Перейти к содержанию



megamind

Чемодан
  • Публикаций

    53
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент megamind

  1. Подскажите в какую землю/город лучше всего переехать для максимально комфортной адаптации ребенка 6 лет? Например где есть адекватная община украинско/русско/англо говорящих или международная школа и т.п. Международная это не та в которой большинство мусульмане. Прошу не расценивать это как расизм, а просто желаемые параметры для комфортного существования. В декабре планируем семьей поехать так сказать на несколько дней в разведку, присмотреться.
  2. А вот такой вопрос. Есть фирма в Чехии которая хотела бы чтобы моя Польская фирма сделала несколько строительно/ремонтных заказов в Чехии. Задача отправить в командировку бригаду состоящую из граждан Украины у которых польская рабочая виза. А1 хватит или нужны дополнительные позволения?
  3. Приглашаю в личку консультантов/законников которые готовы предоставить платную консультацию по моему вопросу. Интересуют конкретные решения вопроса а не общая информация.
  4. Обновлю тему. Есть фирма польская. Работники - штукатуры, гипсокартонщики (большинство из них на визах тип Д) Есть фирмы, посредники, подрядчики в Германии которые готовы к сотрудничеству. Задача - легально отправить работников в Германию для выполнения заказов. Перспектива - легальный перенос всего бизнеса и семьи в Германию. с этим ознакомился, но вопросы остались - http://forum.chemodan.ua/index.php?showtopic=81022 Буду рад помощи бесплатной как и платной. Сперва хотел бы обозначить алгоритм решения задачи, потом сопровождения такой деятельности.
  5. жодні із установ куди я звертався не дали негативної відповіді. консульство України, аеропорт, авіаперевізник, служба прикордонна в Польщі. Залишилась лише консульська установа в країні призначення, але я сумніваюсь що їх відповідь буде різнитись. В будь-якому випадку будемо робити дитині паспорт. Додам тут файл отриманий від консульства із переліком необхідних документів. Можливо комусь буде це корисним. оформл_не_досяг_16_рок_в.doc
  6. можливо тоді є варіанти виконання праці в якості субпідрядника на користь фірми в Канаді. Це було б теж цікавим досвідом, так би мовити "розвідка"
  7. Тут згідний, але ж фото дитини із карти побуту актуальне. А разом із актуальним (згідно чинного законодавства) паспортом цього повинно бути досить в теорії Перевіряти це на "власній шкірі" на практиці не хочеться. Хоча і авіаперевізники і прикордонна служба Польщі кажуть що з подорожуванням не повинно бути проблем. Але саме це їхнє "не повинно" мене і лякає. Ніхто із них однак не дає стверджувальної відповіді. В генеральному консульстві вже надали мені відповідь із переліком документів. Паспорт виготовляється протягом терміну - до 90днів. Єдина важлива вимога наявний документ подорожі апліканта (віза карта) на день подачі повинна мати термін дії не менше цих самих 90 днів. Буду подавати документи тут. На деяких сайтах прочитав про дату 1 січня в інших 1квітня. Як висновок краще зробити для дитини окремий проїзний документ інакше Ваша поїздка на вікенд в Європу може завершитись так і не розпочавшись
  8. Виникла ідея і є бажання перенести діючий бізнес із Польщі в Канаду. Вид діяльності - будівництво, ремонт (штукатурка, суха штукатурка ГК, плитки і т.п.). Якість роботи на стабільно хорошому рівні. Є "кістяк" адекватних бригадирів/працівників котрі готові спробувати попрацювати в Канаді. В одного із співвласників фірми дуже хороший рівень знання Англійської мови (рік проживання і навчання в США), у іншого середній рівень. Можливо є відповідні програми або будь-що інше... Власне буду вдячний за корисні поради і рекомендації.
  9. Та от якраз і не відповів В консульстві повідомили, що паспортом можна користуватись і він буде дійсним до кінця терміну його дії. зробити окремий документ для дитини - це було б дуже навіть доброю опцією. Якщо це можна зробити тут же у консульстві, то це взагалі чудово. Їхати в Україну і тратити багато часу не опція. з 1 січня 2018 року - а що буде з 1 січня 2018 року? Чому дитина буде не виїзна? Карта побиту звичайно є у всіх членів сім"ї.
  10. Суть питання зводиться до того, що дитина не має свого паспорта, оскільки раніше була вписана в паспорт одного із батьків = має законні підстави перетинати кордон. Дитині більше 5 років і ймовірно треба б оновити фото дитини в паспорті батьків. Але зробити цього неможливо, на сьгоднішній день не існує подібної опції. Подібних змін не роблять оскільки зараз для дітей робляться виключно окремі документи для подорожей за кордон. Може хтось подорожував із подібною ситуацією літаком по ЄС? Консульство мало чим допомогло. Кажуть що треба би оновити фото, але на сьогодні не існує такого механізму. Тому наявний документ (паспорт в котрий вписана дитина) є діючим до кінця його терміну дії. Перевізник мовчить. Хочу отримати від нього офіційну "паперову" відповідь, щоб не виникло дивних нюансів.
