Перейти к содержанию



VooDoo

Чемодан
  • Публикаций

    12
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент VooDoo

  1. Тут основне - це фінанси. Поставте себе на місце офіцера: туристична мета поїздки - не зовсім переконливо, коли по Європі не подорожували та були лише в США і то студентом. Значить сподобалось і хочете залишитись нелегально.
  2. VooDoo

    Dv-2018 - Results

    Уважно набирайте код, коли стоїть буква О, а ви можете цифру 0 набрати. Ну або якась інша помилка такого плану
  3. VooDoo

    Dv-2018

    До речі, це напевно ще не затверджено, але логічно, щоб Дніпро був англійською Dnipro City, т.я. є річка Дніпро.
  4. VooDoo

    Dv-2018

    Так там де і завжди є ця опція - на офіційному сайті <noindex>https://travel.state.gov/content/visas/en/g...ral/photos.html</noindex>
  5. Пам"ятаю, я теж в 2009 повернувся в Україну по J1, тому що не хотів нелегально лишатися в США. До того, в 2006 теж був по J1. В 2011 і 2012 подавався на гостьову візу - дві відмови. Тому, думайте добре
  6. VooDoo

    Dv-2016 - Results

    Ну для статистики і я відповім - HAS NOT BEEN SELECTED - дві заявки
  7. Цікаво продовження історії. Топікстартер, порадуєте?
  8. Работая в США я тоже говорил, что меня зовут Майк, а не Миша. Думал, для них так проще. Но когда узнавали, что я с Украины, то сразу хотели знать моё настоящее имя. И все называли меня Мишя. Более того, моего друга часто называли по фамилии Мр. Сергеев. И язык выворачивался им нормально. Поэтому я думаю, что это все нашы предубеждения о смене имени на более простое.
  9. Спасибо. Я вот нашел на форуме, кто-то постил: REGULATIONS REGULATION (EU) No 265/2010 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL of 25 March 2010 amending the Convention Implementing the Schengen Agreement and Regulation (EC) No 562/2006 as regards movement of persons with a long-stay visa (4) A third-country national holding a long-stay visa issued by a Member State should therefore be allowed to travel to other Member States for three months in any six- month period, under the same conditions as the holder of a residence permit. This Regulation does not affect the rules regarding the conditions for issuing long-stay visas.
  10. Скажите, а есть ссылка на этот пункт в Визовом кодексе?
  11. Можна пройти якісь курси в колледже/університете, только не окремі, а в рамках определенной программы, ведущей к получению сертификата. Понятно, что вы представляете себе университет как место, где надо во что бы то ни стало учиться на дневном отделении 5 лет и получать бакалавра, затратив на это миллион. На самом деле это не так. И коледжи, и универы предлагают краткосрочные, от 8 месяцев и выше, курсы повышения квалификации для лиц с высшим образованием, так что вам туда. Почему понятно? . На самом деле такого себе не представлял. Просто не знаком даже в Украине со страховым образованием, поэтому и уточняю. Фишка в том, что у меня специальность "Международная информация"(близко к международным отношениям), а работаю я в страховой компании регулировщиком страховых случаев. Поэтому интересно получить канадский диплом/лицензию именно в этой сфере. 2stalker Дякую, але мене цікавить саме по оцінці збитків по страховим випадкам, а Ви говорите про продаж страхових продуктів. Трохи різні речі. Мені здається, в Канаді вистачає людей на позицію менеджер з продажу в галузі страхування. ПС: трохи промоніторив сайти колледжів Канади. Висновок - є різні програми для отримання диплома по експерту-оцінювачу страхових випадків. Період навчання від 1-ого до 2-х років. На рахунок того, що у мене освіта відрізняється від тої спеціальності на яку хочу подаватися - які можуть бути перепони. Маю на увазі суто бюрократичні. Не буде ніяких складнощів при подачі документів?
  12. Дякую за відповіді. Ну що стосується оцінювача страхових випадків, то доведеться поступати в колледж/університет чи все-таки можна пройти якісь окремі курси?
×
×
  • Создать...