Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

jso4ka

Чемодан
 • Публикаций

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о jso4ka

 • Звание
  Собеседник
 1. Вони хочуть всі подорожі до подання доків за 5 років. То ж саме подавалося при подачі на карту і вони самі можуть отримати дані від митниці.
 2. На що саме вказати? Йду ксерити ще раз паспорт, бо треба підтвердження документу подорожі. Так як би той весь паспорт не давали при вньоску.
 3. Минулого тижня минуло 3 міс від надання відбитків. Сьогодні прислали продовження до грудня і розписати всі свої поїздки за кордон. То 3 місяці мовчать, а , коли строк децизії , маєш головняк і доношення доків. Вони ж дані про перетин кордону можуть взяти ж від страж гранічна + ці дані надавалися при подачі на карту, там ціла табличка. Для чого ще раз???
 4. Протупила. Питання знімаю.
 5. Так. Чоловік на момент отримання діючої карти працював більше, ніж 2 роки. Зараз він на довготермінового резидента,я на часовий.
 6. Теперішня карта по воз'єднанні і наступна теж. Всюди є інформація, якщо карта по праці; про воз'єднання не знайшла Або, може, хтось тикне мені носом , да прочитати
 7. Нагадайте будь- ласка. Карта часового побита закінчується 01.10. Вона не по праці,але з доступом до ринку праці. З 01.09 людина оформлює умову о праці. Після 01.10 вона має отримати зезволеня, щоб могти легально працювати на печатці?
 8. jso4ka

  DV-2021

  Хто цього чи минулого року виграв,якщо нема знайомих у Штатах,які погодились дати свій адрес, який вказуєте?
 9. Накатала багато, недодивилась дату поста. Перепрошую.
 10. Доброго дня. Вже писала тут раніше, але бачу, що багато подають на резидента сім'ями. Питання: подаєте одночасно? В мене чоловік на резидента, я з дочкою на часовий. Раніше мені тут на форумі писали, що можна. Сьогодні додзвонитись в ужонд, сказали, що лише чоловік подає, а ми на часовий після його децизії. Чат в фейсбук нічого конкретного не написали. Наші карти закінчуються у вересні.
 11. Ні, його КЧП дійсна ще 11 міс, але пробиваю різні варіанти. Про екзамени наслухалась. Якщо він буде подавати на резидента, то спочатку він подає,отримує, а я з дитиною потім на воз'єднання. Чи одночасно? Цей момент мене цікавить. До речі, ми теж в Кракові
 12. По воз'єднанню, але з доступом до ринку праці, бо на момент моєї подачі чоловік був на КЧП більше 3 років. Я питала про сьогодні працівника уженду, то він впевнено говорив лише про головного подавця. А про родину путався і то не виглядало з його сторони впевнено
 13. Але подавитися як? Спочатку чоловік, він отримає резидента, а потім ми з дитиною по воз'єднанню? Чи можна разом , як при часовому побиті? В мене часовий побит з доступом до ринку праці, по воз'єднанню буде без доступу?
 14. Доброго дня. У чоловіка КЧП, у мене і дитини теж по воз'єднанню. Я не працюю Чоловік може подавати на резидента. А ми з дочкою тоді на щось претендуємо? Не на резистентність, а на часовий побит по воз'єднанню. Бо їду з ужонду, нічого конкретного не сказали. Чи краще всім разом знов на часовий?
 15. Підкажіть, як зробити проїздний для дитини 7 років? Я так розумію,що вони пільгові? На основі легітимації з школи? А як і коли її отримати?
×
×
 • Создать...