Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

ldimova

Чемодан
 • Публикаций

  95
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о ldimova

 • Звание
  Собеседник

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Город
  Wałbrzych
 1. Подскажите пожалуйста, где на EPUAP посмотреть, изменился ли статус гражданства? Только зарегистрировалась там, не могу найти...
 2. Привіт усім! Хто знає в якій установі взяти підтвердження про те, що батько не позбавлений своїх батьківських прав? Чи хтось мав з таким справу? Подались на громадянство на воєводу, троє діток, старший від першого шлюбу, вньосек на нього не подавали бо немає дозволу від тата, прийшов запит щоб надати підтвердження того, що він не позбавлений батьківських прав. Заздалегідь дякую за відповідь.
 3. ldimova

  Доула

  Привіт, хочу працювати доулою, де пройти навчання поближче до Валбжиха? Що крім курсів ще потрібно? Сама маю трьох діток. Є невеличкий досвід, була на пологах з подругою, лікарка порадила йти працювати доулою, але в той час я цього слова навіть не запам*ятала, подумала що вона жартує, і того не взяла до уваги. Випадково побачила в новинах про доул і згадала, можливо це моє. Можливо хтось працює, поділіться досвідом, будь-ласка. Дякую.
 4. ldimova

  Роды в польше

  Хочу поділитись своїми враженнями про пологовий будинок в якому я народжувала. Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy w Wałbrzychu. Спочатку планували їхати народжувати на Україну, склалося негативне враження про всі без вийнятку (приватні, державні) кабінети УЗД у Валбжиху, обладнання державних старе, чорнобілі екрани, ледве знайшли приватне УЗД з новим обладнанням, але обслуговування таке ніби ми до лікаря прийшли додому і просим незрозуміло чого, прийшли по запису на свій час, прочекали 40 хвилин і не отримали належного огляду такого як в приватних клініках на Україні. Двоє діток народились на Україні і трохи досвіду маємо, але склалися обставини так, що народжували в Польщі. Пологовим будинком просто вражена, все чистесеньке, нове, дуже хороший і привітний персонал. Приїхали в пологовий за день до пологів, завчасно запитали що брати з собою, сказали лише свої особисті речі (халат, тапочки, засоби гігієни..) і одяг для дитинки на виписку. В допологових кімнатах дуже гарно, телевізор, санвузол, все білесеньке і пахуче, три разове харчування, смачне і корисне ( фрукти, овочі, риба, м*ясо, кисломолочні продукти). Пологові кімнати просто супер, все нове, дуже зручне крісло, я незнаю як їнші, але акушерка яка приймала пологи просто золота, те що я не розуміла показувала буквально на пальцях, сказала ..."ти лише слухай мене і роби те що скажу, і все буде супер"... Хочеш епідуральну анестезію - будь-ласка, любий каприз, беж жодної плати!! Все прописувалось на паперах до кожної дрібниці, і як я хочу народжувати і з ким і т д. Анестезіолог молодець, дуже аккуратний. Взагалі лікарі і персонал заслуговує на велику подяку, без жодних проплат і "премій" в кармани, як у нас на Україні, все на дуже високому рівні. В післяпологовій палаті нас було троє, ще раз повторю, все дуже чистесеньке і настільки все зручне і продумане до дрібниць, для комфорту пацієнток, що просто слів немає, ліжка на пультах для піднімання чи опускання спинки, ніг і самого ліжка, що дня заміна постільної білизни, завжди в наявності парерові рушнички для витирання рук, рідке мило і засіб для дезинфекції рук. Одяг дитинці приносили що дня для заміни попереднього, зробили безліч різниз аналізів і діагностик, все після письмової згоди. І харчування якщо хочеш дієтичне чи нормальне. Пологи пройшли дуже добре порівняно з двома попередніми це був просто відпочинок. Як я казала чоловікові ... "ніби з перукарні вийшла"...)) Ще ми отримали дуже гарні подарунки для малечі. Якщо комусь ця інформація стане у пригоді, буду рада. Успіхів всім майбутнім мамусям.
 5. Мы фотографировали нашего малыша в 5 дневном возрасте, сложно но возможно)) Фото для КСП приняли.
 6. Для отримання песеля вимагають сталого мельдунку, в дуже окремих випадках тимчасового, а так щоб взагалі без мельдунку не дають.
 7. На основании Карты Сталего побыту могут выдать) Хто вам сказав що песель можуть видати на основі КСП, без мельдунка??
 8. Яка різниця на якій підставві інспектор вимагає донесення додадкових документів, в них свої правила і порядки, якщо просять донести тоді в чому проблема, щоб їх донести, доносьте все що просять і навіть зайве і дякуйте що не відмовили, а причину знайти завжди можна. Ви ж самі звцікавлені в швидшому розгляді справи, то сприяйте цьому.
 9. На здоров*я) Остаточно, що саме зіграло роль у випадку з КСП для дітей і КТП для чоловіка, може напевно сказати лише інспектор який вів справу. Почитайте в законі у яких випадках можна подаватися одночасно, я не думаю що ми одні єдині, що так подавались. Успіхів.
 10. Спочатку поїхав чоловік по зпрошенню від роботи, отримав тимчасовий побут (також від роботи), потім запросив нас, а далі вже подавались так як я і писала в попередньому повідомленні. Мої прабабка і прадід, дід, і мама (по рішенню суду), в моєму випадку (з корінням) не все так просто як читається, детально я все розписувала раніше в цій темі, маєте бажання можете вникнути. Офіційний дохід в Польщі, вистачило ЗП чоловіка на всіх нас. Вроцлав.
 11. Не маю бажання переливати з пустого в порожне, все що пишу то точно знаю з власного досвіду, подавалися всією сімьєю, я по походженню зі мною двоє неповнолітніх діток, і чоловік на воз*єднання (з офіційним доходом і всім що треба) Всі отримали карти, я і діти на 10 років, чоловік на три, наші карти з доступом до ринку праці.
 12. Яка може бути особиста подача півторарічної дитини , дитинка автоматично подається з мамою. Чоловік і дружина мають повне право подаватись одночасно: дружина на сталий побут по походженню, а чоловік на воз*єднання хто вам сказав що це "не комильфо"?? Інспектори самі радять так робити.
 13. 1. - 2. Ви можете подаватись одночасно з дружиною, але вам потрібно показати офіційний мінімальний прожитковий мінімум про це багато писали в попередніх повідомленнях, перегляньте тему ще раз, є все детально розписано за розмір суми і тд. По часу ви точно не впишетесь, теоретично може бути, але на практиці терміни набагато більші ніж вам дозволяє віза.
 14. Нагадайте мені, будь-ласка, які аргументи можуть бути вказані у заяві на громадянство через президента,(є КСП)? Розумію що у кожного своє, але все таки щоб трошки зорієнтуватись. Читала що рішення приблизно виносять через 5-6 місяців після подачі "вньосків", недавно отримали карти, залишився місяць до пологів і хотіли б щоб новонароджена дитинка отримала громадянство Польщі. Щоб ви могли порадити. Дякую.
 15. Тип візи не має значення, головне щоб ви легально приїхали в Польщу і встигли до закінчення візи подати документи на КСП. Мій старший син мав іспанську туристичну візу на один місяць, все добре не було жодних запитань, але напевно спокійніше щоб була будь-яка польська.
×
×
 • Создать...