Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

redero

Чемодан
 • Публикаций

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Обычный

Информация о redero

 • Звание
  Собеседник

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Straż Miejska we Wrocławiu інформує, що вчора ввечері (субота, 5 жовтня) на вул. Косцюшкі у Вроцлаві було знайдено смартфон, білет на автобус з Ізюму до Варшави на ім'я Євгена Т., пояс шкіряний, трімер, люлька до паління, банка крему і дезодорант. Речі чекають на власника.
 2. Це ви плутаєте. Не треба обманювати себе - малоймовірно, що польскі інспектори ужендув мають стільки кумів із написами "Спроси меня о работе в ОАЭ" російською мовою на футболках. Йдуть ті "безкорисні куми" майже до кожного інспектора, білетиків не мають (нумер білетика над віконцем не змінються, хоча попередній відвідувач вже пішов), і щоб це зауважити, достатньо відкрити очи і посидіти трохи в залі вроцлавського ужонду воєвудського.
 3. Та невже? А коли я 5 годин сиджу у черзі в Ужонді, і бачу, що раптом якийсь пан проходить без черги до віконця із купою вньосків, блокує чергу на півтори години, а суворий інспектор посміхається йому як брату - то що це таке? Звичайна дружба? Давайте не будемо сперечатися про ґатунки коричневої субстанції
 4. це вказує скоріш на звичайне роздовбайство, ускладнене корупцією ("відкривашки") та спробами PIS всидіти одночасно на двох стільцях
 5. Дуже сумнівно, що це звичайне житло - більше схоже на чутки, які розганяють забудовники, щоб підігріти ціни. Хто купить звичайне житло за 20 000 зл/квадрат, якщо можна купити люксове за 13 000 - 15 000? Не кажучи вже про сучасне якісне звичайне житло за 10 000, яке в Україні або Білорусі називали би "елітним". Більшість поляків - то такі люди, які не кидається грошима, навіть якщо мають кругленьку суму у банку. Вони радше куплять дві квартири по 10 000 зл/квадрат, ніж одну за 20 000, і одну з них здаватимуть, а в другій житимуть самі. Не йдеться про VIP'ів - телезірок та банкірів, йдеться про покупців звичайного житла в Гданьску.
 6. а ужонд прислав лист із запрошенням на друге побачення?
 7. я давно відмовився від пошуку вільних дат, посилаю все поштою
 8. Підтверджую - складати вньоски до DUW варто лише паперовою поштою, бо систему интернет-резервації наглухо заблоковано (здається, що нашими "відкривашками" і їхніми подільниками з DUW). Телефони ужонду не відповідають. "Відкривашки" із купою вньосків так само нахабно проходять без черги до віконця. На разі перевірки Найвищої Контрольної Палати нічого не змінили. Принаймні, така ситуація на вересень 2019.
 9. Якщо немає відповіді протягом 3 місяців, раджу спокійно звертатися до адвоката і починати адміністраційну процедуру (спочатку ponaglenie, потім скарга до суду na bezczynność organu administracji - адвокат сам розбереться). Від початку процедури до вироку суду пройде десь 5-6 місяців, але це краще, ніж марно чекати ласки від ужонду 10 місяців, а потім все одно починати цей процес, який триватиме ще півроку - тож зволікати не варто. Адвокат коштуватиме десь 700-800 зл, з них десь 500-600 зл скоріш за все ужонд компенсує вам через вирок суду. А те, що ужонди пишут на своїх сторінках, суддів аж ніяк не хвилює.
 10. Якась дивна нерішучість у наших співвітчизників Дивився сьогодні по ТБ обговорення ситуації із іноземцями у Дольношльонському Ужонді Воєвудськім - кажуть, цьогоріч він сплатив 200 000 зл відшкодувань ним, хто подав на нього у суд через бездіяльність. Я відсудив у них цього року 2000 зл + компенсація послуг адвоката десь 500 зл, і мій адвокат каже, що це стандартна сума відшкодувань. Виходить, що подали скарги до суду лише 100 осіб! А решта сидить і покірно чекає. Це було б смішно, якби не було так сумно.
×
×
 • Создать...