Перейти к содержанию



Njango

Трудова Карта

Рекомендуемые сообщения

Можливо хтось знає:

1. Яка Процедура зміни роботи ( карта видана в Брно - поміняти на Прагу)

2. Чи можна з трудовою картою їздити по ЄС/ШЕНГЕНУ

3. Чи можна реєструвати в Чехії на себе машину? якщо можна , то за звичною процедурою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня!

 

1. Вакансія з можливістю найняти іноземця повинна бути відкрита на біржі праці. Вам потрібен номер вакансії. З цим номером ідете в міграційну службу і подаєте заяву на зміну.

2. Можна. Ви можете знаходитись до 90 днів кожні пів року за межами ЧР в шенгені. Звістно, на практиці це перевірити дуже важко.

3. Можна без проблем. З водійським посвідченням є нюанси. При обміні за відсутності постійного дозволу на перебування потребують багато папірців.

 

Можливо хтось знає:

1. Яка Процедура зміни роботи ( карта видана в Брно - поміняти на Прагу)

2. Чи можна з трудовою картою їздити по ЄС/ШЕНГЕНУ

3. Чи можна реєструвати в Чехії на себе машину? якщо можна , то за звичною процедурою?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо хтось знає, які документи конкретно потрібно від роботодавця? (На робочу карту)

 

/ трудовий договір або попередній / договір аренди, проживання/ дозвіл на роботу??

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня!

 

Ви повинні принести новий підписаний договір або договір о намірах укладення трудового договору.

Документи подаються за місцем проживання. Якщо у Вас вже є новий договір аренди - подаєте документи за новим місцем проживання.

Якщо тільки новий трудовий договір - за старим.

 

Можливо хтось знає, які документи конкретно потрібно від роботодавця? (На робочу карту)

/ трудовий договір або попередній / договір аренди, проживання/ дозвіл на роботу?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня!

 

Ви повинні принести новий підписаний договір або договір о намірах укладення трудового договору.

Документи подаються за місцем проживання. Якщо у Вас вже є новий договір аренди - подаєте документи за новим місцем проживання.

Якщо тільки новий трудовий договір - за старим.

 

 

А для подачі в консульство, які документи потрібні від роботодавця! ,щоб консул видав візу , за якою я вїду в Чехію і здам біометрію на робочу карту?(перший етап, збір документів)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня,

 

Залежить від того, чи приймає роботодавець участь у програмі по спрощеному працевлаштуванні українців.

В будь-якому випадку, Вам необхідно показати робочій контракт і надати підтвердження проживання.

 

А для подачі в консульство, які документи потрібні від роботодавця! ,щоб консул видав візу , за якою я вїду в Чехію і здам біометрію на робочу карту?(перший етап, збір документів)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня,

Залежить від того, чи приймає роботодавець участь у програмі по спрощеному працевлаштуванні українців.

Про цю програму вже давно пишуть у ЗМІ, але я ще не чув щоб її прийняли парламентом Чехії.

Випадково не маєте підтвердження цієї йнформації?

 

 

Дом не там, где вы родились, дом там, где прекратились ваши попытки к бегству. (Макфуз)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня!

 

Програма працює з кінця 2015 року, але, на жаль, я не особисто не знайомий з ніким, хто їй скористався. Хоча, про такі випадки чув.

На справді, там не все так однозначно. На скільки я пам'ятаю, перша частина була введена для 500 кваліфікованих працівників з кінця 2015 року. Читав, що по ній набрали лише біля 370 фахівців.

Після того, в 2016 відкрили ще 5000 для (низько)кваліфікованих робітників і розширили штат робітників у Львівському консульстві. Саме по цій частині зараз йдуть дебати.

 

Про цю програму вже давно пишуть у ЗМІ, але я ще не чув щоб її прийняли парламентом Чехії.

Випадково не маєте підтвердження цієї йнформації?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...