Перейти к содержанию



borshch2506

Чемодан
  • Публикаций

    5
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент borshch2506

  1. Доброго дня. Які можуть бути проблеми на медогляді якщо людина хворіла туберкульозом в 2010 році але успішно пролікувалась в стаціонарі? Останні 5 років обсолютно ніяких проблем не виникало. Але на скільки я розумію на рентгені буде видно навіть залишкову вилікувану стадію(чи як вона там називається) Можливо якісь додаткові справки\виписки з лікарні потрібно мати з собою про успішне лікування? Чи для тих хто хворів туберкульозом Канада вже закрита і шансів немає?
  2. Було б добре трохи поспілкуватись на дану тему. Кинув вам свій скайп в приват(хоча так і не впевнений чи повідомлення норм відправилось)
  3. Ну можливо я по ходу би і розібрався, але все таки якби професіонали тим зайнялись було б спокійніше. Тобто з відповідей я на скільки зрозумів найбільш ймовірний варіант це не шукати роботодовця а бо незалежній професійній міграції пробувати?
  4. На скільки знаю ніхто не гарантує бо завжди є якийсь відсоток відмов. Дор речі цікаво який? Просто щоб не виявились шахраями, хто добре робить свою роботу, має багато успішних клієнтів що виїхали.
  5. Доброго всім вечора! Мені 26 років, живу у Львові. Планую найближчим часом почати процес еміграції в Канаду разом з дружиною. Працюю Front-end програмістом 3+ роки досвіду(працював в одних з найбільших українських ІТ компаніях - SoftServe, GlobalLogic, Epam Systems), вища освіта - "Комп*ютерні системи та мережі", англіська на рівні Intermediate. Дружина працює тестувальником програмного забезпечення - 1 рік досвіду, вища освіта, англійська на рівні Pre-intermediate. Хотів запитатись які для нас є варіанти? На скільки дізнався з того що читав то основних є два: Перший варіант - це отримати роботу в Канаді. Шанси отримати офер знаходячись в Україні дуже малий. Роботодавцю потрібно буде доводити що він не зміг знайти потрібного спеціаліста на внутрішньому ринку+ купу всякої мороки з документи. Одним словом на скільки чув цим займатись роботодавці не дуже хочуть. І цей варіант еміграції дуже малоймовірний. Також цей варіант не дає ПМЖ а лише можливість працювати(хоча якби і так вдалось то було б круто) Другий варіант , на скільки дізнався - це незалежна професійна еміграція. Потрібно мати як мінімум спеціальність яку треба Канаді, 1 рік досвіду в ній і хорошу англійську. Щоб отримати візу треба користуючись їхньою бальною системою набрати 67 балів. Така еміграція довготривала - чув що до 2 років можа займати Ну і досить багато грошей потрібно. 17 тисяч щоб підтвердити що ти маєжш гроші на перший час і не будеш сідати на їхню соціалку відразу+білети переклади документів, сдача ІЄЛТС, медкомісія - ще десь 7 тис баксів Також фірма яка тебе буде супроводжувати в тій процедурі бере ще 4-5 тис баксів(бо сам я точно в тих всі документах і перкладах не розберусь...а заважаючи на те що процес довготривалий ризикувати не хочеться).... ітого виходить десь 30 тис доларів по грошах, може зайняти до 2 років зате є шанс вроді непоганий якщо набрати потрібну кількість балів. Так от на скільки я розумію для нас найбільш ймовірним є другий варіант. Бо думаю, що мої 3 роки досвіду програмістом зараз не будуть дуже приваблими для роботодавців Канади. Тому перше питання чи дійсно я правильно зі всіма варіантами розібрався? і з 3+ роками досвіду в ІТ знайти роботодавця що спонсорне візу буде дуже і дуже важко? Чи краще піднабратись досвіду, попрацювати вдома з 2 роки і пробувати відразу на роботу туди їхати? І друге питання і основне - Порадьте будь-ласка компанії зі Львова що займаються еміграцією в Канаду. Бо сума 5 тис таки немаленька і дуже б не хотілось потрапити на шахраїв.
×
×
  • Создать...