Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

ErickChe

Чемодан
 • Публикаций

  14
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

ErickChe стал победителем дня 13 декабря 2018

ErickChe имел наиболее популярный контент!

Репутация

4 Обычный

Информация о ErickChe

 • Звание
  Собеседник
 • День рождения 02/25/1981

Старые поля

 • Настоящее имя
  Erick

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  94264793

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

166 просмотров профиля
 1. З приводу підтримки у WES люто плюсую. Таких відморожених я навіть в Україні не зустрічав. Там реально всім по барабану клієнт і все що до нього відноситься. І якщо ви "попали" хоча б в якійсь дрібниці по документам, то ви не зможете з ними узгодити нічого, від слова "зовсім".. Це нормально для них) Але можете ще спробувати написати через ФБ: https://www.facebook.com/WESAdvisor/ Від них теж толку мало, вони все рівно відправляють на " Contact Us" (який дебільно на сайті працює в строго встановлений час, і ще зверніть увагу, щоб у вас був вибраний саме канадський варіант, бо по дефолту там видає американський), але інколи після написання у ФБ, починало хоч щось рухатися і через зворотню форму на сайті.
 2. Радійте. 23.04, скоріше за все, якраз документи так і доїхали. Це суттєвий момент, який напружує з УП. Але вартість реальна шара.
 3. В мене зараз змінилася стратегія. Вирішили через провінційну програму цілитися. У жінки вже є оцінка дипломів від ВЕС, зараз буде здавати англійську. Далі буде видно. Я, поки що, паралельно, буду намагатися довбати наш МОН з приводу диплому, і потім буду подаватися повторно (але не через ВЕС).
 4. Укрпошта не трекає за межами України. Воно вже могло і доїхати до ВЕС. Перевіряйте статус на їхньому сайті, це єдиний спосіб дізнатися долю документів.
 5. Я відписувався в цьому треді. Не склалося в мене з ВЕС (у жінки навпаки, все чудово), ще й 50 баксів вони не повернули.. Тому розглядаю варіант акредитації через ICES, тим більше що процедура така ж сама як і з WES, через той же ІЦ, але підготовка пакету для них дорожче (в ІЦ).
 6. Ні.. У мене все складніше.. В мене свій, досить специфічний кейс.(( Диплом дружини WES оцінили досить швидко, спеціаліста в магістра. Буквально близько 2х місяців вийшло з відправкою-отриманням на папері. А я зі своїми вже більше року довбаюся (я займався всім оформленням, відправляв одночасно, різниця в тому що в мене 2 ВУЗ та технікум, і в головному дипломі, який для мене важливий, стоїть посилання на диплом технікума). А сам технікум, офіційно не покинув окупованої території, і тому наше чудове МО не може підтвердити його. А підтримка у WES просто жах і відморожена повністю. До речі, якщо надумаєте повертати сплачені їм гроші, то про 50 баксів зразу забудьте. Ну хз.. Зараз вивчаю цей кейс подачі через ICAS.. Імідж-центр все оформляє, майже так само як і для WES, просто дорожче і довше (1200 грн проти 800 і 30 днів проти 10-30). Ну, по-крайній мере так на сайті ІЦ так написано.) А от про сам ICAS треба ще шукати інструкцію заповнення, і відгуки як оформлюють. По вартості у ICAS, начебто, виходить теж саме що і у WES: https://www.icascanada.ca/new/immigration-to-canada.aspx/services.aspx
 7. Прохання поділитися досвідом оцінки УКРАЇНСЬКИХ дипломи не через довбаний WES. Хтось займався через інші служби?
 8. В мене вийшло близько місяця. Тиждень я дзвонив та з'ясовував хто саме відповідальний за це. Потім накатав офіційний лист і на пошту скинув на е-мейл який вказали. Потім 2 тижня вмовляв щоб жіночка відірвала свою дупу і все-таки сходила в архів. А вона є "адна а вас многа". Врешті-решт зробили, але була інша проблема, як забрати із Одеси. Благо знайшов товариша який заїхав, забрав і вислав мені Новою поштою.
