Перейти к содержанию



Oleksandra15

як отримати візу після відмови (В2)

Рекомендуемые сообщения

Потрібна порада людей щодо виправлення можливих помилок після відмови у В2..

 

передісторія:

Колись кілька разів була в США (останній раз у 2006 році по роботі). Там є друзі американці (сімейна пара, їм зараз обом по 85 років), які у вересні запропонували приїхати до них в гості родиною (чоловік, я і двоє діток). Вони запропонували оплатити дорогу іпроживання в них.

Від них був відповідний лист-запрошення.

Заповнили анкету - обоє з чоловіком працюємо. Заробітна плата на двох десь 30 тис. грн в місяць.

В анкеті ми написали, що фінансують поїздку наші друзі.

 

тепер інтерв'ю:

я одразу дала запрошення (на сторінку паспорту друга офіцер не дивився)...

здається, що наше запрошення викликало одразу недовіру, тому що дивно, що хтось хоче профінансувати поїздку всій родині... хоча я сказала, що частково ми будемо фінансувати...

оскільки в мене була хороша історія віз в США (хоча і давня) і достатньо багатьо віз ЄС після того, я, мабуть, занадто розслабилась із тим, щоб слідкувати за чіткістю відповідей на питання. Водночас я була досить емоційною - нервувалась чомусь дуже сильно... (можлив, це відчувалось)

питання до чоловіка: де і ким працюєте,

питання до мене: коли востаннє була в США і що там робила.

на моє питання, чи показати документи з роботи, банківські виписки, тощо - прозвучала відповідь "Ні"... (тобто він не дивився взагалі жодних документів, які ми принесли... а там були права власності на нерухомість... інформація про депозит, тощо.)...

І... відмова... причина: "a visa denial under INA section 214(B)". В листочку відмови вказано, що не той тип візи... але ж гостьової чистої тепер же немає? тобто треба було подаватись на В2, як ми і подавались...

 

тепер намагаюсь зрозуміти, що саме стало причиною відмовою (зрозуміло, що це радше здогадки можуть бути, але все ж таки...)

можливо, треба було наголосити на тому, що друзям 85 років (може це б пояснило, чому вони хочуть нам профінансувати поїздку)... Бо я просто сказала, що от запрошення, а також там є копія паспорту...

можливо, не варто було писати в анкеті, що саме вони фінансують поїздку?

 

друзі хочуть, щоб в січні ми ще раз спробували податись на візу... (а це не таке дешеве задоволення :(

 

але питання в тому, що і як писати в анкеті, щоб таки отримати "Так"... і які документи подавати...

в них вже все одно є інформація про цю спробу і про друзів...

тобто все одно, як я розумію, ліпше писати, що їдемо до друзів.

Але чи можна / варто вказати, що дркзі фінансують поїздку мені, а в решти (або ж у дітей) писати, що фінансуємо самостійно? (оскільки опції фінансування з кількох джерел я не знайшла в анкеті).

 

чи взагалі не варто пробувати ще раз?

 

дякую наперед за відповідь!

(написала приблизно це питання також в темі Мой опыт прохождения собеседования на В-2... але там поки що немає відповідей...)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібна порада людей щодо виправлення можливих помилок після відмови у В2..

 

передісторія:

Колись кілька разів була в США (останній раз у 2006 році по роботі). Там є друзі американці (сімейна пара, їм зараз обом по 85 років), які у вересні запропонували приїхати до них в гості родиною (чоловік, я і двоє діток). Вони запропонували оплатити дорогу іпроживання в них.

Від них був відповідний лист-запрошення.

Заповнили анкету - обоє з чоловіком працюємо. Заробітна плата на двох десь 30 тис. грн в місяць.

В анкеті ми написали, що фінансують поїздку наші друзі.

 

тепер інтерв'ю:

я одразу дала запрошення (на сторінку паспорту друга офіцер не дивився)...

здається, що наше запрошення викликало одразу недовіру, тому що дивно, що хтось хоче профінансувати поїздку всій родині... хоча я сказала, що частково ми будемо фінансувати...

оскільки в мене була хороша історія віз в США (хоча і давня) і достатньо багатьо віз ЄС після того, я, мабуть, занадто розслабилась із тим, щоб слідкувати за чіткістю відповідей на питання. Водночас я була досить емоційною - нервувалась чомусь дуже сильно... (можлив, це відчувалось)

питання до чоловіка: де і ким працюєте,

питання до мене: коли востаннє була в США і що там робила.

на моє питання, чи показати документи з роботи, банківські виписки, тощо - прозвучала відповідь "Ні"... (тобто він не дивився взагалі жодних документів, які ми принесли... а там були права власності на нерухомість... інформація про депозит, тощо.)...

І... відмова... причина: "a visa denial under INA section 214(B)". В листочку відмови вказано, що не той тип візи... але ж гостьової чистої тепер же немає? тобто треба було подаватись на В2, як ми і подавались...

 

тепер намагаюсь зрозуміти, що саме стало причиною відмовою (зрозуміло, що це радше здогадки можуть бути, але все ж таки...)

