Перейти к содержанию



and85

Загадочная польская душа и эгоцентризм

Рекомендуемые сообщения

Зрозуміло, ця дискусія надовго і явно не для форуму. Починаючи з того, що національну державу можна інтерпретувати з етнічної (як робите це ви) так і з громадянської (я притримуюсь цієї точки зору) позицій. І закінчуючи тим, що причиною війни чи різних форм міжнаціональної ворожнечі є компактне розселення та відсутність ізольованість меншин. Я проти цього, за вільне володіння мовою та повагу до традицій. Але все-таки збереження ідентичності. І не бачу, хто б мені у цьому завадив. Хоча сам є трохи поляком, маю КП, скоро отримаю сталий побит і за рік подаватимусь на громадянство. Я буду інтегруватись в це суспільство і грати з правилами. Але не збираюсь асимілюватися.

Ви не до кінця розумієте термін асиміляція.Ви добровільно приїхали в Польщу,а асиміляція це насилля над етносом,мовою,релігією.Тому в себе в хаті ви можете жити хоть по китайськи,а в суспільстві будьте як всі.Коли поляки заставлять розмовляти польською в вашій хаті то це вже буде асиміляція.Моя донька вже слабо говорить українською,часом англійською мусим виясняти якісь питання.Нас асимілювали?Ні.Ніхто не забороняв нам в хаті розмовляти і навчати дитину української.То можна визначити що донька інтегрувалась,а я добровільно асимілююсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви не до кінця розумієте термін асиміляція.Ви добровільно приїхали в Польщу,а асиміляція це насилля над етносом,мовою,релігією.Тому в себе в хаті ви можете жити хоть по китайськи,а в суспільстві будьте як всі.Коли поляки заставлять розмовляти польською в вашій хаті то це вже буде асиміляція.Моя донька вже слабо говорить українською,часом англійською мусим виясняти якісь питання.Нас асимілювали?Ні.Ніхто не забороняв нам в хаті розмовляти і навчати дитину української.То можна визначити що донька інтегрувалась,а я добровільно асимілююсь.

Цикава думка. Но ведь Вас поляки не заставляли размовляти полькою во власной хате?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви не до кінця розумієте термін асиміляція.Ви добровільно приїхали в Польщу,а асиміляція це насилля над етносом,мовою,релігією.Тому в себе в хаті ви можете жити хоть по китайськи,а в суспільстві будьте як всі.Коли поляки заставлять розмовляти польською в вашій хаті то це вже буде асиміляція.Моя донька вже слабо говорить українською,часом англійською мусим виясняти якісь питання.Нас асимілювали?Ні.Ніхто не забороняв нам в хаті розмовляти і навчати дитину української.То можна визначити що донька інтегрувалась,а я добровільно асимілююсь.

 

Я його прекрасно розумію. Усе почалося з того, що ви дещо недоречно вжили термін асиміляція там, де мова скоріш за все йшла про інтеграцвю. Тому давайте зупинимося на тому, що ви також інтегруєтесь. З іншого боку, ваш досвід свідчить, що межа між інтеграцією та асиміляцією розмита.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я його прекрасно розумію. Усе почалося з того, що ви дещо недоречно вжили термін асиміляція там, де мова скоріш за все йшла про інтеграцвю. Тому давайте зупинимося на тому, що ви також інтегруєтесь. З іншого боку, ваш досвід свідчить, що межа між інтеграцією та асиміляцією розмита.

Звисно интегруетесь. Бо по иншему не выйдэ. Как доречно зауваженно, Америка- страна эмигрантов,

а Польщя - мононациональна. И якшо не диты, то внуки интегруються автоматом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...