Перейти к содержанию



chapa

Чемодан
  • Публикаций

    20
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент chapa

  1. будь-ласка підкажітьприблизно текст запрошення для дружини!! маю побит стали, то тепер проблема дружині візу відкрити, бо по карті поляка ні черги ні запрошень...
  2. Підкажіть процедуру консульского обліку (Краків) з картою побиту?? Чи надто складно порозумітись з нашими чиновниками і чи взагалі варто?? Наперед вдячний!
  3. Будь- ласка підкажіть як правилино зробити? Маю іти працювати на фурі, а винаймати квартиру поки не потрібно Чи можна подати вньосек но побут стали і просто вказати адресу реєстраціі фірми ( там будинок шефа), авже коли буде потрібно мелдунек то винайняти мешканє Чи приймуть документи без мельдунку? Підкажіть бо не хотілося б витрачати гроші на квартиру зайвих 3-4 місяці ( покищо живу біля фірми на покою ,але то 1- 2 дні на 2 тижні Дякую за відповідь
  4. щось дивно що ЗМУШУЮТЬ робити прививки? хіба батьки не вправі відмовитись??
  5. Підкажіть будь-ласка - dokumenty potwierdzające wymagany nieprzerwany pobyt w Polsce- то може бути віза? і якщо подавати без прописки, то куди будуть приходити погранична чи поліційна служби для провірки
  6. якщо номер heyah після 30 днів блокується , то чи він відновиться після поповнення чи вже треба купувати нову картку?
  7. підкажіть як легко і швидко зробити прописку, щоб не винаймати квартиру на перших порах (потрібна для купівлі авто і реєстрації на себе) і чи з тимчасовим мельдунком можна подати на побут сталий? то ж приходить провіряти поліція і ін служби?
  8. нтрапив на таку фірму з плоцка , коло варшави <noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex> чи можна довіряти таким фірмам з продажу авто , може хтось так брав машину, чи краще з рук?
  9. яке вольво продаєте, може Volvo XC 70 ? дивився на такі по отомото десь в районі до 20 000 злотих. але також подобаєтся Renault Espace IV , для сім ї і щось привезти, бо вмістимий салон. але в еспейсі купа різних двигунів . а ще треба домовлятись з продавцем щоб вписав у техпаспорт як співвласника-то найосновніше щоб їздити на польських бляхах
  10. якщо син у вас товізабуде такого самого терміну(по КП 365 днів) а якщо в дружини -то лише 250 або й менше (залежно від візи дружини) дітей впишіть в два паспорти -потім менше проблем зсвідоцтвами і т. п.
  11. якщо віза для дружини по вашій карті поляка. то дружина повинна бути присутня ОБОВЯЗКОВО (принаймні у львівському консуляті так) віза для дужини на 250 днів
  12. читаю уважно. але сумніви є бо маю різну інфу. вирішив всетаки спитати
  13. для подачі на побут сталий достатньо карти поляка і замельдованє? чи потрібно показати ще роботу і дохід?
  14. кат.С -2001р . кат.СЕ- 2014р. то які школеня треба пройти?
  15. В травні маю здавати на кат. СЕ . Чи можливо на Ілтрансі влаштуватися без досвіду?
×
×
  • Создать...