Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

ihorb

Чемодан
 • Публикаций

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Обычный

Информация о ihorb

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Наступний раз буду подаватись як резидента отримаю За довго чекати і малі шанси A по тепершніх нововеденях - за дорого За два роки, на резиденті через воєводу, буду побувати Hi, сам
 2. Для статистики: - подача 12/2019 p. у Варшаві. - в адміністрації Prezydenta RP 08/2020 p. - відмова 18/10/2021 p. Oтримав листа: 20/11/2021 p. Для cпpaвки: - Pobyt Czasowy; - 3 вищі освіти отриманi в PL (інженер та два магістра); - y Польщі з 2014р; - власнa нерухомість.
 3. Може хтось знає, за які місяці зараз розглядають заяви?
 4. Але коли заяву зареєстрували в канцелярії президента? Мою, MSWiA, відправилo дo канцелярії в червні, а в канцелярії зареєстрували в серпні.
 5. Aктyaльна інформація "W odpowiedzi na Pana kolejnego e-maila z 16 sierpnia 2021 r. Biuro Obywatelstw i Prawa Łaski uprzejmie informuje, że obecnie rozpatrywane są wnioski zarejestrowane na początku 2020 r."
 6. Так два місяці чекав на їх телефон. Вислав поштою.... P. S. вже 3м. пішов, ще не передзвонили
 7. Всім привіт! Чи може хтось остатньо доносив документи до справи, яка вже рік як в канцелярії Президента? Як виглядає та вся процедура? Куди відплатити нові/додаткові/актуальні документи? Безпосередньо до канцелярії (номер справи маю, писав мейла) чи до уженду де подавався? (MUW Warszawa). Змінились деякі дані і хотів би оновити інфо
 8. А на какой адрес электронной почты Вы писали? И как Вы узнали свой номер дела в канцелярии президента? Нужно написать письмо или можно емейл?
×
×
 • Создать...