Перейти к содержанию



Aero

Чемодан
  • Публикаций

    6
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент Aero

  1. Друзья, я всем спасибо за неравнодушие. Поверьте, я понимаю все риски и возможные трудности. Я представляю финансовую сторону. И прорабатываю варианты. Поэтому, если вариант с работой на кого-то только через образование, то что мешает приехать и на те же 60к открыть свой бизнес? Так же, если вариант с переездом всей семьи одновременно сложный и дорогой - почему не использовать румынский паспорт, а не поработать, условно таксистом, чтобы выучить язык, правила ведения бизнеса и понять - подходит / не подходит. В то время как жена продолжит вести бизнес в Украине. Причем, относительно бизнеса который есть - это также одна из целей, почему я смотрю на англоязычные (богатые) страны. Потому что там я могу купить то, что мне надо, но это невозможно официально провезти в Украину. Я пытался американцам и британцам объяснить схему доставки. Меня просто не поняли) и перестали общаться ( Спасибо за троллинг. А больше участие) Но вы немного не поняли, что я имел в виду. Никто и никогда нам не говорил о том, что за рубежом Эльдорадо. Никто и никогда там нас не ждет. Наоборот, всегда рассказывали о тяжелом труде. И только это даст результат. Немного пафосно, но раз я не прохожу по возрастным требованиям - значит могу себе позволить
  2. Я розглядаю також і Великобританію. Але, це напевно на генетичному рівні, перша думка про еміграцію - Канада) Бабуся розказувала, що її дідусь в 1890-их їздив в Канаду на заробітки, повернувся і став заможним чоловіком) Також, в наших з дружиною родинах, як і мабуть в більшості родин з Західної України були/є родичі в Канаді. В нас також є, але вони вже аж дуже старі( І те, що при переїзді на перший час доведеться звикнути до важкого життя - нічого страшного. Нам в Україні не погано. Але переслідує відчуття, що можеш більше)
  3. Дякую Значить таки цей паспорт не сама невдала інвестиція) Вже вимальовується якась послідовність дій)
  4. Домовились)
  5. Дякую! Я зрозумів стосовно освіти. Але все таки мене цікавить програма для атлантичних територій. Може хтось по ній проконсультувати? Стосовно Європи, також дякую. Румунія не варіант) Інші країни дивимось - Іспанія, Англія, Ірландія. Тут якраз працює румунський паспорт. Але перевагу надаємо Канаді і можливо США через Грін кард. Не через те, що там молочні ріки і кисільні береги, а тому, що це країни з сильною емігрантською традицією. І в нас є гіпотеза, що там простіше адаптуватись і не бути білою вороною.
  6. Aero

    Оцінка шансів

    Привіт! Потрібна допомога у підборі варіантів для виїзду в Канаду Моє ім‘я Андрій, вік 39 років Дружині 36 років У нас троє дітей 6, 4 та 1 рік У мене дві вищих, але не потрібних освіти - вчитель історії та магістр з фінансів і середньострокові бізнес курси. У дружини також вища непотрібна освіта) Англійська зараз на рівні intermediate (В1) у мене і Upper intermediate (B2) у дружини але тести не здавали Досвід роботи у нас значний, але мабуть також не надто потрібний - продажі, управління персоналом, закупки тощо На даний час дружина у декреті, а у мене Інтернет магазин з продажу електроніки. Єдине, що корисне в моєму досвіді - налаштування реклами в Гугл АДС і Фейсбук. Тут я добився хороших результатів. Треба тільки підтвердити їх у фейсбука і Гугла Дружина ж під час декрету пройшла курси на фізіотерапевта. Також у мене є румунський паспорт. Дружина повинна вийти на присягу за місяць. Робили ми ці паспорти просто так, без прицілу на переїзд в іншу країну, але тепер може вони на щось і згодяться) Я прочитав про різні програми і багато мені не зрозумілі. Тому, що я не розумію, як конвертувати свій досвід у їхні вимоги. А, деякі зацікавили - типу пілотної програми атлантичних провінцій. Напевно через те, що майже всі компанії сайти яких я переглянув називають їх простими:) Хоча до цього про атлантичні провінції я нічого не чув. Всі наші знайомі, як правило в Онтаріо або Альберті) Буду вдячний за коментарі, запитання, критику та зауваження)
×
×
  • Создать...