Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Sered

Чемодан
 • Публикаций

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Sered

 • Звание
  Собеседник
 1. Дуже якісна відповідь, дякую. чогось такого і очікував. Дуже дякую! Я перегляну свої погляди на еміграцію в Канаду. Дешевше ще й дружині зробити паспорт ЄС і спати спокійно
 2. Доброго часу доби. З того що я знаю в норвегії треба знати як мінімум інгліш добре, але це не забезпечує багато плюсів бо якщо осідати то треба вчити норвезький. Я по троху теж приглядаюсь до Скандинавії, хоча курс на Канаду. Там діють різного роду програми для громадянь ЄС, це значно спрощує пошуки роботи. З того що я зрзумів з робтю там як і всюди, хто шукає той знайде. мінімалка 4000євр)))+-
 3. В Канаді не був. покищ(((Скандинави круті, це без сумніву. Як на мене Канада перспективніша Легше асимілюватись це однозначно. Не потрібно вчити Норвезьку наприклад а можна обійтись тільки англійською. Є рідня така сяка.
 4. Вчитись то навряд, я і так PhD, а з сімєю в Канаді краще ніж в Скандинавії
 5. Я думаю раз з Канадою безвіз то це вже великий плюс. Без work permit всюди важко, те саме і в Польщі чи Чехії. Так в Польщі легше найти рбту нелегалом ніж в Канаді але я підозрюю що це можливо в обох країнах. Мене цікавить чи легше знайти роботу в Канаді з паспортом ЄС, тобто розуміємо, що подати заявку з Ромунії вигідніше ніж з України. тай прстіше мабуть чи ні?
 6. Доброго дня всім! Таке от питання маю до форумчан. В зв'язку з популярністю виготовлення паспортів ЄС в Україні, які перспективи і нюанси переїзду в Канаду з паспортом ЄС, конкретно Ромунії. Чи можна з такими документами працювати. скільки перебувати в Канаді і так далі(так як у них безвіз). Хто що знає поділіться інфою! Дякую!
 7. Йти в центральний офіс саме те, що треба. розкажуту як проойшло. Я після 12 піду теж міняти дипломи, якщо ви не встигнете то я розкажу
 8. Дипломи МАУП повна параша, адміни вибачайте, як мені пояснили в Міністерстві освіти та в місці де проставляють апостиль. забув назву. фактично ці дипломи не дійсні навіть в Україні. На дипломи МАУП апостиль не проставляється!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! з тієї причини, що вони не мають державного номера. Фактично МАУП видає дипломи які майже однакові з державними. тільки менші а відповідно не дійсні НІДЕ, навіть в Л/ДНР. Щоб проставили апостиль треба йти в ПАУМ по місцю і казати щоб міняли на диплом держ зразка. Я так буду робити на днях.
 9. Доброго вечора, ситуація схожу ж найпершим дописувачем. На днях буду відправляти дипломи для того щоб проставили апостиль, дружина випускниця МАУП(Львів) ВЕС підходив бо там спеціаліста ототожнюють з магістром. А оце заглянув на форум і бачу , що дипломи МАУП не підтверджують у ВЕСі. Поправте якщо я не правий МАУП Міжрегіональна Академія Управління Персоналом. Апостиль я думаю, що проставлять але що далі робити? Підкажіть куди краще звернутись замість ВЕСу. Дякую за увагу.
 10. Доброго часу доби. В мене склалась от така ситуація. Я є аспірантом в університеті і відповідно по закінченню отримаю ступінь кандидати наук або по їхньому PhD/ Але так як до закінчення аспірантури ще рік а дипломи дружини та свої(магістрів, бакалаврів) я хотів би оцінити найближчим часом і розпочати вже сам міграційний процес. (Так як відтерміновувати цей процес вже нема ні сил ні бажання). Питання власне таке, є сенс чекати на диплом PhD і чи він щось кардинально змінить у процесі міграції(пришвидшить, покращить можливості суттєво) чи рухатись без нього(диплома). А там вже перевести якщо що в нагрузку з собою. P/SДипломи бакалаврів і магістрів нового зразка, з укр та анг записами про науковий ступінь, чи є сенс їх взаглі перекладати, бо з точки зору логіки і обіцянок наших міністрів вони вже мають бути верифіковані за кордоном. Дякую за увагу!
×
×
 • Создать...