можливо, треба було наголосити на тому, що друзям 85 років (може це б пояснило, чому вони хочуть нам профінансувати поїздку)... Бо я просто сказала, що от запрошення, а також там є копія паспорту...

можливо, не варто було писати в анкеті, що саме вони фінансують поїздку?

 

друзі хочуть, щоб в січні ми ще раз спробували податись на візу... (а це не таке дешеве задоволення :(

 

але питання в тому, що і як писати в анкеті, щоб таки отримати "Так"... і які документи подавати...

в них вже все одно є інформація про цю спробу і про друзів...

тобто все одно, як я розумію, ліпше писати, що їдемо до друзів.

Але чи можна / варто вказати, що дркзі фінансують поїздку мені, а в решти (або ж у дітей) писати, що фінансуємо самостійно? (оскільки опції фінансування з кількох джерел я не знайшла в анкеті).

 

чи взагалі не варто пробувати ще раз?

 

дякую наперед за відповідь!

(написала приблизно це питання також в темі Мой опыт прохождения собеседования на В-2... але там поки що немає відповідей...)

Ну во-первых, никто не знает точную причину отказа. А во-вторых, если причина отказа в том, кто эту поездку финансирует, то даже при ваших исправлениях на частичную оплату поездки вами, это не сыграет важную роль. Они только больше уверятся, что вы настойчиво хотите попасть в США. Могут сменить гнев на милость, в случае если вы оставите детей или мужа в вашей стране.

У меня давно-давно было два отказа. После первого отказа, я не поверила что мне отказали ни за что, потому что у меня в то время не было никакого интереса к США, только лишь как туризм. Сразу подала на повторное получение визы, опять отказ. После этого я не пробовала пять лет. И только спустя время мне дали визу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На двох $1300 на місяць і всією родиною зібрались їхати - це гарантована відмова.

85-річні "друзі". Звідки офіцеру знати, може ті друзі з державної допомоги живуть.

Важко буде щось змінити в цій ситуації. Важко вам повірити що ви не збираєтесь залишатися в США.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це виходить із серії ситуації: "Доведіть, що ви не гусак" :(

 

Щодо зарплати - то я просто працюю поки що з дому, оскільки молодшій дитині рік... В листі з роботи написано про те, що скоро буде повна зайнятість і більша зарплата... Але ж лист з роботи ніхто не дивився і ніхто нічого не питав.

 

Але з відповідей виходить, що намагатись повторно не варто, якщо за бортом нікого не залишити. Так шкода :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це виходить із серії ситуації: "Доведіть, що ви не гусак" :(

В консульстве США это именно так, вполне официально. По законам США доказывать крепкие связи со своей домашней страной обязан аппликант за визой.

Если доказать не смог, то "сорри".

Обращайтесь еще, возможно когда-то какой-то консул вдруг поверит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В консульстве США это именно так, вполне официально. По законам США доказывать крепкие связи со своей домашней страной обязан аппликант за визой.

 

Так, про ці норми законодавства я читала.

Просто тут виходить, що не дають довести це, оскільки навіть не дивляться на документи (для отримання Шенгену завжди подаєш всі документи, і їх дивляться... принаймні таким був мій досвід).

 

А проблема виникає в тому, що в анкеті тільки пишеш основну роботу і основну заробітну плату.

В нас ще є додатковий доход як ФОП - його незрозуміло куди записати. Тобто якщо б його записувати, то доход виходить більший... але ж про це навіть не питали (а в анкеті немає де, про це написати).

Також в анкеті не питають про власність і заощадження. Про них також були з собою документи, але цього не спитали...

 

Тому і думаю, як в анкеті можна було б це відобразити, і відповіді не знаходжу...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, про ці норми законодавства я читала.

Просто тут виходить, що не дають довести це, оскільки навіть не дивляться на документи (для отримання Шенгену завжди подаєш всі документи, і їх дивляться... принаймні таким був мій досвід).

 

А проблема виникає в тому, що в анкеті тільки пишеш основну роботу і основну заробітну плату.

В нас ще є додатковий доход як ФОП - його незрозуміло куди записати. Тобто якщо б його записувати, то доход виходить більший... але ж про це навіть не питали (а в анкеті немає де, про це написати).

Також в анкеті не питають про власність і заощадження. Про них також були з собою документи, але цього не спитали...

 

Тому і думаю, як в анкеті можна було б це відобразити, і відповіді не знаходжу...

Наврядли всей семье дадут визы, даже если у вас будет огромный доход

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, про ці норми законодавства я читала.

Просто тут виходить, що не дають довести це, оскільки навіть не дивляться на документи (для отримання Шенгену завжди подаєш всі документи, і їх дивляться... принаймні таким був мій досвід).

 

А проблема виникає в тому, що в анкеті тільки пишеш основну роботу і основну заробітну плату.

В нас ще є додатковий доход як ФОП - його незрозуміло куди записати. Тобто якщо б його записувати, то доход виходить більший... але ж про це навіть не питали (а в анкеті немає де, про це написати).

