

Nak
Чемодан-
Публикаций
19 -
Зарегистрирован
-
Посещение
Тип контента
Профили
Форумы
Календарь
Весь контент Nak
-
Всім привіт! Підкажіть, будь ласка, хто мав такий досвід по Occupation In-Demand sub-category. Окрім reference letter, чи просили надати ще якісь документи як підтвердження досвіду роботи? Якщо так, то що саме?
-
Всім привіт! Підкажіть, будь ласка, щодо мінімальних вимог для реєстрації в пулі EE. Оцінка по IELTS (overall) має бути 6.0 (і більше) чи по кожному з пунктів має бути мінімум 6.0? Я нещодавно підтвердив свого магістра у WES і здав вперше IELTS. Overall - 6.5., по пунктах - L6.0, R8.5, W6.5, S5.5. Планував хоча б створити профіль.
-
Всім привіт! Хотів би уточнити чи все я правильно зрозумів по Proof of funds. Не є обов'язковою вимогою накопичувати усі необхідні кошти на одному рахунку в одному банку? Це можуть бути 2-3 банки і відповідно різні рахунки (поточний картковий, депозитний короткостроковий) в різних валютах (євро, долар або гривня)? Точних вимог не має. Головне, щоб у еквіваленті на CAD сумарно виходила потрібна сума власних коштів, правильно?
-
Happy Boxing Day for all! Підкажіть, будь ласка, такий нюанс. Для реєстрації в ЕЕ вистачає pdf-файлу, який можна завантажити у персональному кабінеті WES після завершення оцінки? Чи все-таки потрібно отримати сертифікат, який вони надсилають поштою, і потім подавати саме цей сертифікат?
-
Тобто, від дня здачі екзамену до дня отримання сертифікату - від 3 до 4 тижнів. Правильно?
-
ss0andrew0ss Дякую, що відписали. Так, мабуть, доведеться попросити когось з друзів. Ще цікавить таке. Вони кажуть, що набрані бали виставлять на сайті на 13-й-14-й день, а сам сертифікат приблизно за скільки часу доїхав до Вас (з моменту здачі)?
-
Всім привіт! Підкажіть хтось хто уже здавав такий технічний нюанс. Результат (сертифікат) надсилають тільки поштою і тільки в паперовій формі? Цікавить, чи дають потім скачати/отримати сертифікат в електронній формі? Оскільки в мене ймовірна ситуація, що відразу після здачі, доведеться їхати закордон на кілька місяців, а сертифікат просто лежатиме в поштовому ящику і чекатиме, або взагалі десь загубиться, як часто буває в наших поштових сервісів.
-
Якраз на днях мав думку щодо цього моменту. Наскільки я зрозумів з ваших слів, то при створенні ЕЕ аккаунту дозволяють вказати багато провінцій, для підвищення шансів потрапити у якусь провінційну номінацію. Правильно?
-
Дякую, що подивилися і відписали! Тепер почуваюся спокійніше.
-
Мені таких чітко прописаних мейлів не приходило. Лише загальні, типу "дякуємо, що зареєструвалися" і т.п. Я на 90% певен, що все правильно вибрав, навіть відео на ютубі знайшов, яке переглядав перед тим, як створити аккаунт, і на відео все чітко для імміграції. Через це той напис мене і дивує.
-
Так, мені потрібна ECA для імміграції. Моє питання про те, що в різних розділах аккаунту чомусь вказано по-різному. В Account Timeline (перший скрін) чомусь стоїть напис Evaluation Type: Document-by-Document Evaluation (ECA). Тоді як в інших розділах - Educational Credential Assessment (ECA) - як і має бути. Цікавить, як написано у когось іншого? Щоб зрозуміти чи це я десь помилився чи там все ок. (заявку заповнював місяць тому, по ідеї на днях документи вже мають надійти до WES)
-
Всім привіт! Підкажіть, будь ласка, такий нюанс з WES. В мене в Account Timeline (перший скрін) стоїть напис Evaluation Type: Document-by-Document Evaluation (ECA). Це мене збиває з пантелику і починаю сумніватися чи я правильно заповнив свою заявку. Оскільки згідно їхньої класифікації Document-by-Document це вже інший тип оцінки. Хоча, здається, все вірно заповняв і, як підтвердження, в інших розділах Modify Order i Application Review тип оцінки вказаний вірно - Educational Credential Assessment (ECA). Підкажіть, в кого який напис там був і чи все ок я зробив?
-
JaneQA, дякую за таку деталізовану відповідь. Якщо Ви не проти, хотів би уточнити ще такі моменти: 1. На першому етапі потрібно просто перекласти, так? 1.1. Завірення в нотаріуса не потрібні? 1.2. Шкільний атестат не потрібен? Лише дипломи і додатки бакалавра і магістра? 2. Яку суму ви оплачували при реєстрації на сайті WES? 220 CAD і все, так? Жодна із тих додаткових послуг, наскільки я розумію, зараз нам не потрібна? 3. ІІЦ - це https://apostille.in.ua/ua/procedura-podachi/vartist-i-termini Оскільки я не з Києва, то беру дистанційну подачу і послугу: "Формування пакета документів для WES Canada (10-30 роб. днів) Кожна форма (Academic Records Request Form), у т.ч. верифікація" - 1080+390 грн. 3.1. Сплачували ще додатково державне мито за кожен документ? Чи у вказаній ціні мито вже враховано? 4. Цей отриманий з ІІЦ пакет документів, не розкриваючи, відправляєте у WES? 4.1. До WES відправляються оригінали документів чи тільки копії?
