpisać na stronie drugiej pod tytułem Wniosek o nadanie obywatelstwa). Aktualna fotografia formatu paszportowego. Poświadczona notarialnie kopia ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość i obywatelstwo wnioskodawcy (paszport, a w przypadku braku paszportu dokument podróży). Poświadczona notarialnie kopia karty pobytu, jeżeli cudzoziemiec uzyskał zezwolenie na pobyt stały lub pobyt czasowy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej, kartę stałego pobytu członka rodziny obywatela Unii Europejskiej, dokument potwierdzający prawo stałego pobytu. Poświadczona notarialnie kopia decyzji zezwalającej na stały lub czasowy pobyt w Rzeczypospolitej Polskiej, ewentualnie pierwszej karty stałego pobytu lub zaświadczenie z odpowiedniego urzędu o dacie uzyskania pierwszej karty stałego pobytu. Aktualnie wydany odpis aktu urodzenia w oryginale wydany przez polski urząd stanu cywilnego. Aktualnie wydany odpis aktu małżeństwa w oryginale wydany przez polski urząd stanu cywilnego. Dokument stwierdzający brak obywatelstwa polskiego lub zwolnienie bądź zrzeczenie się obywatelstwa polskiego w przypadku, gdy wnioskodawca lub jego wstępni to obywatelstwo posiadali, albo ich poświadczone notarialnie kopie. Jeżeli dziecko (dzieci) cudzoziemca posiada (posiadają) obywatelstwo polskie, należy dołączyć kopie aktów urodzenia dzieci oraz kopie paszportów polskich lub poświadczeń obywatelstwa polskiego dzieci. Dokumenty o zatrudnieniu, poświadczone notarialnie kserokopie dyplomów, listy polecające. Poświadczona notarialnie kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość i obywatelstwo małżonka cudzoziemca (paszport, dowód osobisty). Dokumenty w języku obcym składa się wraz z ich tłumaczeniem na język polski sporządzonym przez tłumacza przysięgłego albo Konsula RP.
-
Wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego kierowany do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, sporządzony własnoręcznie w języku polskim (motywy prośby należy wpisać na stronie drugiej pod tytułem Wniosek o nadanie obywatelstwa). Aktualna fotografia formatu paszportowego. Poświadczona notarialnie kopia ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość i obywatelstwo wnioskodawcy (paszport, a w przypadku braku paszportu dokument podróży). Poświadczona notarialnie kopia karty pobytu, jeżeli cudzoziemiec uzyskał zezwolenie na pobyt stały lub pobyt czasowy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej, kartę stałego pobytu członka rodziny obywatela Unii Europejskiej, dokument potwierdzający prawo stałego pobytu. Poświadczona notarialnie kopia decyzji zezwalającej na stały lub czasowy pobyt w Rzeczypospolitej Polskiej, ewentualnie pierwszej karty stałego pobytu lub zaświadczenie z odpowiedniego urzędu o dacie uzyskania pierwszej karty stałego pobytu. Aktualnie wydany odpis aktu urodzenia w oryginale wydany przez polski urząd stanu cywilnego. Aktualnie wydany odpis aktu małżeństwa w oryginale wydany przez polski urząd stanu cywilnego. Dokument stwierdzający brak obywatelstwa polskiego lub zwolnienie bądź zrzeczenie się obywatelstwa polskiego w przypadku, gdy wnioskodawca lub jego wstępni to obywatelstwo posiadali, albo ich poświadczone notarialnie kopie. Jeżeli dziecko (dzieci) cudzoziemca posiada (posiadają) obywatelstwo polskie, należy dołączyć kopie aktów urodzenia dzieci oraz kopie paszportów polskich lub poświadczeń obywatelstwa polskiego dzieci. Dokumenty o zatrudnieniu, poświadczone notarialnie kserokopie dyplomów, listy polecające. Poświadczona notarialnie kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość i obywatelstwo małżonka cudzoziemca (paszport, dowód osobisty). Dokumenty w języku obcym składa się wraz z ich tłumaczeniem na język polski sporządzonym przez tłumacza przysięgłego albo Konsula RP.
-
Ppolina присоединился к сообществу
-
Добрый день, подскажите в какой уженд подавать если я с Катовиц. В Краков или в Катовице? Не подскажите список документов и адрес куда отправлять?
- Сегодня
-
Варшава. Цілком можливо, що в різних воєвудзтвах по-різному
-
Дякую! В Любліні? Я давно читаю цей форум і складається враження, що Люблінське Воєводство саме лояльне та швидке. Друзі отримували в Варшаві - майже 8 місяців, інші у Вроцлаві - 10 місяців. Я - менш ніж за півтора.
-
В продовження теми. Після набуття громадянства вирішив, що слід привести своє ім'я, а також прізвище (собі і доньці) у відповідність до польського написання (моє польське прізвище в написанні через ФАУ в українській транслітерації (- vskyi) давно мені різало око. Документи на зміну можна подати USC маючи лише саму децизію (більш того, вони навіть наполягають на цьому, щоб два рази довуд не виготовляти). З документів: закордонний паспорт (мій та дитини), децизія, присутність дружини з паспортом (підписує згоду на зміну прізвища). Термін - 21 день. Всі акти (шлюб, народження) давно були умєйсцовєні. Карти побиту здав в кабінет 7 на Чеховській, 15. Вмовляли залишити і здати ближче до отримання доводу, на моє заперечення, що маю на це 14 днів з дня отримання децизії, сказали, що ніхто не оштрафує. Але повернув. Підтвердження повернення карт видали наступного дня. Заміна польського посвідчення водія Для заміни (після отримання громадянства та зміни прізвища та ім'я) посвідчення достатньо подати вньосек після отримання дезиції про зміну навіть не маючи ще довуду.
