Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

ft62

Чемодан
 • Публикаций

  20
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 Обычный

1 Подписчик

Информация о ft62

 • Звание
  Собеседник

Старые поля

 • Настоящее имя
  Iegor

Контакты

 • Сайт
  https://ua--ca.blogspot.com/
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Kyiv

Посетители профиля

545 просмотров профиля
 1. ft62

  Express Entry

  В мене так само було, просто перезайшов в профайл, форма з'явилася.
 2. ft62

  Express Entry

  можна замовити довідку на сайті МВС https://odk.mvs.gov.ua/. я замовив 29.12.2019 - 5го числа була довідка готова, треба лише поїхати забрати.
 3. У мене в профілі є посилання на блог, де я намагався описати мій досвід. Якщо коротко, то дипломи європейського зразка дружини не перекладали.
 4. Вирішив, що було б не погано максимально розібратись в питанні самому. @Starcrafter, @Aidan дякую за відповіді. Ви прояснили мені ситуацію
 5. Доброго дня, збираюсь подавати документи на Visitor Visa. Недавно надійшло запрошення на Exploratory Visit. Намагаюсь зрозуміти як діяти далі, тому спробую описати що я наразі зрозумів. Моя ситуація наступна -одружений, дружина лишається в Україні, планую поїздку на осінь (попередньо вересень). Прошу ваших порад, відповідей та підтверджень правильності / не правильності мого розуміння. 1. Наскільки я розумію подаватись мені треба вже з квитками на руках та заброньованим готелем. Поправте якщо не правий. Не хочеться заглядати вперед, оскільки візит хочу на вересень. Влітку скоріш за все полетіти просто не буде можливості. Чи можна забронювати та не оплачувати квитки, поки не отримав візу? Яка загальна практика? В принципі наразі займаюсь визначенням з датами, пошуком квитків та бронювання житла але цікаво чи є варіанти (в чому я сумніваюсь), адже в формі IMM 5257 слід вказати конкретні дати запланованого перебування. Планую подаватись через візовий центр. 2. Етап збору документів. - Працюю по Інструкції, форми беру звідси. Наскільки я розумію в моєму випадку окрім форм IMM 5484, IMM 5257 та IMM 5707 мені нічого заповнювати не треба. по формі IMM 5257 є наступні питання: - Змінював прізвище до момнету отримання паспорта громадянина України, є відповідне свідоцтво. Маю відповідне зазначити в "Personal details" пункт 2 (відповідно надати копію та переклад свідоцтва про переміну ПІБ). Поправте якщо не правий; - В розділі "Language(s)" щодо питання чи здавав я тести з англійської d) ставлю відповідь YES. Чи потрібно прикладати копію сертифіката IELTS? - В розділі "National identity document" я можу сміливо ставити NO щоб не заморочуватись з перекладом паспорта і не робити зайвих витрат. - Чи обов'язково заповнювати поле "Relationship to me" в питанні 4 розділу "Details of visit to Canada"? Якщо так то який може бути зв'язок з українською громадою та "Manitoba Labour and Immigration Manitoba Provincial Nominee Program" (оскільки їду на їх запрошення). 3. Копії та переклад документів. - Наскільки я зрозумів переклад всіх документів нотаріально завіряти не треба (серед документів будуть свідоцтво про шлюб, про переміну прізвище (якщо треба), виписка з банка, лист-запрошення. - чи треба копії документів про право на нерухомість (та їх переклад) якщо грошей на рахунках вистачає? Дякую за будь-які відповіді та поради.
 6. Тут максимально детально описано мій досвід
 7. Доброго дня, потрібна порада. З 2005 по червень 2011 отримував освіту у ВНЗ (КПІ), з яких 2009 - 2011 магістратура. З серпня 2009 по липень 2010 працював 10 годин в день (0.25 ставки). З липня 2010 і надалі почав працювати на повну ставку на тому ж підприємстві. На повну ставку взяли бо пар було мало, навчання було сфокусоване на написання диплому, по факту лекціями був зайнятий лише один робочий день. Там же, на підприємстві , по суті і писав диплом та проходив виробничу практику. Суть питання в наступному: чи може бути проблема в одночасній роботі на повну ставку та навчанні на денній формі навчання в магістратурі. Робота на повну ставку може бути підтверджена документально.
