Перейти к содержанию



gegtor1983

Подал документы на рабочую карту

Рекомендуемые сообщения

думаю це лист,в якому рішенням на рахунок візи, позитивне,чи негативне, це ви самі вже побачете підкривши лист.На цьому тижні ви вже його точно отримаєте.Головне бути дома,або маєте когось знайомого на пошті,хай вам дадуть знати коли прийде лист.

 

Тоді чому вони пишуть що тільки після отримання цого листа буде прийнято рішення. Я правильно зрозумів ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таке питання кому видавали робочу карту з якого числа починалася дата дії даної карти ? Тобто з дати прийняття рішення чи дати отримання повідомлення про отримання візи ?

Дата дії карти починається від того числа, яке зазначене в роб.контракті.Якщо ви отримаєте розитивне рішення, в посольстві вам вклеють шенген візу (нам дали 180/30) по цій візі ви приїзжаєте в Чехію, протягом трьох днів,ідете на поліцію,здаєте біометричні дані,і через три тижні забираєте картку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дата дії карти починається від того числа, яке зазначене в роб.контракті.Якщо ви отримаєте розитивне рішення, в посольстві вам вклеють шенген візу (нам дали 180/30) по цій візі ви приїзжаєте в Чехію, протягом трьох днів,ідете на поліцію,здаєте біометричні дані,і через три тижні забираєте картку.

 

А карта діє так само як віза ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А карта діє так само як віза ?

Віза дається лишень для того щоб людина могла заїхати в Чехію, для подальшого доформлення документів, чому дають з таким коридором,не знаю.А сама карта видається на два роки. Але якщо у вас договір наприклад з 1 березня 2015р. тоді карта буде дійсна до до березня 2017.Але дата дії карти буде зазначена не 1 березня 2015,а той день коли ви заберете її з поліції, і до березня 2017.Тобто не повних два роки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віза дається лишень для того щоб людина могла заїхати в Чехію, для подальшого доформлення документів, чому дають з таким коридором,не знаю.А сама карта видається на два роки. Але якщо у вас договір наприклад з 1 березня 2015р. тоді карта буде дійсна до до березня 2017.Але дата дії карти буде зазначена не 1 березня 2015,а той день коли ви заберете її з поліції, і до березня 2017.Тобто не повних два роки.

 

Я маю на увазі що коли закінчиться термін дії візи я зможу з картою перетинати кордони інших держав наприклад Словакії ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я маю на увазі що коли закінчиться термін дії візи я зможу з картою перетинати кордони інших держав наприклад Словакії ?

Звичайно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли отримаєте карту,ніхто на ту візу не буде дивитися, при перетині кордоні,чи просто приконтролі поліції,ви показуєте першу сторінку загран паспорта,і карту)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли отримаєте карту,ніхто на ту візу не буде дивитися, при перетині кордоні,чи просто приконтролі поліції,ви показуєте першу сторінку загран паспорта,і карту)

 

Ще таке питання коли вам прийшов лист про результат розгляду хто визначив термін коли прийти за візою там був лист з МВС чи Консульства ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще таке питання коли вам прийшов лист про результат розгляду хто визначив термін коли прийти за візою там був лист з МВС чи Консульства ?

Лист з консульства,в ньому зазначено на який конкретно термін,і годину потрібно зявитися в консульстві для вклейки візи,там також зазначається які документи потрібно предявити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лист з консульства,в ньому зазначено на який конкретно термін,і годину потрібно зявитися в консульстві для вклейки візи,там також зазначається які документи потрібно предявити.

 

Чи є зміст телефонувати в консульство питати яке рішення прийняли ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лист з консульства,в ньому зазначено на який конкретно термін,і годину потрібно зявитися в консульстві для вклейки візи,там також зазначається які документи потрібно предявити.

 

Я мав на увазі чи лист був написаний консульством чи МВС і на якій мові ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я мав на увазі чи лист був написаний консульством чи МВС і на якій мові ?

Лист відправлений консульством,на українській мові.По телефону вам навряд чи скажуть про результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лист відправлений консульством,на українській мові.По телефону вам навряд чи скажуть про результат.

 

Я так і зрозумів томущо по електронній пошті теж не кажуть результат пишуть тільки що лист відправлено чекайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так ктонибуть может перевести? А то сам побывал чет смысла етого письма понять не могу.

 

Мне тоже это письмо показалось странным...

Прочитав его, я понял что Ваше заявление о выдаче Рабочей карты уже в Министерстве внутр.дел в Остраве.

На основании этого дела они информируют Вас о том, что перед принятием ими решения Вы имеете право высказаться в течении 5 дней после получения этого письма.

Но пишут что это не обязательно.

Ниже перечисляют список документов, на основании которых будут принимать решение.

По-моему так. :huh:

 

Дом не там, где вы родились, дом там, где прекратились ваши попытки к бегству. (Макфуз)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне тоже это письмо показалось странным...

Прочитав его, я понял что Ваше заявление о выдаче Рабочей карты уже в Министерстве внутр.дел в Остраве.

На основании этого дела они информируют Вас о том, что перед принятием ими решения Вы имеете право высказаться в течении 5 дней после получения этого письма.

Но пишут что это не обязательно.

Ниже перечисляют список документов, на основании которых будут принимать решение.

По-моему так. :huh:

 

Может ето связано с тем что я долблю их по електронной почте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может ето связано с тем что я долблю их по електронной почте?

Может быть, но это письмо не содержит информацию о том, что решение принято.

Так что придется еще подождать.

Дом не там, где вы родились, дом там, где прекратились ваши попытки к бегству. (Макфуз)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может быть, но это письмо не содержит информацию о том, что решение принято.

Так что придется еще подождать.

 

Да жду уже 4 месяца почти сил моих больше нет )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переведите кто нибуть пожалуйста:

 

Dobrэ den,

 

svůj email jste zaslal na informačnн linku Ministerstva vnitra, kde podбvбme obecnй informace k pobytu cizinců na ъzemн ČR. Informace ke konkrйtnнm žбdostem, zejmйna tedy ъdaje z jejich obsahu a ъdaje o jejich stavu řнzenн, prostřednictvнm emailu ani telefonu neposkytujeme, mimo jinй takй s ohledem na ochranu osobnнch ъdajů. O vэsledku řнzenн žбdosti o zaměstnaneckou kartu Vбs bude informovat zastupitelskэ ъřad ČR, kde byla žбdost podбna.

 

Byla předбna urgence Vašн žбdosti o vydбnн zaměstnaneckй karty na přнslušnй pracoviště odboru azylovй a migračnн politiky MV ČR.

 

Stav žбdosti lze kontrolovat podle čнsla jednacнho na webovэch strбnkбch MV:

<noindex>http://www.mvcr.cz/clanek/informace-o-stavu-rizeni.aspx</noindex>

 

S pozdravem,

Informačnн linka odboru azylovй a migračnн politiky Ministerstva vnitra

Автоответ, типа вы подали свой запрос на информационную линию. Конкретную информация включая состояние не по почте, не по по телефону не сообщаем из соображений защиты личной информации. О итоге рассмотрения заявления вас будет информировать орган, где заявление подано. Был увеличен приоритет вашего заявления.

Состояние рассмотрения можно смотреть тут <noindex>http://www.mvcr.cz/clanek/informace-o-stav...zeni.aspx"</noindex>]http://www.mvcr.cz/clanek/informace-o-stavu-rizeni.aspx

С уважение бла бла бла.

 

Ну перевод не художественный, но написано именно так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...