Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

slobodianka

Чемодан
 • Публикаций

  21
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о slobodianka

 • Звание
  Собеседник
 1. Освядчення від польського роботодавця (Катовіце)
 2. чи хтось знає скільки займає по часу, приблизно, оформлення роботодавцем запрошення і надсилання його до україни?
 3. тут справа не в грошах- гроші в нас заробляє тато. а в сенсі виїзду на таких умовах з дітьми і там проживати. Чи є сенс погоджуватися на умові о праце праце і чи нормальна зарплата за графік з 9-16, 16-22 з пн-сб?
 4. підкажіть хтось, будь ласка, власниця косметичного кабінету пропонує роботу на умові о праце, зп 2000 нетто стала, як я зрозуміла- чи є сенс їхати, аби згодом забрати дітей? попросту не розумію, чи нормальна зарплата виходить, те що умова о праце, то добре, вже дійшло.
 5. потрібно передати посилку в люблін, можливо хтось їде через хмельницький?
 6. От в тому то і справа, що за шенгенські знаю, а от за робочі ніде не пише
 7. В чоловіка відкрита робоча віза в Швецію. Чи можливо відкрити робочу візу в Польщу? Читала про два закордонних паспорти - чи можливий такий варіант, отримати на другий закордонний паспорт? Але дані шведської робочої візи все рівно будуть введені в базу.
 8. В чоловіка відкрита робоча віза в швецію на два роки. Чи можливо відкрити в польшу робочу візу? Чи ніяк?
 9. А хтось працював в макдональдсі? Дуже важко? Кажуть, шо там важко і умови роботи погані. Цікаво як в Польші
 10. На приватний і розраховую. у нас є на перший час гроші-на квартиру і садок+я ж кажу шукатиму іншу роботу. Робота в маку на перший час. Дякую вам за пораду про санітарну книжку. Я ще не отримала закордонний, то ж чекаю поки на нього. Тут я прикидаю можливість виїзду і запитую чи мої плани можуть бути реальними.
 11. Так в тому справа, шо не можу оформити карту поляка. Маю лиш прабабку польку
 12. Житло дають. Просто я собі прикинула, головне виїхати туди і там зачепитися. Чоловік буде працювати на іншій роботі, в будівлі. А я хотіла іншу роботу знайти вже на місці, в маку робочий день 12 год, де ж я дітей діну? Польський в мене на розмовному рівні, думала, хоч на заводі в ранкову і обідню зміну працювати, поки діти в садочку/школі
 13. дякую за відповіді! Підкажіть, будь ласка, запрошення роблять на український, чи закордоний паспорт? Маю через 2 тижні отримати закордоний, чи можливо, шоб роботодавець зараз робив запрошення?
×
×
 • Создать...