Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

helentochka

Чемодан
 • Публикаций

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Обычный

Информация о helentochka

 • Звание
  Собеседник

Старые поля

 • Настоящее имя
  Helen

Посетители профиля

258 просмотров профиля
 1. Так, паспорт був, бо в свій час не сдала. Але формально він не потрібен. Інспектор не могла знайти мою першу справу з копією візи (не польської), щоб на неї подивитися)))). Мені треба була децизія вже, тому я швидко принесла. Інакше вони продовжили б шукати першу справу, що продовжило б розгляд справи ще на тиждень. З цікавого, щоб дати децизію на резиденство вони фізично тримають все справи за останні 5 років і все ще раз передивляються і перевіряють. Щастя моєї родини, що ми 5 років в одному місті, квартирі і на одній роботі/фірмі. Тому все відносно швидко.
 2. Так, видають разом з сертифікатом. Виглядає як табличка з % за всі частини екзамену і прив'язка до прізвища і номеру сертифікату Не можу фото завантажити, щоб показати його.
 3. Ага, точно. З ЗУСом вони ще не навчилися. В списку доків так і звучить: якщо наданий номер песель, то підтвердження мельдунку не треба. На пластик так само, якщо є номер песель і я замельдована, то підтвердження не треба.
 4. Ні підтвердження мельдунка не вимагали, бо факт що я замельдована видно інспектору через мій номер песель.
 5. Це додаток з % до екзамену з польської на рівень В1, також не розумію навіщо, але не проблема принести.
 6. Питання таке: яку електрону чергу треба займати подачі документів для оформлення постійного перебування за кордоном?
 7. Поліція не приходила. Єдиний раз коли вона приходила, то в 2015 ( перша подача на карту побиту). Десь протягом місяця від подачі. Підтвердження оплати комунальних послуг не просили. В Ополю в нас ні разу не просили. Але квартира наша в доходи значно більше мінімальної норми. Всі докі подала по списку. Єдине з цікавого - просили старий паспорт чоловіка, щоб побачити візу, по якій ми в'їхали в 2015 (не могли швидко знайти стару справу в архіві) і суплементи до тесту В1.
 8. Саме так. Для квартири/дому: площа, кількість приміщень більше 4 м2. Ну і хто там живе)
 9. Даю інформацію для статистики: 3/11/2020 - сдала відбитки, 3/02/2021 - лист з продовженням терміну децизії до 24/03/2021 (суд родинний не встиг дати відповідь) 29/03/2021 - децизія (2 тижні сиділа в тел перемовах з інспектором, самостійно вгадала і донесла свіжий ЗУС і освядченіє о доходах) Тепер чекаю пластик. Пакет був мега повний, воєводство Опольське, родина 4 особи.
 10. Заповнила від себе, вписала чоловіка і дітей (через профіль зауфаний). Потім зробила дурну роботу - заповнила то само від імені чоловіка, що не треба робити. В пояснені на сайті пишеться, що від всіх осіб, що на момент 31/03/2021 жили в одній квартирі (домі) заповнює одна людина. Анкета швидка, головне мати в голові (під рукою) всі данні (адреса, песеля, опис кв, знати місце і напрямок роботи). Що для однієї родини не важко.
 11. 29/12 были места на 30/12, успешно прошла регистрацию и сдала доки на паспорт. Ради интереса заглянула 2/01 на сайт: были места на 4/12 (5 шт) и шахматкой на 2-3 дня в неделю на месяц январь. Так что места бывают, нужно регулярно проверять и быстро реагировать. Зараз на 2/02 два місця є. На 10-35 і 10-40.
 12. В опольському не можна записатися. Почтою прислати або на партері особисто можна податися. І, потім, чекати 3-5 міс на подачу відбитків.
 13. Вопрос знающим. Собераю пакет доков на резидентство и в тупик поставил пункт о жилье. В укр переводе уставьі, что дали в уженде звучит так: Понимаю, что жилье должно бьіть свое, не аренда? Польським язьіком устава говорит: Składając wniosek, o którym mowa w ust. 1, .... dokument podróży oraz tytuł prawny do zajmowania lokalu mieszkalnego, w którym będzie przebywał, i dołącza do niego:..... 3. Za tytuł prawny, o którym mowa w ust. 2, nie uznaje się umowy użyczenia lokalu, chyba że użyczającym jest zstępny, wstępny, małżonek, rodzice małżonka lub rodzeństwo cudzoziemca.
 14. Мой ребенок подался на карту на 98 день от рождения (ждали паспорт и очереди на подачу). Никаких вопросов со стороны уженда не было. Готова была к вопросам о легальности прибывания рожденного на територии РП ребенка - Конвенция о правах ребенка, например статья 9 (Ребенок имеет право не разлучаться со своими родителями, за исключением случаев, когда компетентные органы, согласно судебному решению, определяют, что такое разлучение необходимо в наилучших интересах ребенка.) Единственное что, печать ребенку в паспорт не положена. По поводу отчества, на сколько я поняла его у деток, рожденных за границей нет (в справке о гражданстве только имя и фамилия).
 15. Текст остался в Кракове) К нотариусу пришла с описанием ситуации и она написала листок текста, который перевели на украинский язык.
×
×
 • Создать...