Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Sered

Чемодан
 • Публикаций

  14
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Sered

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Опускаючи ряд деталей розказую про пошук праці в Канаді шляхом розсилки резюме, так як інші способи більшості з нас не доступні. Виципити канадський джоб офер як шанс для еміграції штука не легка. Ну хіба ти спеціаліст від Бога і нагород та грамот в тебе вагон, і то навряд. Я склав резюме яке відправляв на виноградники та виноробні в надії знайти роботу. Хоча я в це мало вірив, мені прост було цікаво яка кількість людей бодай відпише. Скажу зразу резюме в цьому плані в мене хроше і досвід роботи непоганий, але це таке. Загалом я відправив 53 резюме в Канаду(бо панєслась і я відправляв резюме і в Чехію. і Австралію, і Китай та ще й в Польщу, цікавило чи хоч хтось відпише. загалом відправлено 103 резюме. Канада 53, Австралія 37, Китай 1 і так далі) З Канади прийшло 4 відповіді, одна з яких автовідповідач. Двоє сказали, що наразі немає позицій вільних і одна ось така: Thank you for your email.I am currently out of office for the Christmas break from Friday, December 20 - Monday, January 6.I look forward to speaking to you upon my return.Happy Holidays!Kirsten. Тобто на 53-4, 1 до 13, яксь так. З Австралії двоє відписали, теж на фонтан. Чехи відписували теж двічі, казали що наразі роботи нема. З 5 резюме в Польщу відповіло троє. Один з яких запропонував роботу на винограднику. Резюме я складав і за канадським зразком і за єврпейським. Доречі на резюме з фото відповідали а там де його не було ні. В супровідному листі я не вказував, що хочу взяти участь в міграційній програмі. Просто писав що шукаю будь яку роботу на винограднику. Наявність програми думаю ще більше б відлякала потенційнго роботодавця, тим паче що відсоток відповідей на лист і так низький. Якось так.
 2. Цільово шукаю роботу на виногграднику. Відправив 15 листів щойно з резюме. Завтра розкажу про результат.
 3. Дуже цікава програма. Якщо є стаж в прфесії можна спокійно розсилати резюме.
 4. Дуже якісна відповідь, дякую. чогось такого і очікував. Дуже дякую! Я перегляну свої погляди на еміграцію в Канаду. Дешевше ще й дружині зробити паспорт ЄС і спати спокійно
 5. Доброго часу доби. З того що я знаю в норвегії треба знати як мінімум інгліш добре, але це не забезпечує багато плюсів бо якщо осідати то треба вчити норвезький. Я по троху теж приглядаюсь до Скандинавії, хоча курс на Канаду. Там діють різного роду програми для громадянь ЄС, це значно спрощує пошуки роботи. З того що я зрзумів з робтю там як і всюди, хто шукає той знайде. мінімалка 4000євр)))+-
 6. В Канаді не був. покищ(((Скандинави круті, це без сумніву. Як на мене Канада перспективніша Легше асимілюватись це однозначно. Не потрібно вчити Норвезьку наприклад а можна обійтись тільки англійською. Є рідня така сяка.
 7. Вчитись то навряд, я і так PhD, а з сімєю в Канаді краще ніж в Скандинавії
 8. Я думаю раз з Канадою безвіз то це вже великий плюс. Без work permit всюди важко, те саме і в Польщі чи Чехії. Так в Польщі легше найти рбту нелегалом ніж в Канаді але я підозрюю що це можливо в обох країнах. Мене цікавить чи легше знайти роботу в Канаді з паспортом ЄС, тобто розуміємо, що подати заявку з Ромунії вигідніше ніж з України. тай прстіше мабуть чи ні?
 9. Доброго дня всім! Таке от питання маю до форумчан. В зв'язку з популярністю виготовлення паспортів ЄС в Україні, які перспективи і нюанси переїзду в Канаду з паспортом ЄС, конкретно Ромунії. Чи можна з такими документами працювати. скільки перебувати в Канаді і так далі(так як у них безвіз). Хто що знає поділіться інфою! Дякую!
 10. Йти в центральний офіс саме те, що треба. розкажуту як проойшло. Я після 12 піду теж міняти дипломи, якщо ви не встигнете то я розкажу
 11. Дипломи МАУП повна параша, адміни вибачайте, як мені пояснили в Міністерстві освіти та в місці де проставляють апостиль. забув назву. фактично ці дипломи не дійсні навіть в Україні. На дипломи МАУП апостиль не проставляється!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! з тієї причини, що вони не мають державного номера. Фактично МАУП видає дипломи які майже однакові з державними. тільки менші а відповідно не дійсні НІДЕ, навіть в Л/ДНР. Щоб проставили апостиль треба йти в ПАУМ по місцю і казати щоб міняли на диплом держ зразка. Я так буду робити на днях.
 12. Доброго вечора, ситуація схожу ж найпершим дописувачем. На днях буду відправляти дипломи для того щоб проставили апостиль, дружина випускниця МАУП(Львів) ВЕС підходив бо там спеціаліста ототожнюють з магістром. А оце заглянув на форум і бачу , що дипломи МАУП не підтверджують у ВЕСі. Поправте якщо я не правий МАУП Міжрегіональна Академія Управління Персоналом. Апостиль я думаю, що проставлять але що далі робити? Підкажіть куди краще звернутись замість ВЕСу. Дякую за увагу.
 13. Доброго часу доби. В мене склалась от така ситуація. Я є аспірантом в університеті і відповідно по закінченню отримаю ступінь кандидати наук або по їхньому PhD/ Але так як до закінчення аспірантури ще рік а дипломи дружини та свої(магістрів, бакалаврів) я хотів би оцінити найближчим часом і розпочати вже сам міграційний процес. (Так як відтерміновувати цей процес вже нема ні сил ні бажання). Питання власне таке, є сенс чекати на диплом PhD і чи він щось кардинально змінить у процесі міграції(пришвидшить, покращить можливості суттєво) чи рухатись без нього(диплома). А там вже перевести якщо що в нагрузку з собою. P/SДипломи бакалаврів і магістрів нового зразка, з укр та анг записами про науковий ступінь, чи є сенс їх взаглі перекладати, бо з точки зору логіки і обіцянок наших міністрів вони вже мають бути верифіковані за кордоном. Дякую за увагу!
×
×
 • Создать...