 9. 0. Замовляєте переклади (або самі робите і завіряєте в любому бюро перекладів, я, наприклад, перекладав в МоваПро, але їх купа по Києву). 1. Реєстрація в WES, додавання дипломів на сайт (щоб співпадали у перекладах і на сайті) оплата їх послуг, отримання референс намбер. 2. Заповнення бланку роздрукованого з сайту WES на кожен документ, ксерокопії документів, реєстрація на сайті Імідж-центру, додавання своїх документів (і дипломи і виписки), приїзд на Чорновола, 25, у І-Ц с пн по чт (в п'ятницю також можна подати документи, але дорожче). Замовляєте пакет WES Канада. 3. Через 10 робочих днів отримуєте запечатаний пакет WES. Пакуєте його разом із перекладами у один пакет, відправляєте поштовою службою на свій смак (я відправляв двічі Укрпоштою, по вартості - біля 250 грн. Із мінусів, довго доставляють, до 2х тижнів і не відслідковується трек, від слова зовсім. Наступна найдешевша служба пошти, зразу більше 1300 грн.). 4. Чекаєте оцінки від WES. Вуаля, ви красиві і чудові!)))
 10. Я замовляв собі, буквально півроку тому, дублікат виписки до диплома бакалавра ОНАЗ (коли видавали дипломи, була проблема з бланками, і нам видали тупо роздруківку на принтері зі штампами ВНЗ). Теж переживав з приводу того, що буде написано "дублікат" і т.д. Але по факту, отримав звичайну виписку на офіційному бланку, із усіма датами, начебто я отримав його у рік отримання диплому.
 11. Всем спасибо за советы, будем отсылать)
 12. Доброго времени суток, уважаемые) На сайте WES написано: Многие отправляют оригиналы переводов.. Так всё-таки, копии переводов высылать или оригиналы? Я правильно понимаю? Переведенные дипломы и свидетельство о браке, которые я завтра заберу из бюро перевода, просто отксерить и вложить в конверт с запечатанным пакетом из "Имидж-центра" (Киев) и отправить в WES? Или всё-таки лучше оригиналы переводов?
 13. Ага.. спасибо за ответы.. Уже и сам разобрался в некоторых моментах.. На будущее, кто будет поиском в теме пользоваться)) Когда добавляете диплом в WES, ваш ВУЗ вполне уже может быть в их базе, поэтому начните набирать его и он вам сам подскажет. Главное знать как он пишется на английском. Например - у меня Одесская национальная академия связи - в WES - Odesa National Academy of Communications. Диплом специалиста - Diploma of Specialist. Единственное что меня смущает, это поле "Your Name on Credential" - написано что бы вносить как оно в дипломе написано.. И непонятно, писать на АНГЛИЙСКОМ или как в дипломе на УКРАИНСКОМ? И ещё такой вопрос. Техникум добавлять как "secondary"?
 14. Доброго времени суток, уважаемые) Почитал темку, много чего вынес для себя, но всё равно остались вопросы: 1. У меня на дипломе специалиста (ОНАЗ им. О.С. Попова), написано - "Інженер телекомунікацій", а в распечатке оценок к нему, указано "Диплом спеціаліста". Это нормально? 2. Сравнил сейчас свои выписки по оценкам к дипломам бакалавра и специалиста. Все оценки с часами из выписки к диплому бакалавра, также присутствуют в выписке специалиста. Стоит ли заморачиваться с дипломом бакалавра и выпиской к нему (всё-таки стоимость и т.д.)? 3. В аппликационную форму WES добавлять название диплома и вуза, необходимо на английском. Лучше добавлять названия после получения переведенных документов от бюро перевода или как я переведу? Кто как делал? И, если можно, поправьте меня по самой последовательности процесса: 1. Регистрация в WES. 2. Добавление дипломов в WES, оплата, получение reference number для "Имиджевого центра". Распечатка и заполнение аппликационной формы WES. 3. Перевод в бюро переводов (я так понимаю без разницы в Киеве, лишь бы лицензия была). 4. Печать бюро перевода (или лучше у них же печать нотариальная, разница в 5 раз). 5. Отнести пакет документов в "Имиджевый центр", оплатить, ожидать когда выдадут "пакет WES". Отправить на физический адрес "WES", ожидать перевода и обратно отправки. Вроде бы ничего не упустил? Оригиналы документы отсылать не надо ведь? Только пакет документов от "Имиджевого центра" и перевод от бюро перевода? З.ы. кто и чем отправлял документы?
×
×
 • Создать...