Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Aero

Чемодан
 • Публикаций

  6
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Aero

 • Звание
  Дебютант

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Aero

  Оцінка шансів

  Друзья, я всем спасибо за неравнодушие. Поверьте, я понимаю все риски и возможные трудности. Я представляю финансовую сторону. И прорабатываю варианты. Поэтому, если вариант с работой на кого-то только через образование, то что мешает приехать и на те же 60к открыть свой бизнес? Так же, если вариант с переездом всей семьи одновременно сложный и дорогой - почему не использовать румынский паспорт, а не поработать, условно таксистом, чтобы выучить язык, правила ведения бизнеса и понять - подходит / не подходит. В то время как жена продолжит вести бизнес в Украине. Причем, относительно бизнеса который есть - это также одна из целей, почему я смотрю на англоязычные (богатые) страны. Потому что там я могу купить то, что мне надо, но это невозможно официально провезти в Украину. Я пытался американцам и британцам объяснить схему доставки. Меня просто не поняли) и перестали общаться ( Спасибо за троллинг. А больше участие) Но вы немного не поняли, что я имел в виду. Никто и никогда нам не говорил о том, что за рубежом Эльдорадо. Никто и никогда там нас не ждет. Наоборот, всегда рассказывали о тяжелом труде. И только это даст результат. Немного пафосно, но раз я не прохожу по возрастным требованиям - значит могу себе позволить
 2. Aero

  Оцінка шансів

  Я розглядаю також і Великобританію. Але, це напевно на генетичному рівні, перша думка про еміграцію - Канада) Бабуся розказувала, що її дідусь в 1890-их їздив в Канаду на заробітки, повернувся і став заможним чоловіком) Також, в наших з дружиною родинах, як і мабуть в більшості родин з Західної України були/є родичі в Канаді. В нас також є, але вони вже аж дуже старі( І те, що при переїзді на перший час доведеться звикнути до важкого життя - нічого страшного. Нам в Україні не погано. Але переслідує відчуття, що можеш більше)
 3. Aero

  Оцінка шансів

  Дякую Значить таки цей паспорт не сама невдала інвестиція) Вже вимальовується якась послідовність дій)
 4. Aero

  Оцінка шансів

  Дякую! Я зрозумів стосовно освіти. Але все таки мене цікавить програма для атлантичних територій. Може хтось по ній проконсультувати? Стосовно Європи, також дякую. Румунія не варіант) Інші країни дивимось - Іспанія, Англія, Ірландія. Тут якраз працює румунський паспорт. Але перевагу надаємо Канаді і можливо США через Грін кард. Не через те, що там молочні ріки і кисільні береги, а тому, що це країни з сильною емігрантською традицією. І в нас є гіпотеза, що там простіше адаптуватись і не бути білою вороною.
 5. Aero

  Оцінка шансів

  Привіт! Потрібна допомога у підборі варіантів для виїзду в Канаду Моє ім‘я Андрій, вік 39 років Дружині 36 років У нас троє дітей 6, 4 та 1 рік У мене дві вищих, але не потрібних освіти - вчитель історії та магістр з фінансів і середньострокові бізнес курси. У дружини також вища непотрібна освіта) Англійська зараз на рівні intermediate (В1) у мене і Upper intermediate (B2) у дружини але тести не здавали Досвід роботи у нас значний, але мабуть також не надто потрібний - продажі, управління персоналом, закупки тощо На даний час дружина у декреті, а у мене Інтернет магазин з продажу електроніки. Єдине, що корисне в моєму досвіді - налаштування реклами в Гугл АДС і Фейсбук. Тут я добився хороших результатів. Треба тільки підтвердити їх у фейсбука і Гугла Дружина ж під час декрету пройшла курси на фізіотерапевта. Також у мене є румунський паспорт. Дружина повинна вийти на присягу за місяць. Робили ми ці паспорти просто так, без прицілу на переїзд в іншу країну, але тепер може вони на щось і згодяться) Я прочитав про різні програми і багато мені не зрозумілі. Тому, що я не розумію, як конвертувати свій досвід у їхні вимоги. А, деякі зацікавили - типу пілотної програми атлантичних провінцій. Напевно через те, що майже всі компанії сайти яких я переглянув називають їх простими:) Хоча до цього про атлантичні провінції я нічого не чув. Всі наші знайомі, як правило в Онтаріо або Альберті) Буду вдячний за коментарі, запитання, критику та зауваження)
×
×
 • Создать...