Також в анкеті не питають про власність і заощадження. Про них також були з собою документи, але цього не спитали...

 

Тому і думаю, як в анкеті можна було б це відобразити, і відповіді не знаходжу...

Причем тут зарплаты, ФОПы, собственность, да и все, о чем вы пишете, к доказательствам ваших крепких связей с домашней страной??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Причем тут зарплаты, ФОПы, собственность, да и все, о чем вы пишете, к доказательствам ваших крепких связей с домашней страной??

 

Ок, а як тоді довести свій зв'язок?

Як я розуміла, що це хороша робота, нерухомість, батьки, тощо...

Про нерухомість питань немає, про батьків і сестер також... Отже, залишається лише про заробітну плату і прибутки тут.

Чи я щось неправильно розумію і зв'язок - це лише коли залишаєш тут дітей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ок, а як тоді довести свій зв'язок?

Родственники и предыдущие поездки в основном. Также правдоподобные мотивы поездки, а не придуманные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ок, а як тоді довести свій зв'язок?

Як я розуміла, що це хороша робота, нерухомість, батьки, тощо...

Про нерухомість питань немає, про батьків і сестер також... Отже, залишається лише про заробітну плату і прибутки тут.

Чи я щось неправильно розумію і зв'язок - це лише коли залишаєш тут дітей?

Не правильно. Дети, оставленные "в залог", не являются доказательством связи с домом, если консул подозревает, что вы можете нарушить условия визы.

Как доказывать? А вот так, на словах. Вам в США зачем? Честно ответьте. В себе поройтесь. Возвращаться в Украину лично вашей семье какой смысл? Вот это и объясняйте.

 

"Но не самое ли это позорное невежество - думать, что знаешь то, чего не знаешь?"

Платон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не правильно. Дети, оставленные "в залог", не являются доказательством связи с домом, если консул подозревает, что вы можете нарушить условия визы.

Как доказывать? А вот так, на словах. Вам в США зачем? Честно ответьте. В себе поройтесь. Возвращаться в Украину лично вашей семье какой смысл? Вот это и объясняйте.

 

Так от в тому ж і справа, що чесно відповідала про друзів і про те, що хотіла б, щоб чолвоік і старша донечка подивились країну (а менша ще маленька, щоб залишати тут)...

А залишатись там ніколи не було бажання... (колись була змога).

Просто не можу визначитись, чи спробувати в січні ще раз (але це ще купа грошей на процедуру подачі візи), чи спробувати вже наступного року, коли меншу можна буде вдома залишити з моїми батьками (їй буде вже три). Якщо Ви говорите, що діти вдома нічого не визначають все одно, то виходить в будь-якому разі лотерея...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так от в тому ж і справа, що чесно відповідала про друзів і про те, що хотіла б, щоб чолвоік і старша донечка подивились країну (а менша ще маленька, щоб залишати тут)...

А залишатись там ніколи не було бажання... (колись була змога).

Просто не можу визначитись, чи спробувати в січні ще раз (але це ще купа грошей на процедуру подачі візи), чи спробувати вже наступного року, коли меншу можна буде вдома залишити з моїми батьками (їй буде вже три). Якщо Ви говорите, що діти вдома нічого не визначають все одно, то виходить в будь-якому разі лотерея...

Пока не попробуете, не узнаете.

Но в январе уже и собственные деньги вдруг нашлись, и столетние близкие друзья стали не сильно важны. Кто в эти новые легенды поверит?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но в январе уже и собственные деньги вдруг нашлись, и столетние близкие друзья стали не сильно важны. Кто в эти новые легенды поверит?

 

Не зовсім зрозуміла, про що Ви...

Якщо будемо подаватись, то в будь-якому разі передусім в гості до друзів.

А щодо грошей - то я говорила про гроші на подачу на візу - це ж таки 160 доларів помножити на 4 людини.

А в нас і раніше гроші були, але офіцер в консульстві ні про що не питав - ні про заощадження, ні про що...

Тому не зовсім розумію про "нові легенди"... В нас та сама історія і прицьому чесна :) (хоча, можливо, в неї важко повірити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не зовсім зрозуміла, про що Ви...

Якщо будемо подаватись, то в будь-якому разі передусім в гості до друзів.

А щодо грошей - то я говорила про гроші на подачу на візу - це ж таки 160 доларів помножити на 4 людини.

А в нас і раніше гроші були, але офіцер в консульстві ні про що не питав - ні про заощадження, ні про що...

Тому не зовсім розумію про "нові легенди"... В нас та сама історія і прицьому чесна :) (хоча, можливо, в неї важко повірити...

Наверное я не совсем правильно понял то, что вы писали выше конкретно об интервью.

Также как вы не понимаете, что консул не нуждается во всех этих дополнительных доказательствах для принятия решения. Если по анкете есть малейшие подозрения, что вы просто все стремитесь уехать жить в США, то следует простой и прямой отказ. А эти подозрения просто кричат о себе в вашем случае.

Какие-либо вопросы задаются или справки спрашиваются только когда он колеблется в ту или иную сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...