Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

somka15

Чемодан
 • Публикаций

  5
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о somka15

 • Звание
  Дебютант
 • День рождения 07/15/1985

Информация

 • Пол
  Женщина
 1. дякую, а то з переводчиком Goole стомилася..догадуватися(((
 2. Допоможіть розібратися з підрахуванням балів по навчанні- я вчилася до 11 класу, поступила в медичний коледж як на базі 9 класів...провчилася 3 роки отримала освіту медичної сестри і поступила зразу на бакалаврат -2 роки і після навчання я пішла в декрет.Потім вийшла на роботу і працювала 2 роки з яких 9 місяців офіційно. То це 16 чи все таки 14?
 3. odonacer Щиро дякую вам за пітримку!!!!! То я так зрозуміла мені треба вчити мову,здати тест.... і що далі...?.((((
 4. ну французької взагалі незнаю... М-дя я готова була до такого ...та ненастільки....Гірка правда((( Дякую за коротку та чітку інформацію!
 5. Доброго дня! Пишу з надією отримати пораду,чесно кажучи інформації по еміграції в Канаді на різних форумах багато та для мене не зовсім зрозуміла.... З чого починати? Мене звати Юлія ,мені 27 років.За освітою я медична сестра -бакалавр медицини.Працювала в стоматологічному кабінеті медичною сестрою 2 роки,з яких лише 9 місяців офіційно.Чоловік мій працює помічником столяра та неофіційно і освіти столяра він не має,(за освітою бухгалтер -ні дня не пропрацював по своїй професії).Маємо донечку 5 років.Мріємо виїхати в Канаду ,бо як такого постійного житла не маємо. Я засинаю і просинаюся з цією думкою....Я зараз працюю фахівцем з кредитування ,по спеціальності не можу найти роботу...Англійською не вільно володіємо та вчимо. Ми відповідальні ,працелюбні..а ще вірим що є люди які все це пройшли і допоможуть.Підкажіть з чого починати? Куди можна звернутися?Може фірма є якась по якій уже виїхали? Щиро вдячна! Надіюся на вашу допомогу!!!
×
×
 • Создать...