Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Nata

Чемодан
 • Публикаций

  4
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Nata

 • Звание
  Дебютант

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Дякую). Я так розумію що SWIFT це самий оптимальний варіант).
 2. Переказують родичі(брат або сестра). Якщо наприклад, повторюся що це на приклад...... Є брат або сестра які можуть переказати суму умовно 50 тис. Канадських доларів, на Україну.(як краще їх переказати). Або якщо така ситуація, що з України щомісяця потрібно переказувати кошти родичам так як дана сума була позичена. Пересилаючи канадські долар, вони їх переводять в американські, а вже потім пересилають. Чи можливо краще в Україні переводити з канадського в американський долар при отриманні?. Я запитую поради так цього не робила і не знаю як краще. Тому якщо і відкривати рахунок то через який банк краще. Щоб можна було цілою сумою пересилати, а не по декілька днів. Так як я вже писала що через Wester Union є ліміт і прийшлося пересилати не в один день.
 3. Дякую. Завжди здійснювали переказ через Wester, але там ліміт і велика коміся. За одним разом більше 5000 тис.дол відсилати не можна. Не завжди з першого разу навіть получається.
 4. Підкажіть будь ласка як краще перевести гроші з Канади в Україну і навпаки. Чи можливо перевести одним платежем велику суму.? І в якому банку краще відкрити рахунок щоб кожного місяця пересилати кошти?
×
×
 • Создать...