Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

gamecrush

Чемодан
 • Публикаций

  35
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о gamecrush

 • Звание
  Собеседник

Контакты

 • AIM
  ТДТУ
 • ICQ
  408370032

Информация

 • Город
  Ukraine
 • Интересы
  дівчата, спорт, кіберспорт!
 1. Жінка, має дитину, хоче поїхати на навчання/курси в США. Без роботи (в декреті). Освіта вища - закінчена. Дитину планує залишити тут (дитині 1.3р) з батьком (з батьком жінка не розписана) Що краще говорити на співбесіді, які документи потрібно буде надати. Якщо хтось прочитає це повідомлення обізнаний, буду дуже вдячний за допомогу.
 2. gamecrush

  F2b>f1>f2a?

  Всем привет. Хочу поделиться с вами моей историей воссоединения семьи (она еще не закончилась). Потому что очень много вопросов. Итак Мама поехала в Штаты, вышла замуж и подала документы на воссоединение семьи. Затем получила документы на гражданство, и соответственно мой статус с F2b перешел в F1. (а так ли ето?) Хочу добавить вам свои документы, которые я получал в течение всего времени. Итак, документы: 1.Первые два документа, я получил после заполнением Мамой всех документов, и со всеми оплатами. 2.Далее идет письмо с двумя страницами ... тип визы меняется на F2B. 3.Дали мне отписывают на почту служба NVC, что мои документы рассматриваются. Тип визы F1. 4.Пройшло немного времени и я решил написать им письмо. Пишу раз, второй, третий, четвертый, ну и на остальных мне отписывают они. И вот что присылают. 5.Маме приходит аналогичное письмо. Только ей надо еще оплатить 120 $ 6.Дальше я захожу на сайт nvc.state.gov под своим кейс номером и инвойс ид намбер. и что же я вижу? 7.Ето ж теперь что получается, моя ПриоритиДата уже давно прошла? Что же теперь делать? 8.Допустим возможно так и остается у меня виза F1. Тогда вопрос следующий. Какие документы мне нужно собрать? Список вижу, но есть где перевод хороший? А то с Английской не очень ... 9.Документи надо отправлять по почте? Знаю, есть очень много информации на форумах, но я решил что так будет разобраться с этим быстрее. П.С.Вопрос знатокам. Какой тип визы у меня сейчас? Всем спасибо ++ как правильно составить письмо в NVC чтобы перевели из категории F1 в F2B?
 3. Плохо знаком с процедурой получения паспорта-гражданства. П.С. Что скажете? Есть шансы получить и попасть в США ?
 4. Ситуация у меня такая, я Гражданин Украины , живу в Украине. г. Тернополь . Хочу сделать Венгерский паспорт. В планах поехать в США ( но стою в очереди на объединение семьи ) . Пробовал 2 зари через американский консульство подавать на гостевую визу - отказ . Какие шансы попасть в США без проблем?
 5. Чим може допомогти хороший адвокат мені? Я в черзі на об'єднання сім'ї. Тип візи F1. залишилось чекати близько 2х років
 6. ні звичайно, але ж є дійсно люди, які живуть там чесно, сплачують податки, які хочуть бути легалами. Є плюси і мінуси цієї реформи.
 7. дякую. но-шпа Саме за це і боюсь, щоб черга не затримувалась, а то і так той час йде дуже і дуже довго! так ще і ця реформа...Що ж, буде як буде.
 8. Так я в Україні, думав що буде наплив іммігрантів, яких будуть легалізовувати, і заявки будуть повільніше йти в черзі. п.с. Пробував, читати цю статтю, яку ви мені кинули, вона звичайно об'ємна, інформативна, але з англійською проблема. Перекладу ніде нема, а то гугл не дуже добре перекладає! Якщо можна в двох словах, що там для мене є цікавого!? Дякую.
 9. Стою в черзі на отримання візи F1 (об'єднання сім'ї) Як думаєте? Посунуть мене в черзі? Які прогнози, скільки це може бути років + - ? мені залишилось чекати менше 2х років!
 10. Плохо понимаю сказанное Обамой. Кто понял, помогите "в двух словах" объяснить что и как.
 11. я вказував назву фірми/компанії в які працюю.(в моєму випадку це моя власна фірма. я також ФОП) Тобто якщо ви працюєте на ФОП, вкажіть назву фірми, якщо такої немає то напишіть так як є, тобто ФОП Іванов Іван Іванович, або приватний підприємець. Моя думка
 12. Скажіть будь ласка, хто в курсі. Якщо в об'єднанні сім'ї прийде моя дата по visa bulletin, то це означає що я буду викликаний на співбесіду одразу чи потрібно буде очікувати якісь документи, робити різні довідки, мед огляд і т.д...? Які можуть бути терміни, від priority date до отримання імміграційної візи!
 13. Відбулася і моя співбесіда, все як у всіх, запис був на 8.00 Проходило вся процедура по протоколу. був 11 в черзі Мій вихід...Добрий день .. добрий день, мета поїздки. В гості до Мами. Коли останній раз була співбесіда. Тоді то тоді. Чи були відмови в візі? Так були. Що змінилося у вас після останньої співбесіди. Бізнес, квартира, машина, гроші. Ось документи... Ні не треба документів. Вибачте, я змушений вам відмовити у візі. Вся розмова тривала не більше хвилини. В комп'ютері нічого не шукав, не клацав... як попередній раз. Таке враження що вже все було вирішено. Більше пробувати не хочу, буду очікувати на імміграційну візу...
 14. 3)в мене кіоск, скажемо так, стріт фуд. тому я і сказав за фото. Виписку з податкової візьму. 4)Свідоцтво про реєстрацію візьму, оригінал? Візьму також і страховку. Ок. 5)ок. дякую. 6)ок 7)Справка з ЖЕКу - що я є власником квартири! Про шанси вже наслухався від людей, я це розумію, Мама дуже наполягає щоб я попробував. Тому відмовити її не можу. НО-ШПА, дякую за відповіді!
×
×
 • Создать...