Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Dominusia

Чемодан
 • Публикаций

  14
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Dominusia

 1. Іще процитую, перепрошую, а якщо піти на домовлений час забирати пластик чи можна очікувати що на то що дитини немає в Польщі не звернуть уваги, чи краще так не робити, просто дуже гостро стоїть питання і сама не знаю як зробити
 2. Підкажіть а скільки часу готовий пластик може очікувати в уженді на одбьор? Бо виходить так, що 7 грудня не швидше дитина може перетнути кордон в Польщу, а децизія вже є, чекаєм на пластик.
 3. Доброго дня! А якщо дитина в Україні, чи не буде проблем при отриманні пластику для неї. При отриманні інспектор перевіряє дані паспорта і побачить що перетнула кордон з Польщі, чи це нормально?
 4. В уженд подано 25 червня 2018, в канцелярії 30 листопада 2018, до сих пір чекаю
 5. А якщо з Італії летіти в Україну, не потрібно відбувати карантин? І навпаки з України в Італію чи потрібно проходити карантин? Може хто вкурсі? Підкажіть будь ласка
 6. Чи потрібно відбувати карантин якщо летіти в Польщу з 3 річною дитиною?
 7. Вам краще про це довідатись в лікаря в Україні, в якого хочете стати на облік.
 8. 2 листопада 2018 р. в канцелярії, вчора отримала мейл від них що моя заява ще очікує на розгляд. Подача 24 червня 2018 р. в Гданську.
 9. Доброго вечора, а коли зареєстрували вашу заяву в канцелярії президента? Теж чекаю вже якогось рішення по своїй заяві, тому цікавлюсь, дата реєстрації моєї заяви 2 листопада 2018 р. Якщо вже розглядають заяви за перший квартал 2019 року, думаю що вже є рішення для мене.
 10. Доброго дня, маю таку ситуацію, права видані в Україні на 2 роки в травні закінчуються, продовжити їх тут в Польщі не можливо, а в Україну в період карантину не можу поїхати. Можливо хтось вже мав подібну ситуацію і знає як можна це питання вирішити в Польщі на період карантину?
 11. Доброго дня форумчани, хочу дізнатись на якому етапі моя справа, поздзвонила сьогодні в уженд, в якому подавалась, сказала пані дзвонити в Варшаву, але контактів ніяких не дала, сказала що немає і я самостійно маю знайти їх в гуглі, може хтось може підказати номер телефону, електронку або адрес щоб листа написати в Варшаву, наперед дякую!
×
×
 • Создать...