Перейти к содержанию



ping-win

Чем добраться с Укрианы в Лодзь ?

Рекомендуемые сообщения

Всем доброго времени суток!

Прочитала все, что писали выше (информация интересная и полезная), но есть вопросы, если кто знает пожалуйста подскажите.

Планирую ехать за котенком из Киева в Лодзь, но с остановкой в Варшаве ( хочется посмотреть город). Предварительный план поезки такой: поезд Киев-Львов (№№ пока не уточняла). далее автобус Львов - Варшава (21,30-8,30), и после обеда 16-18 часов поезд из Варшавы в Лодзь, но не нашла информацию про расписание поездов из Варшавы в Лодзь. Может быть кто то знает, напишите пожалуйста. Заранее благодарю за всю информацию.

А можно узнать, с чем связана такая любовь к пересадкам и езда кругами?

Зачем ехать Киев - Львов- Варшава, когда есть прамой автобус Киев -Варшава?

Есть же коротший путь - Через Ковель-Луцк.

На Луцк ездят маршрутки с Киева каждых пол часа. В Луцке есть 2 автобуса на Варшаву - в 17-30 и 18-00 ( цена 250-265 грн). В Варшаве они в 6-7 часов утра.

Если в Варшаву не заежать и на страшно ехать утром то можно еще короче выбрать маршрут - с Луцка на Радом ( 220 грн.) в 6-20 и где то в 15 часов в Радоме.

 

Пане Віталій Ц2, пост, на який саме Ви відповідаєте - 3-місячної давнини, по-перше. По-друге, остання людина запитала саме про "з Кіровограда" (в цьому випадку так точно краще потягом до Львова (не впевнений, правда, чи є прямий)).

Але про "Ковель/Луцьк" - вже піднімалася також тема. Це - не дуже надійний варіант, особливо, в порівнянні зі Львовом, де багато автобусів, і які справно ходять.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Віталій Ц2, пост, на який саме Ви відповідаєте - 3-місячної давнини, по-перше. По-друге, остання людина запитала саме про "з Кіровограда" (в цьому випадку так точно краще потягом до Львова (не впевнений, правда, чи є прямий)).

Але про "Ковель/Луцьк" - вже піднімалася також тема. Це - не дуже надійний варіант, особливо, в порівнянні зі Львовом, де багато автобусів, і які справно ходять.

 

 

Чесно кажучи, це була не стільки відповідь на цитований пост, як спроба звернути увагу на те, що абсолютно всі рекомендують Львів, незважаючи що в певних випадках це лишній крюк...

На Львові світ клином не зійшовся, а саме це я хотів сказати. Так, згоден, транспорт там більш організований та й вибір ширший... але, завжди є альтернатива.

Навіть, якщо зі Львова буде 10 рейсів на день а з Ковеля тільки 1 то дуже може бути, що людині з Рівного підійде більше саме той один рейс. Це приклад. :), тобто ми знаємо що вказаний в прикладі маршрут ніхто не шукав...

А про надійність - що ж тут не надійного, є три рейси з Луцька і без серйозних причин їх не відмінять. Це значить що на дані рейси можна розраховувати.

Тут справа кожного своя, я ж звернув увагу що не тільки через Львів можна потрапити в Польщу. Бо, новачок, почитавши такі теми, саме так і думає.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чесно кажучи, це була не стільки відповідь на цитований пост, як спроба звернути увагу на те, що абсолютно всі рекомендують Львів, незважаючи що в певних випадках це лишній крюк...

На Львові світ клином не зійшовся, а саме це я хотів сказати. Так, згоден, транспорт там більш організований та й вибір ширший... але, завжди є альтернатива.

Навіть, якщо зі Львова буде 10 рейсів на день а з Ковеля тільки 1 то дуже може бути, що людині з Рівного підійде більше саме той один рейс. Це приклад. :), тобто ми знаємо що вказаний в прикладі маршрут ніхто не шукав...

А про надійність - що ж тут не надійного, є три рейси з Луцька і без серйозних причин їх не відмінять. Це значить що на дані рейси можна розраховувати.

Тут справа кожного своя, я ж звернув увагу що не тільки через Львів можна потрапити в Польщу. Бо, новачок, почитавши такі теми, саме так і думає.:)

 

До Польщі можна навіть пішки потрапити, якщо живеш в Мостисьці (що у Львівські області). Але тут, здебільшого, розглядаються питання для жителів центру-сходу-півдня України. Бо "західники", в основному, й самі все знають.

А ГОЛОВНОЮ причиною, чому саме всім (з вищеперерахованих регіонів) рекомендують їхати через Львів, бо це, як мінімум, зручно в залізничному сполученні. Якщо Ви знаєте про Луцьк і Ковель, то розумієте, яка кількість потягів йде і туди, і до Львова. І я не розумію, про який "крюк" ви говорите. Подивіться на мапу: Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів (окрім вже самих обласних центрів (і не згадуючи південну частину Західної України)) - це типовий маршрут як залізничний, так і звичайний автомобільний з великої частини України.

А як вже, знову, конкретно про Луцьк, то, якщо цікаво, десь тут була гілка, де саме (філософські) роздуми про зазначений маршрут активно обговорювалися.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний Agat!

Я відповідав на пост, де питання було як їхати з Києва на Варшаву, а саме в такому випадку є крюк якщо їхати на Львів.

В своїй відповіді я написав які є рейси з Луцька, коли вони їдуть, та скільки коштує квиток.

І стверджувати що мій пост застарілий, не актуальний, невірний чи даний у відповідь на старе запитання трохи не вірно, навіть за умови, що про це не було сказано прямо.

Думаю, не відкрию таємницю що дані теми читають різні люди, з різних місць, а не тільки ті, що задали питання. І додаткова інформація може бути для таких людей більш корисною( вигіднішою) ніж пряма відповідь на певне питання. Особисто я так і роблю - шукаю додаткову інформацію на різних форумах.

Саме цю ціль я переслідував- надати інформацію.

Я ніяких додаткових цілей не ставлю і за збільшення пасажиропотоку через вказане місто я проценти не отримую :)

 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ніяких додаткових цілей не ставлю і за збільшення пасажиропотоку через вказане місто я проценти не отримую :)

Це - емоційна, нерозумна і неконструктивна відповідь.

 

Так само як Ви маєте свою думку, так само її маю я. Із українським транспортом я знайомий дуже близько, тому й будь-кому не рекомендував би ризикувати робити вищезазначені поїзди замість Львову (хіба що, тримати в голові її як альтернативу).

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...