-
Micellangelo, дякую за відповідь. 1. Тобто, при заповненні аккаунту просто треба вказати НОК, який підходить? А референс додається вже потім, після ITA, правильно? 2. Цей КОПР отримується ще в Україні чи дається при самому в'їзді вже в Канаді (лендінг в аеропорту)?
-
Підкажіть, чи я все правильно зрозумів по EE. Для того, щоб потрапити в пул в першу чергу потрібно зробити наступне: 1) IELTS. В ідеалі L8/7/7/7 (або більше) для високих шансів на прохід. Щоб просто потрапити в пул - мінімум 6.0 по кожному з 4-х пунктів. 2) Підтвердження диплому у WES. 3) Наявність деталізованого reference регламентованого формату. Бажано відразу англійською. 4) При виконанні трьох пунктів, вказаних вище, можна створювати аккаунт в EE. На заповнення аккаунту дається 60 днів. 5) Після заповнення аккаунту нам залишається просто чекати на запрошення (ITA). 6) Якщо отримуємо ITA, то додатково додаємо виписку з рахунку, довідку про відсутність судимостей, проходимо медичний огляд і, відповідно, документ з результатами такого огляду. Підкажіть, чи все так чи щось пропустив? Особливо цікавить чи все правильно по перших пунктах? Дякую!
-
Всім доброго дня! 1. Хто останнім часом робив оцінку дипломів, підкажіть, будь ласка, правильну послідовність дій по цьому процесу? 2. Також цікавить, приблизно скільки часу потрібно очікувати на кожному з етапів і скільки коштів потрібно потратити? 3. Диплом магістра. Чи потрібно також робити підтвердження диплому бакалавра? Завчасно дякую!
-
Micellangelo, LexyBlake, ss0andrew0ss - дякую за відповіді! Отже, в першу чергу здаємо на високі бали IELTS і знаходимо та кладемо на рахунок 12,5к. А як далі по самій процедурі? Які наступні етапи по ЕЕ?
-
Эти 12-13к - когда именно их показать нужно? В начале или когда уже летишь в Канаду (берешь их на первые месяцы)?
-
Здравствуйте! Рад, что встретил этот форум. Много информации из первых рук. Канада как страна всегда мне нравилась, но о возможности уехать туда жить начал думать только недавно. Немного изучил на сайте canada.ca Express Entry, посмотрел несколько провинциальных программ, пообщался с одной компанией, которая позиционирует себя как иммиграционный адвокат в Канаду, посмотрел несколько видео, почитал этот форум. Вроде бы, в общем, как происходит процесс уже понимаю. Но, это в общем... И чем больше узнаю, тем тяжелее определиться. Когда думаю с чего начинать самому, как и куда двигаться (каким способом) и стоит ли - возникает куча дополнительных вопросов. По этому прошу тех, кто уже там и хорошо ориентируется в теме, дать совет - стоит ли начинать? куда лучше/проще в моем случае? с чего конкретно лучше начинать, какие этапы и т. д.? 29 лет, не женат, детей нет. Украинец, образование высшее (магистр) - економический университет, специализация - банковское дело. Но в банке никогда не работал, если не считать где-то 2 месяца стажировки. Опыт работы специфический - последние 5 лет медиа-аналитик (Senior Media Analyst) в ИТ-компании. Хотя конкретно моя работа с ИТ связана мало, больше похожа на маркетинговые исследования на основании той различной медиа информации, которая собирается программным обеспечением нашей компании. Также есть нюанс - трудовой книжки нету, но рекомендательное письмо работодатель, думаю, написать сможет. Английский, собственное ощущение - средний. Работаю в т.ч. с английским - чтение, перевод, также пробую смотреть фильмы, читать худ. литературу не сложную - все ок. Знакомая преподовательница говорила, что мой уровень ближе к выше среднего. IELTS пока не сдавал, сам чуствую, что speaking и writing немного проигрывают reading и listening. Французский - несколько слов В Канаде не учился и даже туристом не был. Денег на миграцию не много, где-то 6 тыс. CAD своих сейчас. Квартир или другой собственности, которую можна продать за большие деньги, - нет, но, думаю, где-то 5-6 тыс. CAD мог бы ещё занять. Стоит ли начинать? И если да, то как лучше - по ЕЕ или по провинции какой-то? Поскольку денег не много, то, думаю, по провинции будет проще. Но тогда вопрос, нужен ли я там с офисным образованием и опытом, когда в первую очередь там нужны рабочие специальности? Хотя физического труда, если нужно, я не боюсь. Подрабатывал в студентские годы и в поле, и на стройке, и на мясной фабрике По ЕЕ, как я понимаю, сейчас высокие показатели и с моими данными в этот момент я наберу максимум 400, а это не достаточно... Разъясните детально стоит ли двигаться? И если двигаться, то напишите, пожалуйста, поэтапно с чего начинать и что за чем делать далее. Большое спасибо!