Перейти к содержанию



TaMadam

Skilled Worker Program

Рекомендуемые сообщения

Скажіть, а стаж роботи, який не по професії, що зазначена у дипломі, зараховується у FSW?

 

Тут мабуть в більшості стаж не по професії :)

Враховується, якщо можете його підтвердити референсами, що це була оплачувана робота, період, посада, контакии керівникв/того хтотнаписав референс

 

ну і звичайно, щоб вона відповідала тому НОКу, які включені у фсв.

2011/work and study canada - не попал в квоту

2014/fswp 2014 noc 1123 - не попал в квоту

 

когда уже, блин, влезусь в эту квоту?! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня шановні форумчани. Щось я не можу розібратись. Чоловік зараз в Канаді Альберта, дозвіл на роботу закінчується 15 серпня, працює столярем NOC В. У двох роботодавців чекає на LMIA, щоб продовжити документи і забрати мене з сином, але від лютого місяця результатів нема, тобто ні відмови у видачі, ні самого LMIA. Один з роботодавців каже, що має LMIA але для не кваліфікованих працівників яке дає право на роботу протягом 1 року, сім"ю по ньому він забрати не зможе. Для того щоб не подавати документи в СІС і чекати довго і нудно, радить поїхати на кордон і там ніби то можна продовжити дозвіл на роботу. А коли прийде LMIA для Skilled, то переробить документи. Підкажіть будь ласка, чи справді існують різні LMIA і чи дійсно на кордоні можна продовжити дозвіл? Буду вельми вдячна за допомогу.

Одразу хочу сказати, що LMIA у обох роботодавців не під чоловіка, а загальні, тому документи офіційно продовжити не вдастся. На Україну не хочу щоб він їхав з усім відомих причин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...