Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

ErickChe

Чемодан
 • Публикаций

  16
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

ErickChe стал победителем дня 13 декабря 2018

ErickChe имел наиболее популярный контент!

Репутация

4 Обычный

Информация о ErickChe

 • Звание
  Собеседник
 • День рождения 02/25/1981

Старые поля

 • Настоящее имя
  Erick

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  94264793

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

316 просмотров профиля
 1. Фантіки днр не визнають ніяк. Якщо ми говоримо про легальний шлях еміграції в Канаду по програмі по типу Express Entry, то необхідні ТІЛЬКИ ЛЕГАЛЬНІ дипломи від визнаних ВУЗів. Тобто всі сертифікати для оцінювання, до одного місця (якщо мова йде саме про процес еміграції). Але потім для пошуку роботи вже в самій в Канаді, це може трохи допомогти (якщо сертифікат буде підкріплений знанням).
 2. ICAS також є через ІЦ. Але дорожче і трошки довше.
 3. З приводу підтримки у WES люто плюсую. Таких відморожених я навіть в Україні не зустрічав. Там реально всім по барабану клієнт і все що до нього відноситься. І якщо ви "попали" хоча б в якійсь дрібниці по документам, то ви не зможете з ними узгодити нічого, від слова "зовсім".. Це нормально для них) Але можете ще спробувати написати через ФБ: https://www.facebook.com/WESAdvisor/ Від них теж толку мало, вони все рівно відправляють на " Contact Us" (який дебільно на сайті працює в строго встановлений час, і ще зверніть увагу, щоб у вас був вибраний саме канадський варіант, бо по дефолту там видає американський), але інколи після написання у ФБ, починало хоч щось рухатися і через зворотню форму на сайті.
 4. Радійте. 23.04, скоріше за все, якраз документи так і доїхали. Це суттєвий момент, який напружує з УП. Але вартість реальна шара.
 5. В мене зараз змінилася стратегія. Вирішили через провінційну програму цілитися. У жінки вже є оцінка дипломів від ВЕС, зараз буде здавати англійську. Далі буде видно. Я, поки що, паралельно, буду намагатися довбати наш МОН з приводу диплому, і потім буду подаватися повторно (але не через ВЕС).
 6. Укрпошта не трекає за межами України. Воно вже могло і доїхати до ВЕС. Перевіряйте статус на їхньому сайті, це єдиний спосіб дізнатися долю документів.
 7. Я відписувався в цьому треді. Не склалося в мене з ВЕС (у жінки навпаки, все чудово), ще й 50 баксів вони не повернули.. Тому розглядаю варіант акредитації через ICES, тим більше що процедура така ж сама як і з WES, через той же ІЦ, але підготовка пакету для них дорожче (в ІЦ).
 8. Ні.. У мене все складніше.. В мене свій, досить специфічний кейс.(( Диплом дружини WES оцінили досить швидко, спеціаліста в магістра. Буквально близько 2х місяців вийшло з відправкою-отриманням на папері. А я зі своїми вже більше року довбаюся (я займався всім оформленням, відправляв одночасно, різниця в тому що в мене 2 ВУЗ та технікум, і в головному дипломі, який для мене важливий, стоїть посилання на диплом технікума). А сам технікум, офіційно не покинув окупованої території, і тому наше чудове МО не може підтвердити його. А підтримка у WES просто жах і відморожена повністю. До речі, якщо надумаєте повертати сплачені їм гроші, то про 50 баксів зразу забудьте. Ну хз.. Зараз вивчаю цей кейс подачі через ICAS.. Імідж-центр все оформляє, майже так само як і для WES, просто дорожче і довше (1200 грн проти 800 і 30 днів проти 10-30). Ну, по-крайній мере так на сайті ІЦ так написано.) А от про сам ICAS треба ще шукати інструкцію заповнення, і відгуки як оформлюють. По вартості у ICAS, начебто, виходить теж саме що і у WES: https://www.icascanada.ca/new/immigration-to-canada.aspx/services.aspx
 9. Прохання поділитися досвідом оцінки УКРАЇНСЬКИХ дипломи не через довбаний WES. Хтось займався через інші служби?
 10. В мене вийшло близько місяця. Тиждень я дзвонив та з'ясовував хто саме відповідальний за це. Потім накатав офіційний лист і на пошту скинув на е-мейл який вказали. Потім 2 тижня вмовляв щоб жіночка відірвала свою дупу і все-таки сходила в архів. А вона є "адна а вас многа". Врешті-решт зробили, але була інша проблема, як забрати із Одеси. Благо знайшов товариша який заїхав, забрав і вислав мені Новою поштою.
 11. 0. Замовляєте переклади (або самі робите і завіряєте в любому бюро перекладів, я, наприклад, перекладав в МоваПро, але їх купа по Києву). 1. Реєстрація в WES, додавання дипломів на сайт (щоб співпадали у перекладах і на сайті) оплата їх послуг, отримання референс намбер. 2. Заповнення бланку роздрукованого з сайту WES на кожен документ, ксерокопії документів, реєстрація на сайті Імідж-центру, додавання своїх документів (і дипломи і виписки), приїзд на Чорновола, 25, у І-Ц с пн по чт (в п'ятницю також можна подати документи, але дорожче). Замовляєте пакет WES Канада. 3. Через 10 робочих днів отримуєте запечатаний пакет WES. Пакуєте його разом із перекладами у один пакет, відправляєте поштовою службою на свій смак (я відправляв двічі Укрпоштою, по вартості - біля 250 грн. Із мінусів, довго доставляють, до 2х тижнів і не відслідковується трек, від слова зовсім. Наступна найдешевша служба пошти, зразу більше 1300 грн.). 4. Чекаєте оцінки від WES. Вуаля, ви красиві і чудові!)))
 12. Я замовляв собі, буквально півроку тому, дублікат виписки до диплома бакалавра ОНАЗ (коли видавали дипломи, була проблема з бланками, і нам видали тупо роздруківку на принтері зі штампами ВНЗ). Теж переживав з приводу того, що буде написано "дублікат" і т.д. Але по факту, отримав звичайну виписку на офіційному бланку, із усіма датами, начебто я отримав його у рік отримання диплому.
 13. Всем спасибо за советы, будем отсылать)
 14. Доброго времени суток, уважаемые) На сайте WES написано: Многие отправляют оригиналы переводов.. Так всё-таки, копии переводов высылать или оригиналы? Я правильно понимаю? Переведенные дипломы и свидетельство о браке, которые я завтра заберу из бюро перевода, просто отксерить и вложить в конверт с запечатанным пакетом из "Имидж-центра" (Киев) и отправить в WES? Или всё-таки лучше оригиналы переводов?
 15. Ага.. спасибо за ответы.. Уже и сам разобрался в некоторых моментах.. На будущее, кто будет поиском в теме пользоваться)) Когда добавляете диплом в WES, ваш ВУЗ вполне уже может быть в их базе, поэтому начните набирать его и он вам сам подскажет. Главное знать как он пишется на английском. Например - у меня Одесская национальная академия связи - в WES - Odesa National Academy of Communications. Диплом специалиста - Diploma of Specialist. Единственное что меня смущает, это поле "Your Name on Credential" - написано что бы вносить как оно в дипломе написано.. И непонятно, писать на АНГЛИЙСКОМ или как в дипломе на УКРАИНСКОМ? И ещё такой вопрос. Техникум добавлять как "secondary"?
×
×
 • Создать...