Перейти к содержанию



gegtor1983

Подал документы на рабочую карту

Рекомендуемые сообщения

Есть тут люди которым отказали в рабочей карте?? Какие причины отказа ?? Могут ли отказать по причини что у меня в договоре указана минимальная зарплата ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть тут люди которым отказали в рабочей карте?? Какие причины отказа ? Могут ли отказать по причини что у меня в договоре указана минимальная зарплата ?

Не переживайте,и не накручивайте себя. В нас тоже в договоре была минимальная зарплата, и все же визу дали. А сколько времини прошло посли собеседования?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не переживайте,и не накручивайте себя. В нас тоже в договоре была минимальная зарплата, и все же визу дали. А сколько времини прошло посли собеседования?

 

Завтра уже неделя как прошел собеседовиние.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра уже неделя как прошел собеседовиние.

Все же исходя из нашего опыта, Мы, после собеседования, получили ответ ровно через месяц. Так что запаситесь терпением,и думаю в конце месяца получите вы свою визу))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

tasha11, gegtor1983, Подскажите пожалуйста, по какой профессии подавались на рабочую визу?

 

Неквалифицированные рабочие, занятые на строительстве зданий (93130)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет, консульства не предоставляют переводчика, должны сами об етом позаботитса.

 

якщо ви не знаєте достовірної інформації не пишіть тоді

перекладача надають, при співбесіді з консулом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пришло заказное письмо домой. 24 февраля было принято решение,а письмо принисли 27 февраля.

а коли ви подавали документи ?

і коли була співбесіда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а коли ви подавали документи ?

і коли була співбесіда?

 

Подав документи 12.01.2015р, співбесіда була 31.03.2015р. Після співбесіди мені сказали що чекати приблизно два тижні і щоб я час від часу телефонував їм і питав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подав документи 12.01.2015р, співбесіда була 31.03.2015р. Після співбесіди мені сказали що чекати приблизно два тижні і щоб я час від часу телефонував їм і питав.

 

як то у вас співбесіда була вже після результату (листа) ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура!,,Получили визу.Сегодня пришло письмо с консульство,с положительным ответом. Ожидали ровно 90 дней.

 

привіт

коли подавали, і коли була співбесіда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

привіт

коли подавали, і коли була співбесіда?

Не вижу смысла писать одно и тоже по несколько раз,прочтите внимательно в начале темы,уже описывала когда была подача,и собеседование.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня прошло уже 92 дня от даты подачи документов. Даже незнаю что делать устал уже ждать.

 

привіт

в мене така сама ситуація

коли ви подавали, і коли співбесіда була?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подав 12.01.15 співбесіда 31.03.15

в мене також така ситуація

23/12/14 я подавав документи у Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, для відкриття dlouhodobeho pobytu (вид на місце проживання) з метою підприємницької діяльності.

30/01/15 мені призначили співбесіду з консулом, співбесіда пройшла успішно, протокол співбесіди оформлено, і відправлено на розгляд у Чеську Республіку в МВС. сказали чекати мені на рішення

сьогодні 14.04.2015, вже 112-й день від дня подачі і 74-й день від дня співбесіди, а листа і досі немає

 

потрібно рахувати дні від співбесіди (до 90 днів)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене також така ситуація

23/12/14 я подавав документи у Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, для відкриття dlouhodobeho pobytu (вид на місце проживання) з метою підприємницької діяльності.

30/01/15 мені призначили співбесіду з консулом, співбесіда пройшла успішно, протокол співбесіди оформлено, і відправлено на розгляд у Чеську Республіку в МВС. сказали чекати мені на рішення

сьогодні 14.04.2015, вже 112-й день від дня подачі і 74-й день від дня співбесіди, а листа і досі немає

 

потрібно рахувати дні від співбесіди (до 90 днів)

 

Наскільки я знаю дні рахуються від дати подачі заяви

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наскільки я знаю дні рахуються від дати подачі заяви

 

від співбесіди

 

консул візу не відкриває, він тільки проводить і оформляє протокол співбесіди, цей протокол співбесіди і твої документи, розглядають у Чехії в МВС, потім тебе повідомляють листом, який відправляють поштою, про результат, ПОЗИТИВНИЙ ЧИ НЕГАТИВНИЙ

 

ваші документи і письмовий протокол співбесіди тільки відправили в МВС Чехії

так що чекайте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Психанул и написал на Уряд Праце. Жду ответа

пишіть сюди [email protected] , відповідь вам дадуть відразу ж на наступний день

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

від співбесіди

 

консул візу не відкриває, він тільки проводить і оформляє протокол співбесіди, цей протокол співбесіди і твої документи, розглядають у Чехії в МВС, потім тебе повідомляють листом, який відправляють поштою, про результат, ПОЗИТИВНИЙ ЧИ НЕГАТИВНИЙ

 

ваші документи і письмовий протокол співбесіди тільки відправили в МВС Чехії

так що чекайте

 

Чому тоді є люди які не проходили співбесіду а зраху приходила позитивна відповідь. Відповім на своєж питання- - та тому що розглянувши документи в Чехії попросили провести співбесіду. А в консульстві мені сказали що чекати після співбесіди десь два тижні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

від співбесіди

 

консул візу не відкриває, він тільки проводить і оформляє протокол співбесіди, цей протокол співбесіди і твої документи, розглядають у Чехії в МВС, потім тебе повідомляють листом, який відправляють поштою, про результат, ПОЗИТИВНИЙ ЧИ НЕГАТИВНИЙ

 

ваші документи і письмовий протокол співбесіди тільки відправили в МВС Чехії

так що чекайте

 

Ви хочете сказати що вони тримали в себе мої документи майже три місяці і нікуди їх не відправляли ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому тоді є люди які не проходили співбесіду а зраху приходила позитивна відповідь. Відповім на своєж питання- - та тому що розглянувши документи в Чехії попросили провести співбесіду. А в консульстві мені сказали що чекати після співбесіди десь два тижні.

без співбесіди ви не отримаєте візи

напишіть мені контакти людей, які отримали зараз візу без співбесіди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

без співбесіди ви не отримаєте візи

напишіть мені контакти людей, які отримали зараз візу без співбесіди

 

Читайте форум тут їх багато. Можливо у нас різний тип віз тому і умови різні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Безполезно писати листи на УП, він же не розглядає вашу візу, і в консульстві вам нічого не скажуть,окрім чекайте на лист. З розглядом віз,чехи ніколи не дотримувалися сроків які прописані в їх же законах. Запасіця терпінням і чекайте.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...