Перейти к содержанию



alista

Чемодан
  • Публикаций

    130
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    4

Весь контент alista

  1. І так, наш апдейт: "Катовіце"подача по пкт.6 устави 30. 24.05.2024-відправлення документів поштою; подача за три тижні до 10 років. 02.06.- лист з уженду про донесення документів: піти та умови за 10 р., 02.08.- визваніє на ознайомлення з актами справи. 28.08- зміна громадянства в реєстрі Песель.
  2. Я повністю писала що вправі розпоряджатися .
  3. Зразків є багато в інтернеті. Я дописала nr księgi wieczystej. Зробила витяг з інтернету księgi wieczyste.online, але додатково робила копію купівлі-продажу у нотаріуса.
  4. Всі клітинки були заповнені. Додатково надана копія довуда сина. Подавали так без суплементу, але не знайшла там інформації, що було на польській мові, тому замовили довідку.
  5. Спробуємо, побачимо, що з того вийде.
  6. Це все є. Подам. Але за одне переживаю, бо має перерву в роботі: працював до моменту закінчення візи і дозволу 06.11. В грудні 2014 року отримав карту і поїхав в Україну, де пробув 1 місяць. Відповідно підписав умову як повернувся, в лютому 2015. Ну і тут є перерва. Тому вже готуюся до того, що від них можна чекати, скоро хочуть піти.
  7. Спробую, як буду доносити документи. Внесок теж треба узупевнити. Син має громадянство, ну і там де мова про дітей написала "не дотичи" , додала копію його доводу, а вони просять дописати " не дотичи, бо син вже має громадянство" ))))
  8. Та ще й з травня , бо 25 травня отримали внесок)))) а у нього відрахунок 10 років від 12 червня
  9. Подавала чоловіка на підставі 10 років легального перебування. Катовіце. Прийшов лист з вимогою донести документи. Чи правомірні їх дії? Дохід же має бути на момент подачі. Вище мені підписували, що власне так є у Варшаві, що прийняли тільки документи актуальні щодо доходу. Дохід від діяльності, а просять донести довідку з роботу )))
  10. Ми зробили умову ужиченя.
  11. Так, у нього сталий, виїздів менше 10 місяців. Дохід є, житло теж. А ще підскажіть будь-ласка,виїзди повинні включати теж і в зоні Шенген? Бо я додала всі і "в шенгені" і "поза".
  12. Планую подавати чоловіка, але сама навіть не знаю чи вже чи ще зачекати. Він в'їхав в Польщу 12.06.2014 року по візі в серпні почав легально працювати і в жовтні подався на карту, а віза була до листопада. Ну і умова відповідно була тільки до листопада. В грудні отримав карту і поїхав додому ,а повернувся вже на початку лютого і тоді підписав умову з роботодавцем. І я от переживаю за цей період що він був без доходу. Далі вже був дохід стабільний без перерв. Ну і думаю чи подати зараз в червні чи вже в лютому коли вже мав стабільний дохід всі 10 років. У нас ужонд в Катовіцах вимагає Піти за всі 10 років(((
  13. Доброго дня. Питання до тих, хто подавався по 10 роках. Чи ви надавали піти за всі 10 років свого перебування?
  14. Доброго дня! Таке питання. Чи є тут хтось хто подавався на громадянство черз 10 років легального перебування. Цікаво як на практиці це все проходить. Дано: Побит сталий( шлюб з гр. RP), від 2015 року на децизіях, 8 років умова о праце, далі своя діяльність. Перерив в роботі 3 дні. Виїздів менше 300 днів. Якщо подаватися по шлюбу то виходить травень 26 року, а я кщо по 10 роках то вже на початку 25-го. Не хочеться втрачати півтора роки.
  15. Ну а допустим если сделать даровизну мне от мужа на недостающую часть?. У него побыть часовы. К нему скарбувка может прицепиться откуда взял деньги? Дом стоит 130 т. , так что речь не идёт о каких-то очень больших деньгах.
  16. Свифт- дороговато нам выходит. Ну а если у меня будет копия договора купли-продажи? Это же будет подтверждением происхождения денег?
  17. Здравствуйте. Помогите советом, пожалуйста. Планируется покупка дома( гражданство RP).Дом до генерального ремонта. В Украине продается квартира, где я имею 2/3 собственности. Соответственно такую часть сумы буду иметь. И эта же часть будет половиной сумы стоимости дома. Другая половина это наши с мужем сбережения. 1/3 часть квартиры в Украине была приватизирована по праву, ещё одна 1/3 была подарена. Все в 2006 г. Нужно ли мне платить здесь в Польше налог от продажи недвижимости в Украине? Как безопаснее всего передать деньги от продажи( есть вариант с картой Кредобанка Злотувка) ?Как в случае чего доказать происхождение денег( есть питы за 5 лет, последние 3 г. различённые вместе с мужем + помощь по КП)? Буду очень благодарна за помощь.
  18. Дякую за поради. Залишилось дочекатись коли відкриють установу і спробувати це на ділі.
  19. Якщо я покажу польский паспорт то чи не виникне у мене проблем з подвійним громадянством?
  20. Доброго вечора! Знову звертаюсь з запитанням на рахунок довіреності в консульстві України для людей з подвійним громадянством. Написала я листа в консульство і мені у відповідь надіслали перелік необхідних документів, який включає в себе документ, що підтверджує моє легальне перебування на території Польщі. Що я маю показати в такому випадку? Можливо все-таки хтось мав подібну ситуацію і як її вирішили?Буду вдячна за відповіді.
  21. Доброго дня! Плануємо поїздку в Україну, звичайно після стабілізації ситуації. Вирішили завчасно підготовитися, тому прошу прокунсультувати знаючих це питання.Останній раз вїждждали в Польщу два роки назад по звичайному українському закордонному паспорту(не біометричному), куди ще вписана дитина. За цей час встигли отримати польске громадянство. І от потрібно буде поїхати в Україну. Своє імя та прізвище не змінювала, так як вони і так пишуться і читаються без проблем польською мовою, тільки дитині змінили правописання імя. Їхати не те що хочемо, а мусимо своїм авто. Авто зареєстроване вже на довуд і за кордон не виїждждало. Чи хтось мав подібні ситуації і як перетинали кордон? Можливо розглянути проїзд через Білорусію? Буду вдячна всім за відповіді.
  22. Дивилася на сайті список небхідних документів для доручення і там вказана копія візи або карти побиту. Думаєте вистачить самого закордлонного паспорту, там є штамп про подачу на сталий , але за 18-ий рік.
  23. Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, як виглядає справа з довіреністю на майно, в випадку наявності двух громадянств. Вистачить польського нотаріуса чи все ж таки консульство України. Якщо консульсьво, то а ні візи а ні карти побиту я не маю, тільки довуд.
  24. Ну что ж, посмотрим как на Шлёнску пойдёт дело. Нам говорили около 1 года ждать.
  25. Ооо.....Супер. Значит надежда есть)))))Спасибо.
×
×
  • Создать...