 8. Ми дружині теж робили дублікат з причини надрукованих печатей в КПІ. Все зроблено, оцінено підтверджено в WES. Обійшлось десь в 23 гривні і до 2х тижнів часу
 9. У нас на руках зараз копії 2ї дипломів (оригінала та діблаката) тому відкрив та порівняв. Оригінал: закінчив у 2015 році ... 30червня 2015 (дата видачі) Дублікат: "Дублікат/Dublivcate" (так і написано)...закінчив у 2015 році .... 1 березня 2018 (дата видачі) Все інше (окрім звичайно серії та номеру) в дипломах однакове. Після реєстрації в WES ми там ніяких змін не робили Порівняння дипломів
 10. Скажу чесно, що не знаю чи можна так, але ми мали подібну ситуацію при перельоті з Києва в Венецію з компанією МАУ. Летіло 3 людини. На момент покупки бітелів я був з біометрикою, дружина з її братом були зі звичайними паспортами. Не хотіли втрачати часу та дешевих квитків і подзвонили в МАУ. По факту нам розказали наступне, і так ми і діяли: Покупка квитка на наявний закордонний паспорт, потім дзвінок в компанію і перереєстрація квитка на нові біометричні паспорти (цей нюанс треба уточняти в компанії де купляєте квитки). В підсумку чекін на біометрику і відповідно з нею перетинали кордон. Тому моя порада - дзоніть в авіакомпанію і уточняйте.
 11. хочу лише доповнити та трошки розкрити відповідь Sergiuss. PhD дасть лише додаткові декілька балів. Якщо є довід роботи та у обох магістратура, то основні бали набираються здачею IELTS на CLB9 (принаймі в мене так) якщо йдете через Express Entry. Якщо ж ви хочете йти за провінційними програмами або через роботу, то такий диплом є лише в окремих випадках бонусом по балам. Я б також починав вже евалюацію дипломів зараз, не чекаючи PhD.
 12. Підскажіть будь ласка, якщо хто має досвід або зустрічався з таким питанням. Згідно з англійською версією сайту в 17 листопада в київі буде виїздна сесія з представниками з НБ (Saturday, 17 November, 2018 - 10:00 Kiev, Ukraine - Major Job Fair). Серед професій, що перелічені для цієї ярмарки ваканцій є NOC 2221 - Aquaculture technicians. Суть мого питання в наступному. Моя дружина за освітою біотехнолог і в принципі під нок 2221 (2221 - Biological technologists and technicians) як по освіті так і по роду діяльності вона підходить, однак вона не Aquaculture technicians. Вона працює в лабораторії де роблять різні типи тестів та аналізів (типу Синево, якщо хто знає), а оформлена вона як "Біолог". Так от, чи є сенс продавати заявку на зустріч, якщо по факту це не її спеціальність однак підходить по ноку. Наскільки я зрозумів Aquaculture technicians - це працівники рибних хазяйств, а моя дружина про це немає ніяких знань. Логіка підсказує що це не наш варіант, але все ж ... Також на офіційному сайті я не побачив жодних обмежень по досвіду роботи. Дружина працює лише рік та декілька місяців, це проблема? Знаю що до трак драйверів принаймі раніше були обмеження в мінімум 3 роки, тому й виникло питання.
 13. Всім привіт, SINP OID для ругулюємої професії (мій нок орієнтовно 2132) треба пред'явити "letter from the Association of Professional Engineers and Geoscientists of Saskatchewan (APEGS) showing that your application for registration as an Engineer-in-Training has been approved, or, a letter from APEGS indicating that you have been assigned Confirmatory Exams". Хто може поділитись досвідом? або хоча б щось знає з цього приводу. В принипі на сайті APEGS все розписано логічно, але є незрозумілі моменти по термінам (Пишуть наче що до року можуть робити оцінку). Ще є питання SINP ЕЕ, для цієї програми моя професія теж повинна бути в списку OID та відповідно маю отримати піддтвердження APEGS.
