Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Pilot777

Чемодан
 • Публикаций

  16
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Pilot777

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

296 просмотров профиля
 1. Так. Ви повинні надати умову найму або умову купівлі-продажу помешкання.
 2. 1 вньосек забрали оригінали odpis skrócony ślubu i odpis skrócony sw.urodzenia
 3. Доповідаю по Вроцлаву: Номерок "Obywatelstwo" треба взяти на 2му поверсі в автоматі (скрізь є вказівники. не загубитеся). До автомату провадить спільна черга з іноземців, які доносять документи, забирають карти і т.д. Я прийшов о 8-30. Автомат включили о 9-00. Я отримав номерок номер 5. Всього за день прийняли рівно 5 заяв на громадянство. Не знаю, чи 5 - це ліміт, чи просто не було бажаючих... О 13-20, я отримав СМС, що мій номер буде висвічено за 15 хвилин. Поки я дійшов на 2-й поверх з партеру, всіх 4х заявників вже відвели у закриту зону для інспекторів для подачі. Я був змушений просити працівницю, щоб вона мене туди теж відвела. Тобто покладати надіїї на СМС не варто. Статус черги можна моніторовати онлайн (https://rezerwacje.duw.pl/status_kolejek/), але в припадку громадянства - це не має великого сенсу, бо всі номерки висвічуються одразу. Потрапивши в закриту зону, я чекав ще 1.5 години, поки приймуть заяви у тих, хто був переді мною. Тепер по самій формі заявки: Дійсно, якщо діти з вами не подаються, то у заяву їх не вписуєте. Але прикладаєте копію їх паспорту. Поштову адресу мене попросили продублювати (не зважаючи на те, що вона співпадає з адресою проживання). Документи скріпляти не треба. Вони це самі зроблять.
 4. О, дякую! Завтра піду подаватися у Вроцлаві.
 5. Дякую! Але прізвище, ім'я дитини і т.д. все одно вписувати і фото вклеювати?
 6. Заповнюю wniosek і дійшов до розділу "B" (дані дитини). Побачив пункт "Czy rodzic, który nie wystąpił z wnioskiem o uznanie małoletniego za obywatela polskiego (jeżeli wniosek dotyczy wyłącznie małoletniego), złożył oświadczenie o wyrażeniu zgody na nabycie obywatelstwa polskiego przez małoletniego, a jeżeli tak, to przed jakim organem?". Я наразі прошу громадянство тільки для себе. То що маю вписати в цей пункт? Хтось вже мав таку дилему?
 7. Всім привіт! Може хтось стикався з подібною ситуацією: дружина має карту тимчасового побиту видану на підставі воз'єднання з родиною. Карта дійсна ще 2 роки. Дружина планує виїхати на навчання в Україну на 6 місяців. Чи довге перебування в Україні є порушенням, яке впливає на дійсність поточної карти? Чи це зашкодить в отриманні наступної карти тимчасового побиту?
 8. Сам відповім на своє питання У Вроцлаві виплатами займається Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Мені подзвонили звідти, сказали, що отримали децизію про призначення виплат. Попросили прийти і написати заяву, де буде вказано номер моєго банківського рахунку. Перша виплата повинна бути у серпні.
 9. Всем привет, Подскажите, кто-то уже получил выплаты? Куда обращались? Я сунулся в ужонд мейский Вроцлава (т.к. замельдован во Вроцлаве), но там ни в кассе, ни на стойке информации никто не в курсе. На руках децизия о признании выплат и указан староста, как орган выдающий пособие.
 10. Зайдите в личный кабинет абонента в Orange - там должно больше подробностей про этот вызов.
 11. А, понятно. Гуглил, общался. Есть аккредитованные в консульстве турфирмы, которые без очереди делают шенген. Сделать национальную визу без очереди никто не может.
 12. Интересно, кому-то удавалось в последние 2 недели записаться через e-konsulat в Винницу на национальную визу? Сейчас пишет "Відсутність вільні дати до 2015-06-12", хотя еще 5 минут назад была дата 2015-06-05. Наблюдаю подобные финты с 22 мая. Неужели за 5 минут разобрали всю неделю? Или консульство просто даты переставляет, а места не дает?
 13. Про Карту Поляка багато інформації. Читайте. Головний склад документів необхідний щоб подати повну заяву на Карту Поляка: заява, котра доступна тут її потрібно заповнити згідно з поясненнями долученими до заяви 1 фотографія – інструкція яка стосується фотографії доступна тут Скомплектовані і скопійовані документи що свідчать про польське походження Увага: такими документами і доказами можуть бути нп: польські документи тотожності; акти цивільного стану або їх дублікати; метрики хрещення; шкільні свідоцтва; документи, які підтверджують зв'язок з польським походженням, документи, підтверджуючі факт депортації або ув’язнення, які містять запис про польське походження; документи про реабілітацію особи депортованої, яка містить запис про польське походження цієї особи; закордонні доводи тотожності які містять інформацію на тему польського походження; довідка полонійної організації, підтверджуюча активне взяття на себе зобовязань в діяльність для мови і культури польської або польської народної меншості; юридичне рішення про польське походження, видане згідно з записами закону про репатріацію, і тд.
 14. Интересно, кто-то получал карту побыту для жены по "Другим обстоятельствам" и какие для этого использовались подтверждающие документы? Очень заинтересовала возможность податься одновременно и мне и жене с ребенком на карту побыту. Уважаемый(ая) Lyl, что Вы имели в виду? Получается коллизия. В правилах воссоединения семьи пишут, что воссоединение возможно либо спустя 2 года проживания по обычной карте, либо сразу по ГК. Для себя я пока вижу только такой алгоритм: Работа по освяченю 3 мес> подача на ГК> 2 мес. ожидания> получение ГК> подача на карту для жены Все эти полгода жена с ребенком может приезжать: 1) по Шенгенской тур. визе (не очень правильно, т.к. жить будет в моей съемной квартире, а подавать в визовый центр надо бронь отеля) 2) по приглашению от поляка (надо как-то объяснить почему поляк приглашает чужую жену с ребенком )
×
×
 • Создать...