Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Maks1

Чемодан
 • Публикаций

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о Maks1

 • Звание
  Дебютант
 1. Привіт усім. Чи резедент довгостроковий ЄС на території Польща не мусить ( не має такого обов'язку) повідомляти ужонд воєвудскі про звільнення чи наприклад зміни в роботі або про нову роботу?
 2. Привіт усім. Чи резедент довгостроковий ЄС на території Польща не мусить повідомляти ужонд воєвудскі про звільнення чи наприклад зміни в роботі або про нову роботу?
 3. Ок дякую. Теж так думав, принципі усе логічно. Не розумію чого в уженді воєвудскім казали щоб їх поінформувати якщо змінюю воєвудство але мабуть вони щось не зрозуміли до кінця
 4. Ок дякую. Тільки карту змінити навіть якщо там не має на діючий карті адресу? Більш нічого не потрібно буде. Бо зезволеня на побит резедента діє в кожному воєвудстві?
 5. Всім привіт. В мене питання. Чи особа маючи дозвіл на перебуваня довгострокового резедента ЄС на території Польща мусить інформувати воєводу який видав даний дозвіл про зміну місця проживання якщо планує переїхати в інше воєвудство ? Якщо так то в якій термін з моменту переїзду ? І в новому воєвудстві мусить змінити карту чи ні ? Буду вдячний за відповідь бо не можу найти
 6. Всім привіт. В мене питання. Чи особа маючи дозвіл на перебуваня довгострокового резедента ЄС на території Польща мусить інформувати воєводу який видав даний дозвілпро зміну місця проживання якщо планує переїхати в інше воєводство ? Якщо так то в якій термін з моменту переїзду ? І в новому воєводстві мусить змінити карту чи ні ? Буду вдячний за відповідь Всім привіт. В мене питання. Чи особа маючи дозвіл на перебуваня довгострокового резедента ЄС на території Польща мусить інформувати воєводу який видав даний дозвілпро зміну місця проживання якщо планує переїхати в інше воєводство ? Якщо так то в якій термін з моменту переїзду ? І в новому воєводстві мусить змінити карту чи ні ? Буду вдячний за відповідь
 7. Ок дякую за інформацію. Як ви розумієте wyjątkowa sytuacja osobista? Як був студентом макс 3 місяці був на канікулах в рік ( треба було висилитись з гуртожитку) а так цілий час в Польщі завжди- бо тільки це мені всю математику псує.
 8. Всім привіт. Хочу запитати. Які шанси на отримання громадянства через воєводу по резеденту ЄС ( маю від жовтня 2019) по 6 пункті. Живу в Польщі 10 років ( 5 років навчання і 5 років робота ) ?
×
×
 • Создать...