 14. Дякую. Вирішив описати детально бо коли досліджував форум саме такого формату інформації мені не вистачалдо, всі ж описують по кусочкам, з яких деколи важко скласти загальну картину. А до IELTS вже рік готуюсь, через місяць планую здавати . Як виявилось то скоріш системна помилка при переході на дипломи нового зразка в 2015, або щось таке. Ця проблема у моєї дружини в КПІ, та в її подруг з Богомольця, які для своїх цілей робили підтвердження дипломів в іміджевому центрі. В КПІ, доречі, навідміну від Богомольця якраз "Метнулись кабанчиком", але ми то все робили через кафедру де навчались, яка в свою чергу сприяла максимальному ускоренню процесу переробки. Слід зауважити, що оцінка 2-го диплома була до 30 робочі днів (мій оцінювався до 10 робочих днів) з причини того, що в КПІ забули поставити галочку в системі, і в Іміджевому центрі сказали, що будуть робити запит на універ . і хоча можна було б прискорити і цей етап, ми не втручались. Шлях прискорення наступний: 1.Не подавати документи. 2.Дзвінок від дружини в КПІ і роз'яснення проблеми. 3. Проставка в КПІ галочки в системі. 4.Повторна поїздка в іміджевий центр за декілька днів і подача документів. - в результатів обробка документів в ІЦ за 10 днів. По факту ж ми виконали кроки 2 та 3, але це не допомогло . Так, вибачте, дійсно моя помилка, тут має бути 10.03.2018. Також не коректно вказав дату повторної подачі. Не 14.30.2018 а 14.03.2018 Скоріше 2 в 1му Не дивлячись на певні незручності доставка документів відбулась швидко, просто що ми про це дізнались вже з сайту ВЕС.
 15. Доброго дня всім! Вирішив поділитись нашим достатньо свіжим досвідом евалюації дипломів: Етап перекладу дипломів (старого зразка-1й пакет). Цей етап проходив паралельно етапу підготовки дипломів до оцінки в WES 1. Самостійний переклад окремих дипломів у зв’язку зі специфікою спеціальності 2. 26.04.2018 - Переклад від Бюро перекладів та завірення печаткою дипломів в Бюро перекладів (без нотаріального завірення) – в 2х екземплярах - до 1000 грн. (точно не пам'ятаю. не записав) Обсяг: 2 дипломи бакалавра 1 диплом магістра Етап підготовки до оцінки дипломів в WES 1. 2017.12.31 – Реєстрація на сайті WES та додавання переліку дипломів (створення 2х акаунтів для 2х осіб) 2. 2018.02.14 – Оплата на сайті WES (~234CAD(~190$) за кожну особу) та Заповнення та друк аплікаційної форми (2018.02.14) 3. 18-20.02.2018 – Підготовка аплікаційної форми WES з "reference number", реєстрація в Інформаційно-іміджевий центр, реєстрація заявки, подача оригіналів та 2х копій всіх освітніх документів для отримання пакету документів для WES Canada для кожного апліканта(всього 2 пакети): • 1й пакет (3 диплома): 20.02.2018 – подача (1770.00 грн) 05.03.2018 – пакет готовий • 2й пакет (2 дипломи): 20.02.2018 – подача – відхилено з причини невідповідності державному зразку (Диплом бакалавра КПІ з надрукованими штампами та підписами) ~22.02.2018 – Звернення до університету про видачу дубліката диплома державного зразка ~10.02.2018 – Отримання дубліката диплома 14.30.2018 – повторна подача 1560.00 грн (+280 грн. за прийом поза приймальні години (після 14.00)) 26.04.2018 – пакет готовий Етап оцінки дипомів в WES 02.05.2018 – Формування фінального пакету документів для відправки WES, відправка через PonyExpress (919 грн): • 2 пакети для 2х аплікантів з іміджевого центру • Переклад завірений бюро 1го пакету документів з проставленим олівцем REF на кожному перекладі **пробував відстежити документи, не вийшло, сайт поні експрес постійно тупив, також були неприємні моменти з відношенням персоналу при подачі документів 05.05.2018 – документи надійшли до WES. У 2х акаунтах вказано, що розпочато їх обробку (у персональних кабінетах на сайті ВЕС писали про те що завершення евалюації документів буде завершено 11.06.2018). 07.06.2018 – надійшов лист від WES про завершення етапу обробки документів для 2х аплікантів, підтверджено 2 Магістра ---- При евалюації дипломів я нікуди не спішив, бо всеодно поки готуюсь до здачі IELTS - зайняло пів року. Якщо одразу підготувати всі документи, їх переклад і не мати додаткових проблем думаю можна було б пройти етап евалюації дипломів за 2 місяці. Наразі як мінімум цей етап нами пройдено .
×
×
 • Создать...