Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Emigrant098

Чемодан
 • Публикаций

  3
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Emigrant098

 • Звание
  Дебютант
 • День рождения 10/21/1989

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Здравствуйте имеют подобную ситуацию в вашей тоже долгое время работал неофициально. Планировал подаватся по атлантической миграционной программе где требуется подтверждение год стажа за последних три года. Многие указывают липовый стаж и у них это проходит но я немного боюсь так как могут проверить выписку из налоговой и тогда сделают бан. А чем закончилась ваша ситуацыя?
 2. Доброго вечора! Скажіть якщо я маю реальні підстави подаватись на політ притулок і планую їхати по тур візі разом з дружиною . Питання чи зможе моя дружина відвідувати своїх батьків на Україні чи вона так само як я не зможе відвідввати Україну до отримання громадянства?
 3. Всім доброго дня! Тако ж цікавить дане питання. Дуже багато різних програм для еміграції, і на перший погляд все легко. От тільки як копнути глибше появляється багато нюансів. Планував подаватись по АІРР, як трак драйвер. Стаж роботи по даній спеціальності в мене великий, от тільки документально цього я підтвердити не можу. На даний момент влаштувався на офіційну роботу водієм в Польщі, працюю 2 місяці. Ось тільки почав часто зустрічати неоднозначні коментарі на форумах в яких люди не задоволені умовами праці та заробітною платою по АІРР. Мовляв багато роботодавців по даній програмі користується безвихідною ситуацією аплікантів надають погані умови праці за малу заробітну плату. Я звичайно розумію що дуже часто це людське перебільшення. Сам не раз бачив таких на роботі в Польщі. Коли роботодавець бере на роботу людину узгоджує умови праці на які людина погоджується ,а потім возмущається що її змушують виконувати роботу на якуж вона сама погодилась. На даний момент я вагаюсь чи варто мені ще працювати 10 місяців, щоб набрати рік стажу а потім ще чикати виїздної сесій. АІРР закінчується 2020 і невідомо чи ця програма буде подовжена. Щей погоджуватись на відносно невелику заробітну плату в Канаді. Можливо краще скористатись варіантом поїздки по туристичній візі а вже там самому здавати на права і шукати роботу? Буду дуже вдячний за інформацію про програми по яких можна емігрувати в Канаду, або можливо в когось є перевірені консультанти по еміграції. Трішки про себе: 29 років , маю диплом бакалавра по правознавству, але жодного дня по спеціальності не працював, був оформлений 8 років як чп, потім 2.5 працював не офіційно, зараз 2 місяці працюю офіційно водієм по категорії С. Одружений: дружині 24 роки , за освітою бугалтер, але також жодного дня по спеціальності не працювала.
×
×
 • Создать...