Перейти к содержанию



Zoriana

Дайте пораду, будь ласка!

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! 

Читаючи форум, рішила попросити вашої поради в імміграції в Канаду а точніше, почути  Вашу думку. 

Ми з чоловіком (в громадському шлюбі) рішили, а тепер і мріємо іммігрувати в Канаду. Чому мріємо? Тому, що дізнавшись, вже деяку інформацію  про правила іміграції я зрозуміла, що шанси в нас мізерні. Але ми не хочемо здаватися, навіть не розпочавши. Я коротко розкажу про нас і  буду щиро вдячна Вам за любу інформацію!!!!

Мені 30 років вищої освіти не маю . Стаж роботи, в Україні продавця 1 рік і рік підприємця. Англійська на середньому рівні. IELTS ще не здавали.

Чоловік 37 років вищої освіти не має. 7 років підприємець по догляду за тваринами в Італії. Володіє італійською, англійська на початковому рівні. 

Ми зараз проживаємо в Італії але дуже хочемо в Канаду.

Розумію, що шанси в нас ніякі і по програмах ніяких ми не проходимо. Але я читала що в Канаді потрібні trucker profession  і в чоловіка є можливість попрацювати 1 рік в Україні щоб мати стаж. Чи  появиться в нас потім можливість виїхати, чи по роках нас вже не захочуть. Ми готові працювати на любих роботах.

Буду вдячна за любу інформацію!!!!!!

 

Изменено пользователем Zoriana
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
1 час назад, fregat222 сказал:

Можно получить статус беженца.

Дуже вам дякую, за інформацію.!! Але ми не хочемо розглядати такий варіант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Тогда, посмотрите иные иммиграционные программы иных государств. У Вас не критический (пока) возраст и специальности. Поэтому есть вероятность легально иммигрировать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
7 часов назад, fregat222 сказал:

Тогда, посмотрите иные иммиграционные программы иных государств. У Вас не критический (пока) возраст и специальности. Поэтому есть вероятность легально иммигрировать.

Дуже дякую за вашу цінну інформацію . І за потрачений час на мене. Ми подаємо завжди на Грін кард тому що там є моє сестра і один раз я пробувала відкрити візу але мені відмовили. На даний момент мій чоловік має дозвіл на роботу в Італії мої документи в процесі ми не бачимо великої різниці щоб проходити все заново в інших країнах. А Канада нас дуже цікавить, тому я ще буду вивчала надалі інформацію про програми, вивчати англійську, можливо навіть змінено роботу, щоб здобути стаж в потрібній сфері. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, fregat222 сказал:

Искренне желаю Вам удачи.:rolleyes:

Дякую. І Вам бажаю всього найкращого!!!!!

Только что, Zoriana сказал:

Дякую. І Вам бажаю всього найкращого!!!!!

І дуже дякую що відгукнулися на моє повідомлення!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...