Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом
Buchenrode

В Чехии официально введено особое положение

Рекомендуемые сообщения

 

Негайне припинення прийому візових заяв, заяв на отримання тимчасового перебування та постійного місця проживання

13.03.2020 / 17:01 | Aktualizováno: 13.03.2020 / 17:06

Негайно та до зняття заборони призупиняється прийом візових заяв, заяв на отримання тимчасового перебування та постійного місця проживання, та заяв про перегляд рішення про відмову у наданні візи (апеляція).  Також призупинено видачу будь-яких віз. Вся інша діяльність консульського відділу залишається незмінною.

У зв’язку з оголошенням надзвичайного стану по всій території Чеської Республіки уряд Чеської Республіки прийняв від 14 березня 2020 року рішення про те, що в усіх консульських установах Чеської Республіки призупиняється:

- прийом заяв на отримання шенгенських віз (включно заяв членів сім'ї громадян ЄС), довгострокових віз, дозволів на довгострокове перебування та постійне місце проживання;

- розгляд заяв на отримання шенгенських віз, щодо яких ще не прийнято рішення;

- прийом заяв про перегляд рішення про відмову у наданні візи (апеляція);

- видача віз у вже прийнятих заяв на отримання довгострокових віз або дозволів на довгострокове перебування чи постійне місце проживання.

На практиці це означає, що з понеділка 16.03.2020 року консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві буде закритий для всіх заявників на отримання візи. Заяви на отримання шенгенських віз до ЧР також не приймитимуться візовими центрами у Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі.  

Візи не видаватимуться до зняття заборони навіть тим заявникам на отримання дозволів на довгострокове перебування, яким вже було повідомлено про позитивний розгляд їхньої заяви, але вони не прибули для отримання візи до 13.03.2020 року.

Вся інша діяльність консульського відділу залишається незмінною, тобто у звичайні робочі години він буде відкритий для вирішення невізових питань, наприклад, легалізація документів та підписів, оформлення проїзних документів (закордонних паспортів) та інших документів, допомога чеським громадянам, які опинилися у критичній ситуації тощо.

Рекомендуємо стежити за офіційним веб-сайтом посольства, де постійно розміщуватиметься уся актуальна інформація.

З вищевикладеного випливає, що дійсність всіх візових інформацій на сайті посольства  в період дії надзвичайного стану призупиняється.

Щодо повернення в Україну в умовах надзвичайного стану
Опубліковано 14 березня 2020 року о 10:01

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 у світі низка країн запроваджують суттєві обмеження щодо в’їзду та виїзду як для власних громадян, так і для іноземців. Ситуація на кордонах змінюється дуже швидко!

Ми наполегливо рекомендуємо всім громадянам України, які перебувають у Чеській Республіці короткотерміново (туризм, відвідини родичів чи знайомих тощо), упродовж 14-15 березня залишити територію Чехії.

Наразі це ще можна зробити авіатранспортом (для пошуку квитків можна скористатися порталом letuska.cz чи будь-яким іншим). Якщо у вас є така можливість – скористайтеся нею, не відкладаючи до понеділка.

До півночі суботи також можна виїхати з країни через територію Польщі легковим авторанспортом або мікроавтобусом (до 9 осіб у салоні). Ми закликаємо українців максимально скористатися сьогоднішнім вікном. Будь ласка, домовляйтеся між собою, кооперуйтеся, використовуйте послуги малих перевізників тощо.

Усіх, хто не зможе виїхати з країни до 16.03, але потребує дістатися додому, просимо надсилати свої контактні дані на e-mail консульського відділу Посольства: konzulat@volny.cz. Обов’язково вкажіть ім’я, контактний телефон, місце вашого тимчасового перебування. За вказаними контактами ми вас будемо інформувати у разі, якщо будуть організовані спецрейси для повернення в Україну.

Також нагадуємо, що громадяни України, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання в Чехії (trvalý pobyt, přechodný pobyt) або 2-річні дозволи на роботу, можуть залишити територію лише Чехії до 16 березня.

Якщо Ви опинилися у надзвичайній ситуації (втрата паспорта, нещасні випадки тощо), звертайтеся за тел.: +420 222 995 117, +420 702 025 464 (з 08.00 до 17.00) або письмово на email: konzulat@volny.cz. У невідкладних випадках (загроза життю) телефонуйте на "гарячу лінію": +420 602 224 938.

Якщо Ви виявили в себе ознаки захворювання (підвищення температури, сухий кашель, затруднене дихання), повідомте про це телефонним зв'язком свою страхову компанію, якщо у Вас немає медичного страхування - будь-якого практичного лікаря чи гігієнічну станції своєї області (контакти: koronavirus.mzcr.cz).

ПоділитисяТвітнутиНадрукувати
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...