Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

sweetapple

Чемодан
 • Публикаций

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о sweetapple

 • Звание
  Дебютант

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. sweetapple

  DV-2021

  Дякую за підказку
 2. sweetapple

  DV-2021

  Мій чоловік виграв зелену карту. будемо рухатися у цьому напрямку. Маю два питання: 1. у чоловіка є неповнолітня дочка від першого шлюбу. Вона залишається в Україні з мамою. Що писати в анкеті DS-260 під питання "чи вона планує емігрувати пізніше"? Ми хочемо щоби вона мала шанс після свого повноліття, тобто років через 5-6 2. Чоловік 2 роки працював у Португалії офіцййно у 2000-2002, але водночас, поки він був за кордоном його колишній тесть влаштував його на роботу в школу без його відома. Тобто йшов стаж в Україні, який є зафіксований у трудовій і він працював за кордоном офіційно в той же час. як вказувати в анкеті? вказувати що перебував в Україні і працював чи що був за кордоном. Там є пунк вказати всі адреси де він проживи. Після приїзду він і справді пішов працювати у школу де його оформили на роботу. Буду вдячна за підказки.
 3. Доброго дня У мене питання - чи можу я емігрувати по програмі Self-employed? Мої дані: 1. Освіта вищу музична - класичний спів (сольно не виступала) 2. 37 років, заміжня 3. досвід роботи по контрактах: Вчитель музики -2 річний контракт у ОАЕ, працювала 7 місяців, перервала контракт через погані умови і контракт складений не на мою справжню професію; Наступний 2 річний контракт у ОАЕ , пропрацювала 10 місяців і перервала контракт з причин одруження (була запрошена виступити на місцевому телебачені зі своєю 8 років ученицею); Репетитор з вокалу та музичний керівник для театру - перший контракт на 4 місяці, 2 роки по однорічному контракту з надання послуг репетитор з вокалу для акторів та підготовки музики для музичних вистав Нагороди отримували актори, яких я треную - 1 актор за найкраще виконання музичної партії у музичній виставі на театральному фестивалі в якому беруть участь і єропейські театри; 1 музична вистава виграла обласну премію за найкращу музичну виставу. За 3 роки діяльності театр здобув славу в області, як найкращий театр за музичні вистави та вокальні дані (театр обласного значення - державний) 4. IELTS - L-6; R-5.5; W, S-6.5
 4. Дякую за поради. Буду вивчати це детальніше
 5. Доброго всім дня. Я вже писала на цьому форумі про оцінку дипломів і цей процес успішно розпочато. Моє питання - по які програмі можу іммігрувати? IELTS: W, L-5,5; R, S - 6. Освіта вища музична, вік 37. Працюю репетитором вокалу, муз керівником та диригентом у театрі. Дивилася на професії у Manitoba Demand list - там є театральні професії, але не музичні. Знаю, що музикантам важко іммігрувати по професії, якщо не відомі. Отже, на що мені варто звернути увагу? Чи яку програму шукати? Чоловік - директор, художній керівник теж у театрі. Освіта вища художня - художник, обробка дерева. Англійська в процесі навчання. до IELTS ще не готовий. вік - 40. Буду вдячна за поради і підказки.
 6. Доброго Вечора У мене питання на рахунок імені. Чи потрібно вказувати "по батькові" у полі для дипломів кому вони видані при заповненні анкети на сайті ВЕС?
×
×
 • Создать...