  11. А ось таке запитання. Авто зареєстроване на мене, але користуюсь ще із страховки попереднього власника, громадянина Польщі. Чи не буде якихось нюансів із поїздкою в УА в такому випадку? Чи просто купую/беру "зелену карту" і спокійно їду?
  12. Переліт на кілка днів в межах ЄС. Сімя із 3 чоловік (двоє дорослих і дитина 5 років). Є карти тимчасового побиту в Польщі. Чи потрібні будуть паспорти окрім самих карт? Дитина не має окремого паспорту оскільки раніше була вписана в паспорт (із фото) одного із батьків в віці 2 років. Можуть бути нюанси із перевізником чи відповідними прикордонними службами?
  13. Працівник фірми хоче викупити у фірми особувку та зареєструвати її на себе в основному для поїздок в УА. Проблема в тому що в нього немає мельдунку оскільки місце його проживання змінюється в залежності від роботи. Теоретично зареєструвати машину без мельдунку неможливо. Знайомі люди підказали, що як варіант фірма може віддати цю машину для потрібних йому цілей і при потребі відправити його в "відрядження" до УА. Якщо такий варіант можливий, прошу описати необхідний перелік документів і взагалі прошу підказати будь-яку інформацію на цю тему (в приват або тут).
  14. авто особувка. Хоч і використовується лише в комерційних цілях. що це за спосіб? Якщо йдеться про ввіз на 5/10 днів, то такий варіант не підходить. Він проживає в Польщі на карті часовего побиту. Авто зареєстроване на фірму. Чи може співробітник, і на якій підставі поїхати в УА? Теоретично 60 днів на рік повинно бути досить для моїх потреб.
  15. сотрудник гражданин України
  16. Попрошу расписать подробнее Где взять вньосек? где и какая квота? где взять рапорт? ... а то уж очень охота пойти половить
  17. Автомобіль зареєстрований на мою фірму. Планую кілька поїздок на рік цим автомобілем одним із моїх працівників на Україну терміном більше ніж 10 днів. Як це можливо і що для цього потрібно? Можливо хтось стикався із подібним. Буду вдячний за допомогу.
  18. отримати песель не проблема. Дохід теж може бути більший. А ось місце праці = власна спулка.
  19. сімя, двоє дорослих і неповнолітня дитина. Співвласники спулки. Тимчасовий побит, до кінця 2017р Песелів немає. Офіційний дохід 1500 нетто на особу. Які шанси отримати іпотеку?
  20. Знайомий громадянин Польщі продає діючий бізнес в Кракові в одному із торгових центрів. Це торгова площадка з продажу свіжовижатих соків і фрешів. Чоловік також декларує покупцеві підтримку в веденні бізнесу тривалістю 2 тижні. Для зацікавлених осіб котрі планують переїхати в Польщу на підставі ведення госп. діяльності - допомога з оформленням діяльності, допомога з орендою житла і т.п. Бажана особиста зустріч із потенційними покупцями (Польська, Українська, Російська мови) Прохання бажаючим писати в приват, у відповідь я вишлю номер телефону власника.
  21. На жаль не має в мене часу перечитати всю тему. А пошуком не вдалось знайти інформації. Отже алгоритм такий: ? - Я перербуваю в Польщі на підставі зезволеня на часовий побит. - Іду в консульство і стаю на тимчасовий облік. (отримую якесь підтвердження яке я повинен показати на кордоні при вїзді в УА більше ніж на 5/10 днів?) - Їду в Україну на своєму авто зареєстрованому в Польщі без жодних "несподіванок" прошу підтвердити/виправити
  22. Питання таке На яких підставах можна перебувати довше ніж 5/10 днів в УА на власному авто на польській реєстрації? Ходять слухи про те, що якщо перебувати на консульському обліку, то ніби можна бути 60/365.
  23. можна продати. Не обовязково реєструвати.
  24. Мені б 2 сумки із інструментом перевезти з Тернополя в Краків. Поділіться будь-ласка надійними контактами (можна в приват).
  25. megamind

    Let's Go Poland

    якщо рівень Англійської в тому числі технічної мови у Вашого чоловіка високий, то Польську достатньо знати на побутовому рівні, імхо. У мене є знайомі котрі практично не володіють Польською, але працюють в міжнародних корпораціях повязаних з енергетикою. Працюють виключно використовуючи Англійську мову. Зрештою Ви можете розсилати резюме не лише в Польські компанії. Спеціалістів потребують практично всюди, залежно від їх досвіду. Алгоритм пошуку на мою думку Ви вибрали правильний. Розсилайте резюме безпосередньо, можна також і спробувати послуги посередників, але краще польські фірми котрі мають відповідні вакансії і котрі зможуть спілкуватись з Вами Англійською мовою. Головне визначити спершу умови і вартість таких послуг. Хоча якщо наприклад Ви розмістите резюме десь на онлайн сервісах по пошуку роботи і Ваше резюме буде цікаве посерединку, то він сам буде намагатись звязатись із Вами Не бачу в цьому нічого поганого, оскільки, імхо як правило шахраї працюють в дещо іншому сегменті професій.
×
×
  • Создать...