-
Круто!!! Вітаю Вас! Я подавала вньосек в березні цього року і поки-що на inPOL немає жодних змін. Ані терміну децизії, ані якихось листів, ані візитів. Ваш досвід радує та додає позитиву
-
Boruta подписался на Гражданство через воеводу
-
Вітаю форумчан. Поділюсь інформацією по Люблінському воеводству. Запис на подачу документів - листопад 2024. Подав 18.03. поточного року вньосек на воеводу. Підстава - КСП по походженню. Вньосек стосувався мене та малолітньої доньки, яка теж мала КСП по походженню. Під час подачі інспектор сказала, що до пакет достатній, але за місяць отримаю лист, яким термін буде продовжений ще на 2 місяці, оскільки СГ та АБВ затягують з наданням відповідей. За тиждень ввечері прийшов дільничний поліцейський. По моїм розрахункам децизія мала б бути десь в кінці червня - на початку липня. 15.04. Ужонд надіслав лист, в якому поінформував, що справа не може бути розглянута протягом визначеного строку, тому термін 11.06. Лист я отримав 22.04. 30.04. отримав децизію про надання громадянства датовану 24.04. Ось такі рекорди
-
Aviris подписался на Куда украинцы могут поехать без виз. Список стран
-
Можно ли получить гражданину Украины визу на въезд в РФ и в какой стране? В Украине точно нельзя.
-
это ветка про подачу на гражданство через Президента
-
warunek: od co najmniej 3 lat, bez przerwy, legalnie przebywa w Polsce, na podstawie zezwolenia na pobyt stały, zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej lub prawa stałego pobytu. У вас нет оснований на подачу будет отказ .
-
Подаваться всей семьей !!!
-
В нас так само було, але якщо і в акті про шлюб і про народження однаково, то все ок.
-
Jeimy подписался на Гражданство через решение президента Польши
-
Добрый день, подскажите пожалуйста. Письма коллег, семьи надо у нотариуса подтверждать? Или как оригинал проходят? и второе - заявление мужа, что он согласен на использование данных его паспорта, тоже заверять? подача личная. Спасибо.
-
Jeimy присоединился к сообществу
- Вчера
-
Zyskar подписался на Гражданство через воеводу
-
Доброго дня. В мене дивна ситуація, може хтось підкаже. Робила umiejscowienie свого свідоцтва про народження і про шлюб. Знаю, що всі букви у прізвищах мають співпадати. А в мене 2 букви в дівочому прізвищі не співпадають із батьками . Тобто, навіть у свідоцтві про мій шлюб спочатку моє дівоче прізвище написано одне , а потім дані моїх батьків - змінені 2 букви . Працівник уженду справ цивільних каже, що таке може бути. Пояснює тим, що батьки мають закордонні паспорти і написання їхніх прізвищ йде так, як у паспорті. Я на своє дівоче прізвище вже не маю документів із транскрипцією, тому я записана згідно з польським правописом. Я щось собі слабо уявляю, як буду такі доки подавати на громадянство. Де шукати офіційні джерела ?
-
Zyskar присоединился к сообществу
-
Утвержден кем? Проект изменений еще даже не прошел публичные консультации, не говоря уже об остальных этапах процесса.
-
Может вы понимаете , закон утверждён, но ,как я понимаю, не введён в жизнь. Как долго можно этого ждать?
-
добре, що все в результаті вирішилось позитивно ❤️
-
Поштар не приніс авізо і вже коли везвання повернулось в ужонд, про це мимоходом сказала інспекторша. Сказала, що це не їх проблема і маємо написати прохання на висилку повторного везвання, але вдалось її розпитати що там вона просила.
-
Щиро Вас вітаю! Скажіть, будь ласка, а що означає в Вашому випадку "провтикане везванє"? Вам на пошту приходило авізо, чи Ви не побачили інформацію в inPOL?
-
8.11.2024 подача Провтикане везваніє, але чоловік взявся всерйоз атакувати інспекторшу. Як мінімум раз на 2 тижні дзвонив і питав чи все ок. Понагленя не писали, хоча було готове до висилки. 6.05.2025 дата рішення 8.05.2025 зміна в реєстрі PESEL Сьогодні подались на довуди. Причому як виявилось дівочі прізвища мамів, як і переклади їх свідоцтв були не потрібні. Дякуємо всім! Легко і швидко отримати громадянство!
-
Тому краще спочатку внести в базу, подивитись що все сходиться і тоді якщо вже через базу не вдається вговорити їх прийняти, тоді вже тратитись на ці витяги. Хоча з власного досвіду можу сказати що ці витяги так само не всі ужонди приймуть як і в випадку з портолом МВС. І найгірше буде коли людина потратить 450 злотих, а вони проігнорують це.
-
Никаких изменений в законе о управляющих транспортными средствами не наблюдается. Но никто не мешает получить А1/B1 в 16 или даже АМ в 14.